fankaFC_BARCELONA
Dołączył/a: marzec 2013
3 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
OMG! Nie wiem nawet jak zareagować na taką głupią wypowiedź....
0
dla mnie również Iniesta zawodnik meczu. Don Andres czarował !
0
dobrze gada!
0
brawo!!!!!! catal901!!!!!!!!!!
0
i tu się mylisz...od jakiegoś czasu analizuję te przewidywalne składy na mecze i często się sprawdza przewidywanie Mundo Deportivo...chociażby ostatni mecz z Milanem...sprawdź ! pozdrawiam
0
nic dzisiaj mu nie można zarzucić ? Jesteś pewien ?
0
ja nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego Martino konsekwentnie daje grac cienkiemu Pique mając na ławce porządnego Bartre...
0
dzisiaj Iniesta magiczny...
0
czemu ten pique gra....
0
ale będzie opłakiwał GD :)
0
to mialo byc do kom powyzej
0
to ze ty posumowales mecz nie znaczy ze zrobili to samo inni tu komentujacy....niektorzy nie powinni sie nazywac kibicami Barcy
0
ludzie opanujcie sie....i wy smiecie sie nazywac kibicami? barca za bardzo was rozpiescila tymi ciaglymi wygranymi, a przeciez dzisiaj tylko zremisowala....real traci punkty, wiec i a.madryt tez kiedys straci...do tej pory wychwalaliscie fabregasa pod niebiosa, a dzisiaj mieszacie go z blotem...czasami nie chce sie czytac tych waszych komentarzy, bo kazdy jest dobrym taktykiem, pilkarzem i trenerem jednoczesnie siedzac przed telewizorem!!!
0
pokonali łatwo? na 2 bramki jedna strzelona z rzutu karnego??? nie sądzę!
0
zawiodła niestety skuteczność bo okazje były....
0
Pique gra strasznie...ale całkiem niedawno zostałam zminusowana za to stwierdzenie...
0
Zgadzam się w 100 % to ludzie zrobili z Messiego boga, a tak naprawdę to tylko człowiek...każdy ma prawo do emocji, do niezadowolenia!
0
zgadzam się z przedmówcą w 100 %
0
Boże 4:0 :)
0
absolutnie nie! Pedro na ławkę.
0
zgadzam się w 100 % z naszej i tak kiepskiej obrony, Pique to najsłabsze ogniwo....przydałoby się ze dwóch obrońców...
0
propaganda ? Dobre sobie ja wnioskuje po meczu że on się nie nadaje ale niestety nie ma alternatywy więc jest jak jest
0
ten kto tego nie widzi to chyba jest slepy, jak widzę jak on gra to stwierdząm że nie pasuje do barcelony jest sztywny i wolny w porównaniu z innymi zawodnikami
0
według mnie cesc powinien grac za xaviego a tello za pedro, kupić dobrego obronce który grałby za pique niech, powrót puyola i rywale niech się boja
0
nie ! różnica polegała na tym że ten mecz był bardzo szybki, a nie bezproduktywne klepanie piłki
0
między dzisiejszym meczem a np z Atletico było widać różnicę i tą różnicą jest xavi .... nie oszukujmy się, dzisiaj pomimo tego ze brona zagrała fatalnie mecz oglądało się z prawdziwą przyjemnościa...uwielbiam generała ale trener powinien przeanalizować ostatnie nasze mecze i wyciągnąć wnioski..
0
Valencia vs FC Barcelona
Line-up confirmed / Alineació confirmada / Alineación confirmada:
Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Sergio, Cesc, Iniesta, Pedro, Messi, Neymar
0
kocham te drużyne ale z taka gra jaka wczoraj pokazali to Real nas rozgromi w pierwszej połowie.
0
zgadzam się w 100 % Bale bardzo wzmocni Real i może być ciężko jak będą grać tak jak z Atletico
0
to byłaby głupota ze strony zarządu gdyby sprzedali Tello...totalna głupota!!