16 lutego 2013, 16:52
0
http://www.facebook.com/FcBarcelonaMyWorld?skip_nax_wizard=true LIKE FANS
24 stycznia 2013, 12:05
no nie... villa powinien grac od pierwszych minut i awans mamy zapewniony :)) :D
22 stycznia 2013, 13:45
no no rośnie kolejna gwiazda :) :*
22 stycznia 2013, 13:43
:) no wkońcu! jest sie z czego cieszyc. oby gral od pierwszych minut. :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
http://www.facebook.com/FcBarcelonaMyWorld?skip_nax_wizard=true LIKE FANS
0
no nie...
villa powinien grac od pierwszych minut i awans mamy zapewniony :)) :D
0
no no rośnie kolejna gwiazda :) :*
0
:) no wkońcu! jest sie z czego cieszyc.
oby gral od pierwszych minut. :)
0
no nie...
villa powinien grac od pierwszych minut i awans mamy zapewniony :)) :D
0
http://www.facebook.com/FcBarcelonaMyWorld?skip_nax_wizard=true LIKE FANS
0
:) no wkońcu! jest sie z czego cieszyc.
oby gral od pierwszych minut. :)
0
no no rośnie kolejna gwiazda :) :*