O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 0

Komentarze

0

ahh i jeszcze te wasze zalosne "przezwiska": Krystyna, Krysia. Dzieciaczki nie napinki :*

0

BAN

0

kaniucha czy jak cie tam zwa

przykre, ze nazywasz Ronaldo płaczkiem. Jesli chcesz przez to pokazać, ze CR jest slaby czy cos w tym stylu to troche ci nie wychodzi. tymczasem proponowalbym puscic zraszacze :D

Zobacz wszystkie

0

kaniucha czy jak cie tam zwa

przykre, ze nazywasz Ronaldo płaczkiem. Jesli chcesz przez to pokazać, ze CR jest slaby czy cos w tym stylu to troche ci nie wychodzi. tymczasem proponowalbym puscic zraszacze :D

0

BAN

0

ahh i jeszcze te wasze zalosne "przezwiska": Krystyna, Krysia. Dzieciaczki nie napinki :*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?