fanbarcy53
Dołączył/a: grudzień 2012
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niech wraca do ŁKS, a nie w Barcelonie gra
30
Napisałbym "pierwszy", ale trochę przypał. XD
0
Player.pl tam możesz obejrzeć mecz
5
powinieneś zapytać z jakiej galaktyki :)
2
ale piękna koszulka
0
Boskie chciałbym takie
0
Bo AS jest właśnie z Madrytu więc nie ma się co dziwić
0
nie nie najlepiej będzie z rezerwowymi w składzie a Valladolid to nie taki słaby klub
0
Bale nie kosztował 100 baniek tylko 91 mln
0
byłem na tym meczu widziałem piłkarzy z 3 metróe
0
i xavi
0
nie wezmie ronaldinho bo on konczy kariere
0
Szkoda Davida dla mnie był jedną z najważniejszych osób w Barcelonie.
0
Ale ich rozgromili.
0
Eto'o nie był najlepszą "9".
0
Najlepszy atak to Messi, Neymar i Lewandowski.
0
Barca bez Fabregasa !? Co to jest film science fiction @#!?
0
oglądałem ten mecz z trybun, wspaniała atmosfera i piękne bramki. xD
0
Ja chce transfer Neymara
0
ja nie mogę tak słabo stracić bramkę XD
0
barca wygra 3:1
0
szkoda że Barca nie wygrała ... :(
0
XD Trololololo
0
Po tym meczu Barca będzie się czuła pewniej i pokona Milan .
0
Nareszcie bramkarz Barcy ma czyste konto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!