O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Po co te spory - oboje są świetni. Powoli już mnie nużą te "wojenki" z byle powodu - Barca i Real to niemal jak u nas PiS i PO heh.

0

W życiu nie pomyślałbym, że kiedykolwiek stanę w obronie Cristiano - a jednak. Dobrze, że gra w Madrycie - przynajmniej mamy emocje do końca dzięki jego golom. Messi też ostatnio płakał a jakoś zgryźliwości o tym nie czytałem. Prawdziwy kibic szanuje przeciwnika - no chyba, że to Totti ;)

Pozdrawiam

0

Niezły paradoks - ostatnio pisze się więcej o transferach Barcy niż Realu.

Robinho i Ribery wg mnie są za słabi moralnie na Barce więc nawet nie ma co spekulować.

0

To nie Fifa ale i nie Pes gdzie Alves ciągle dośrodkuje mimo braku skilla w tym momencie do tej czynności.

Posiadanie piłki w stosunku 75 do 25 jak wiemy na nic się zdało więc kończę tak jak zacząłem: Pep pracuj nad taktyką, zagraniami albo out bo zasługi zasługami.

Dobranoc.

0

Z tym, że może coś wpadnie miałem na myśli mecz z Interem i wytrenowanie zagrań na wypadek "autobusu" - jakieś wyuczone zagrania w celu wyjścia na czystą pozycję itd. Widzieliście gola Pique - dlaczego nie było więcej takich akcji w której przed polem karnym było dwoje pomocników z możliwością natychmiastowego podania do kogoś w pole karne (a nie wrzutki Alvesa)?

Zobacz wszystkie

0

A pomyślał ktoś że Valdes może nie dostać powołania na MŚ przez to zachowanie bo trener stwierdzi że jest porywczy zadymiarz itd? Wiem że to marny argument i że grą Valdes zasłużył na powołanie ale wszystko jest możliwe.

0

Niezły paradoks - ostatnio pisze się więcej o transferach Barcy niż Realu.

Robinho i Ribery wg mnie są za słabi moralnie na Barce więc nawet nie ma co spekulować.

0

Po co te spory - oboje są świetni. Powoli już mnie nużą te "wojenki" z byle powodu - Barca i Real to niemal jak u nas PiS i PO heh.

0

Liga nie ma dla mnie znaczenia - krajowy prestiż i tyle bo prócz Realu reszta zespołów to jakiś żart. Przez rok będę wspominał katastrofę z Interem i wygranie ligi b nie zmniejszy tego bólu.

0

Jestem zawiedziony czerwoną kartką która wg mnie była niesprawiedliwa - sędzia dziwny bo np dlaczego Messi nie dostał żółtka za celowe popchnięcie piłkarza Interu na bandy?

Nie lubię Interu ale ze względu na psztyczek w noc sezonowcom życzę mu sukcesu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?