0

a moim zdaniem to wszystko było kwestią czasu już to pisałem po Sevilli brakuje nam świeżości w grze i to widać gołym okiem. Podniecamy sie meczami bez porażki w lidze kosztem odpoczynku w tak ważnych spotkaniach jak to w Rzymie

0

co los dal nam z PSG dzisiaj oddał Romie, która chciała grać i wygrać taka jest prawda

0

ciekawe rozwiązanie było z tymi wrzutkami ala real przecież w naszym zespole atakujący mają 170 cm wzrostu każda długa piłka była bez problemu wygrywana przez zawodników Romy a my 3/4 spotkania graliśmy górą

1

no cóż wydawało się, że cięzko będzie przebiić Emerego i jego 1-6 na CN, okazało się, że dokonał tego Valverde

0

miłego dnia życzymy ;)

2

a ja tylko dodam, że "pycha kroczy przed upadkiem"

0

jednak Milan 0-1

7

Bravo Vettel!!! Forza Ferrari!!!

0

uważasz, że Arka łatwo wygra?

0

O matko jaka patologia jest w obronie Juve to ja nie mam pytań

0

Forza Juve!!!! Brawo Dybala!!!

0

Forza juve!!!! szkoda tej czerwonej kartki Dybali w LM bardzo by pomógł w rewanżu na beju beju zwłaszcza, że "czerwony" Ramos nie zagra

0

to bardzo ważny mecz dla obu drużyn jeśli chodzi o utrzymanie w LL2

0

rozegram to na bramki :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

kurcze może faktycznie na bramki lepiej zagrać

0

Panowie Alkmaar vs PSV jakie typy? 02

0

trylogia LOTR

1

fantasy? zdecydowanie "Chłopi"

2

A my kibice Barcelony kochamy Ciebie Samu!!! prawdziwy Rzeżnik w obronie - Bestia.

6

"Benzema swoim futbolem daje radość kibicom drużyny przeciwnej" xD

0

a ten obok Suareza to chyba Neymar

0

i chyba tak własnie będzie

0

dokładnie ;)

7

osobiscie uważam, że Polskę czekają 3 bardzo trudne spotkania grupowe nie tylko ten z Kolumbią

0

mamy sporą zaliczkę w lidze więc spokojnie martwi mnie własnie wspomniana LM

0

This is Zlatan ;)

0

Alcacer

0

masz rację no zobaczymy jak to wypadnie w pojedynku z Romą

0

również ważnym czynnikiem były reprezentacje i może z tego również wynika zmęczenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?