0

@Lucyfffer Ciesz się ciesz. Bo już niedługo będziecie ogladać plecy przyszłego Mistrza Polski - Legii Warszawa. ;)

4

@zadafcb Gratuluje zwycięstwa. 41-0 robi wrażenie. ;)
Oby tak dalej. ;)

0

@ACMaldini3 Spokojnie. To dopiero poczatek sezonu. Pjoter dostanie swoje szanse.

5

Fake Punt. Trzeba mieć wielkie jaja aby to rozegrać na 5 Yardzie. Brawo Panie Campbell. Brawo Special Teams Lions.


1

No powiem nieśmiało, że maszyna Flika chodzi jak ta lala. ;D
bardzo przyjemnie się to oglada.

0

@tbas a Ja właśnie nie przekaz medialny traktowałem na spokojnie. Bo co wywiad w TV to słyszałem, że jesteśmy przygotowani, że nie będzie powtórki z 1997 roku itd. Uważam również, że za bardzo skupiono się na Wrocławiu a mniej właśnie na innych miejscowościach gdzie ryzyko bylo bardzo duże.

1

@misterio @tbas @Kidd @Benz @Kgorecki2500 Moim zdaniem nie tyle zakrzywili rzeczywistość co żle oszacowali opad i zagrożenie napływajace z Czech gdzie od 5 dni pada. Tu był problem. Takie jest moje zdanie. Bo to, że będzie dużo wody wiedzieli wszyscy. Nawet Czesi o tym mówili.

4

@Luciano99 Sto lat, Sto lat, Sto lat, Sto lat niechaj żyje Nam.
Niech żyje Nam!!! Niech żyje Nam!!! Sto lat, Sto lat, Sto lat, Sto lat, Niechaj żyje Nam!!!
a kto? Lucek!!!
Sto lat Panie prezesie!!!

2

Trzymajcie się tam Wrocław i okolice.

/photo/1

2

@Rust_Cohle a bo to jego starszy brat ten z Pizzy.

0

Piast Gliwice to taki Ekstraklasowy Robin Hut. Dużym klubom pkt zabiera a słabszym ekipom pkt daje. Brawo

1

@kubix05 Domofon i:
Psze Pani czy Gruby może wyjść pograć z Nami w piłkę?
;D

0

@th@les Pięknie to napisałeś. Nic na to nie poradzimy.

2

@zadafcb Trzymamy kciuki i powodzonka!!!! ;)

2

@FcPortoFan1999 Święte słowa. Po 97 już miały być wyciagniete wnioski i pewnie większość to zrobiła a co z reszta? efekty widzimy w Kłodzku czy na Ślasku.

3

@Kgorecki2500 No zobaczymy co się wydarzy. Poziom na Odrze w okolicach Wrocławia ciagle się podnosi. Do tego znowu idzie do Was spora dawka opadu + fala kulminacyjna z Poniedziałku na Wtorek. To będzie weryfikacja tego jak Wrocław i okolice sa przygotowane. ;)

1

@AduŚ07 ależ tam za chwile pójdzie potężna fala. Woda już wdziera się do okolicznych miejscowości. Tylko dlaczego syreny nie alarmuja ludzi o nadchodzacym zagrożeniu?

0

Tama w Stroniu Ślaskim pęka. Nie ma żadnej łaczności ze Stroniem i Ladkiem Zdrój. Podaja media TVP3 Wrocław.
Zaraz będzie fala powodziowa.

8

8

Most w Głuchołazach


0

@adi7adi8 Nie pomyliłem się bo to były oficjalne dane od IMGW ;)
No chyba, że to IMGW się pomyliło ;)

1

@ranger3120 Kurcze byczku nie mam pojęcia ale mam nadzieję, że do Ciebie nie dojdzie choć jak widzisz sytuacja robi się coraz grożniejsza szczególnie dla Południa Polski. Do tego szybko przybierajaca woda. Oby do Was nie doszło.

1

@ranger3120@Encore To się w głowie nie mieści.

3

Województwo Ślaskie - Stacja hydrologiczna Żabnica na rzece Żabniczance zanotowała wzrost o 193 cm w ciągu 10 minut i przekroczyła stan alarmowy o 143 cm.
Ż: IMGW
Kurcze co tam się dzieje?

1

@Kgorecki2500 a tu jeszcze półtora dnia z opadem. Kurcze ogromna tragedia.

7

@partymaker

8

@Kidd @Kgorecki2500 @tbas @kamyk_23 I moja pierwsza myśl była podobna, że to jest jakiś film. Tego nie da się ogarnać.
Dzisiaj również pojawił się taki komunikat ze strony Czeskiej, że wody/opady jest nawet 2 razy więcej niż w powodzi z 1997 roku. To aż się w głowie nie mieści. Tylko nie mam pewności czy to prawda. Bo nikt tego nie potwierdza.

42

Ta tama w Międzygórze ma chyba ze 30 metrów wysokości jak nie więcej i teraz wszystko się przez nią przelewa to wyobraźcie sobie co się musi dziać po drugie stronie tej tamy jaka to musi być woda, że przelewa się przez takiego kolosa.
Wszyscy pracownicy tej tamy zostali ewakuowani. Cała elektronika padła, wszystkie czujniki padły. Tamy nie można kontrolować. Przecież gdyby to wszystko rypło to kurw...a armagedon nadchodzi.
Kurw...a zobaczcie jak wyglada ta Tama:
https://x.com/NeKsy_0iq/status/1835088410777993682/photo/1

6

Tymczasem w Czeskiej Opawie ewakuacja ludności.
https://.twitter.com/TOrynski/status/1835085332993188345/photo/1

0

@Dankho94isback Widzisz to nie jest takie proste bo te ubezpieczenia sa pewnie bardzo drogie do tego dochodzi taki czynnik, że większość myśli tak, że nie zalewa ich co rok, dwa czy pięć więc takie ubezpeczenia nie sa ich priorytetem. Wiesz jak jest? jest myslenie, że: Eee przejdzie bokiem i jakoś to będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?