fanxtar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jangrot
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Dreptuś postanowił się wyżalić... Ojej co za biedactwo... Ja się nie dziwię, że Koeman z nim nie rozmawiał, bo to pseudopiłkarz i pewnie stracił do niego cierpliwość wtedy co ja - po pierwszej połowie meczu z Elche na CN (24.02), gdy został zmieniony po przerwie za dreptanie po boisku i zerowe zaangażowanie.
2
tak, tylko Ty...
0
no i bylbym zapomnial - dziekuje za mecz
0
patrysss - polnozyce Ibry byly w 39'
0
siet2 - ja wylbym ze szczescia, gdybys w koncu zakupil slownik ortograficzny i nauczyl sie z niego korzystac...
0
jasne że jest :)
0
dzieki za pliki,
a wrzucisz moze Konradinho obiecane bramki w jakosci dvd z Depor? z gory dziekuje.
0
konradinho - jeszcze pytasz czy komuś zależy - jasne że tak! :) ogromne dzięki za multimedia :) pozdrawiam
0
dzięki konradinho za bramki :) jak zwykle świetna robota. bardzo chętnie obejrzałbym też w jakości dvd, będę wdzięczny jeśli się pojawią ;)
0
dzięki za multimedia
a będą może bramki tak jak ostatnio, bez konwersji? myślę że społeczność byłaby niezmiernie za takowe wdzięczna :)
0
Petr Cech tez ma r8 i jakos sie jeszcze nie zabil :)
0
youstus - ogladales jakies mecze oprocz tych, ktore zafundowala nam TVP? bo w zeszlym sezonie VV byl jednym z najmocniejszych punktow w zespole.
mecz z Valencia pamietam z telegazety i relacji z wiadomosci sportowych poczynajac od Teleexpresu a konczac na Sport Telegramie. w tamtych czasach C+ byl domena elit, nie mowiac o internecie, ktory w Polsce mialo moze kilkaset osob ;)
0
nie pamiętacie już jak Barcelona męczyła się z Numancią w mistrzowskim sezonie 04/05?
ja zwycięstwa nie byłbym taki pewien, będę niezmiernie zadowolony, jeśli uda nam się wywieźć stamtąd 3 punkty.
0
dzięki konradinho. kawał dobrej roboty :)