fanoflakers
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Opole
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wspaniałe i zaskakujące dośrodkowanie
0
@WiecekFCB Nie no wiem, jestem tego samego zdania, ale niech się na tym skupią, a nie palą Jana na rewanż
0
@FiscaelBarca No żeby nie powiedzieć jebani frajerzy:)
0
Ja mam tylko nadzieję, że te klauny odpuszczą już rewanż, bo tu nie ma o co walczyć i skupią się na lidze i LM, a nie wielce będą walczyć żeby jedną bramkę odrobić z obroną na 90 metrze.
0
Czerwo jak nic............
0
@Barceloniarz987 Kiep nam jednej bramki nie uznał, kiepy zostały wyruchane jak w pornolu, pora się z tym pogodzić
4
Kolejny klub pokazuje, że na nas wystarczy wyjść bez strachu, z pressingiem i nasza zajebista obrona ustawiona 60 metrze ssie jaja.
0
Zadne dziecko nie powinno dzisiaj oglądać tego pornola.
1
@tomek8756 Hahahahaha w punkt
0
@Elvisek Aż tak to nie:)
0
Poprosimy obronę wyżej, błagam, dwucyfrówa i live wchodzi jak to cudo:)
0
@szymonekk Dwóch gości nie ma i jesteśmy na poziomie Albacete
0
@APTAPT Przecież to jest Gangbang, nie wiem o czym ty tu piszesz, odpuść.
0
Poprosimy jeszcze wyżej obronę na drugą połowę, dawno nie widziałem dwucyfrowego wpierdolu:)
0
Ależ tu będzie wpierdol, zniszczą nas jak ścierwa
3
Jak "topową" 9 ma być ten kasztan Vlahović to lepiej żeby dostali bana transferowego na lato.
0
@barcelonaLM Ile tam jest?
0
@Andi18 Przecież on wrócił z 3 miechy temu?
2
Ja już nie mogę patrzeć na tego Bernala, chłop jest daremny.
1
Zenada, niech oni sie już przestaną ośmieszac
0
Tu już się nie ma co denerwować, my nie zasługujemy na pierwszą 8, z resztą z tą obroną i tak baraży nie przejdziemy.
2
Już te sieroty zaczynają standardowo.
1
@yanekfcb Hula już na szczęście
0
@VAMOS1899LaMasia Żaden kanał w aplikacji nie hula.
0
@kosmos91 Nie, kaplica, jakiś błąd Opes418
0
@BoreekxD Wylewu dostanę jak będzie trzeba te daremne strimy odpalać
0
@wojopancer Nic nie działa, chyba ich przerosło to
1
No i już chuj po Pedrim do końca sezonu. Jebać to
2
@Katalończyk 99 Pedri wspaniale wszedł w jego buty:)
1
@KamQiX Nikogo nie interesuje miażdżenie, strzelanie w bramkarza czy słupki, tylko końcowy wynik.:)