Sorry że się wpraszam jest fanem United ale gratuluje Barcelonie . W Finale LM barca przeważała i zasłużenie wygrała . GRATULUJE WAM , Barca gra niesamowitą piłkę galaktyczną.
Sorry że się wpraszam jest fanem United ale gratuluje Barcelonie . W Finale LM barca przeważała i zasłużenie wygrała . GRATULUJE WAM , Barca gra niesamowitą piłkę galaktyczną.
Komentarze
0
Sorry że się wpraszam jest fanem United ale gratuluje Barcelonie . W Finale LM barca przeważała i zasłużenie wygrała . GRATULUJE WAM , Barca gra niesamowitą piłkę galaktyczną.
0
Sorry że się wpraszam jest fanem United ale gratuluje Barcelonie . W Finale LM barca przeważała i zasłużenie wygrała . GRATULUJE WAM , Barca gra niesamowitą piłkę galaktyczną.