0

OMG! Nie wiem nawet jak zareagować na taką głupią wypowiedź....

0

dla mnie również Iniesta zawodnik meczu. Don Andres czarował !

0

dobrze gada!

0

brawo!!!!!! catal901!!!!!!!!!!

0

i tu się mylisz...od jakiegoś czasu analizuję te przewidywalne składy na mecze i często się sprawdza przewidywanie Mundo Deportivo...chociażby ostatni mecz z Milanem...sprawdź ! pozdrawiam

0

nic dzisiaj mu nie można zarzucić ? Jesteś pewien ?

0

ja nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego Martino konsekwentnie daje grac cienkiemu Pique mając na ławce porządnego Bartre...

0

dzisiaj Iniesta magiczny...

0

czemu ten pique gra....

0

ale będzie opłakiwał GD :)

0

to mialo byc do kom powyzej

0

to ze ty posumowales mecz nie znaczy ze zrobili to samo inni tu komentujacy....niektorzy nie powinni sie nazywac kibicami Barcy

0

ludzie opanujcie sie....i wy smiecie sie nazywac kibicami? barca za bardzo was rozpiescila tymi ciaglymi wygranymi, a przeciez dzisiaj tylko zremisowala....real traci punkty, wiec i a.madryt tez kiedys straci...do tej pory wychwalaliscie fabregasa pod niebiosa, a dzisiaj mieszacie go z blotem...czasami nie chce sie czytac tych waszych komentarzy, bo kazdy jest dobrym taktykiem, pilkarzem i trenerem jednoczesnie siedzac przed telewizorem!!!

0

pokonali łatwo? na 2 bramki jedna strzelona z rzutu karnego??? nie sądzę!

0

zawiodła niestety skuteczność bo okazje były....

0

Pique gra strasznie...ale całkiem niedawno zostałam zminusowana za to stwierdzenie...

0

Zgadzam się w 100 % to ludzie zrobili z Messiego boga, a tak naprawdę to tylko człowiek...każdy ma prawo do emocji, do niezadowolenia!

0

zgadzam się z przedmówcą w 100 %

0

Boże 4:0 :)

0

absolutnie nie! Pedro na ławkę.

0

zgadzam się w 100 % z naszej i tak kiepskiej obrony, Pique to najsłabsze ogniwo....przydałoby się ze dwóch obrońców...

0

propaganda ? Dobre sobie ja wnioskuje po meczu że on się nie nadaje ale niestety nie ma alternatywy więc jest jak jest

0

ten kto tego nie widzi to chyba jest slepy, jak widzę jak on gra to stwierdząm że nie pasuje do barcelony jest sztywny i wolny w porównaniu z innymi zawodnikami

0

według mnie cesc powinien grac za xaviego a tello za pedro, kupić dobrego obronce który grałby za pique niech, powrót puyola i rywale niech się boja

0

nie ! różnica polegała na tym że ten mecz był bardzo szybki, a nie bezproduktywne klepanie piłki

0

między dzisiejszym meczem a np z Atletico było widać różnicę i tą różnicą jest xavi .... nie oszukujmy się, dzisiaj pomimo tego ze brona zagrała fatalnie mecz oglądało się z prawdziwą przyjemnościa...uwielbiam generała ale trener powinien przeanalizować ostatnie nasze mecze i wyciągnąć wnioski..

0

Valencia vs FC Barcelona

Line-up confirmed / Alineació confirmada / Alineación confirmada:

Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Sergio, Cesc, Iniesta, Pedro, Messi, Neymar

0

kocham te drużyne ale z taka gra jaka wczoraj pokazali to Real nas rozgromi w pierwszej połowie.

0

zgadzam się w 100 % Bale bardzo wzmocni Real i może być ciężko jak będą grać tak jak z Atletico

0

to byłaby głupota ze strony zarządu gdyby sprzedali Tello...totalna głupota!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?