0

Wspaniałe i zaskakujące dośrodkowanie

0

@WiecekFCB Nie no wiem, jestem tego samego zdania, ale niech się na tym skupią, a nie palą Jana na rewanż

0

@FiscaelBarca No żeby nie powiedzieć jebani frajerzy:)

0

Ja mam tylko nadzieję, że te klauny odpuszczą już rewanż, bo tu nie ma o co walczyć i skupią się na lidze i LM, a nie wielce będą walczyć żeby jedną bramkę odrobić z obroną na 90 metrze.

0

Czerwo jak nic............

0

@Barceloniarz987 Kiep nam jednej bramki nie uznał, kiepy zostały wyruchane jak w pornolu, pora się z tym pogodzić

4

Kolejny klub pokazuje, że na nas wystarczy wyjść bez strachu, z pressingiem i nasza zajebista obrona ustawiona 60 metrze ssie jaja.

0

Zadne dziecko nie powinno dzisiaj oglądać tego pornola.

1

@tomek8756 Hahahahaha w punkt

0

@Elvisek Aż tak to nie:)

0

Poprosimy obronę wyżej, błagam, dwucyfrówa i live wchodzi jak to cudo:)

0

@szymonekk Dwóch gości nie ma i jesteśmy na poziomie Albacete

0

@APTAPT Przecież to jest Gangbang, nie wiem o czym ty tu piszesz, odpuść.

0

Poprosimy jeszcze wyżej obronę na drugą połowę, dawno nie widziałem dwucyfrowego wpierdolu:)

0

Ależ tu będzie wpierdol, zniszczą nas jak ścierwa

3

Jak "topową" 9 ma być ten kasztan Vlahović to lepiej żeby dostali bana transferowego na lato.

0

@barcelonaLM Ile tam jest?

0

@Andi18 Przecież on wrócił z 3 miechy temu?

2

Ja już nie mogę patrzeć na tego Bernala, chłop jest daremny.

1

Zenada, niech oni sie już przestaną ośmieszac

0

Tu już się nie ma co denerwować, my nie zasługujemy na pierwszą 8, z resztą z tą obroną i tak baraży nie przejdziemy.

2

Już te sieroty zaczynają standardowo.

1

@yanekfcb Hula już na szczęście

0

@VAMOS1899LaMasia Żaden kanał w aplikacji nie hula.

0

@kosmos91 Nie, kaplica, jakiś błąd Opes418

0

@BoreekxD Wylewu dostanę jak będzie trzeba te daremne strimy odpalać

0

@wojopancer Nic nie działa, chyba ich przerosło to

1

No i już chuj po Pedrim do końca sezonu. Jebać to

2

@Katalończyk 99 Pedri wspaniale wszedł w jego buty:)

1

@KamQiX Nikogo nie interesuje miażdżenie, strzelanie w bramkarza czy słupki, tylko końcowy wynik.:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?