przykre, ze nazywasz Ronaldo płaczkiem. Jesli chcesz przez to pokazać, ze CR jest slaby czy cos w tym stylu to troche ci nie wychodzi. tymczasem proponowalbym puscic zraszacze :D
przykre, ze nazywasz Ronaldo płaczkiem. Jesli chcesz przez to pokazać, ze CR jest slaby czy cos w tym stylu to troche ci nie wychodzi. tymczasem proponowalbym puscic zraszacze :D
Komentarze
0
ahh i jeszcze te wasze zalosne "przezwiska": Krystyna, Krysia. Dzieciaczki nie napinki :*
0
BAN
0
kaniucha czy jak cie tam zwa
przykre, ze nazywasz Ronaldo płaczkiem. Jesli chcesz przez to pokazać, ze CR jest slaby czy cos w tym stylu to troche ci nie wychodzi. tymczasem proponowalbym puscic zraszacze :D
0
kaniucha czy jak cie tam zwa
przykre, ze nazywasz Ronaldo płaczkiem. Jesli chcesz przez to pokazać, ze CR jest slaby czy cos w tym stylu to troche ci nie wychodzi. tymczasem proponowalbym puscic zraszacze :D
0
BAN
0
ahh i jeszcze te wasze zalosne "przezwiska": Krystyna, Krysia. Dzieciaczki nie napinki :*