fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
tak ;)
1
czwartek godzinka 01-35 :)
0
Dla Georga to tylko przystanek. Jego cel to Lakers i wielka kasa od lolków bo dostanie od nich maxa. Poza tym to jego rodzinne strony o czym już wielokrotnie mówił. No wschód jest na chwilę obecną cienki.
27
jak przida to bydzie ;)
1
A teraz na chwilę zostawmy plotki i ploteczki o Neymarze, Marku i Coutinho. W NBA sie dzieje. Melo jest bardzo zainteresowany grą u boku Westbrooka i George'a i chciałby stworzyć Big 3 w Thunder. A więc do potencjalnych Cavs i Rakiet dochodzi OKC.
0
z tego co kojarzę to wersja z $+ Marek wychodzi głównie z francuskich gazet
0
polecam "Bleed for this" na faktach i bardzo fajny "rekiny wojny" również na faktach
0
dokładnie :)
0
no dokładnie więc sytuacje taka jak obecnie będzie się powtarzać.
1
to będzie długie okienko transferowe ;)
0
pragnę zauważyć, że w pakiecie jest jeszcze tatuś Neya, zły, że nie dostał prowizji od P$G
2
dodam, jeszcze wyzywanie i płacz bez końca
2
w zasadzie to nasza pomoc opierała się głównie na Messim, który kreował grę i robił na boisku wszystko praktycznie
0
pamiętam takim ustawieniem jechał "the special five" będąc w realu
0
Alexis podobno bardzo dużo chce zarabiać i wcale się nie dziwię. Wszystko wskazuje na to, że zostaną z niczym :D ale by były jaja losowanie 1/8 i P$G - Barcelona :)
1
oby ;D
0
Roberto jest pomocnikiem, ale nigdy nie będzie obrońcą :)
1
nawet jak nasz zarząd to spieprzy (a są spore szanse) to i tak nie przebije frajerstwa P$G ;)
0
Ależ nam się szykuje sezon w La Liga :)
0
MAtSa!!!!
0
i możemy tak wymieniać w nieskończoność. Natomiast zgadzam się, że brakuje nam gościa, który potrafi rozgrywać w sytuacji gdy ktoś z naszego pierwszego składu wyskoczy.
0
Kolego, Messi i tak będzie się cofał do pomocy bo Gomes nie potrafi kopnąć piłki do przodu
0
tylko jakie my kwoty wydajemy a jakie real
5
Już zapomniałeś jak cieszyłeś się z bramki Rakiety w finale LM czy ostatnim El classico? ten gość oddaje całe zdrowie dla tej koszulki. Rakieta daje nam dużo i Valverde może go wykorzystać. Ja bym się tak nie spieszył z sprzedażą Ivana
0
real zawsze przepłacał więc to nic dziwnego
0
przecież mamy Roberto ;) z nim nie zginiemy
2
kkbarca dobrze napisał ten chłopak miał świetny sezon tak jak i całe Monaco. La Liga z całym szacunkiem do ligi banawej jaką jest Lique 1 to ogromny skok i zobaczymy jak młody sobie poradzi. Po drugie gra z kapitanem grzmotem to nie przelewki raz drugi żle poda do delfina i już może być kwas.
0
No salary to Cavs mają zasrane kontraktami więc już nic nie podpiszą. Co do Irvinga to temat jest bardzo poważny bo jeśli Lebron odejdzie to nic z Cavs nie zostanie. Wracając do transferu Irvinga. Jeśli faktycznie odejdzie i mając na uwadze odejście "krula" to wybór picków jest dla mnie świetnym rozwiązaniem a nie podpisywanie innego all stara (wymiana) i pewnie nikt się nie zgodzi na deal do Cavs bo nie ma pewności z kim będzie tam grał. I wszyscy gracze o tym myslą, że odejdzie Irving, James, Love i okaże, się, że nie ma nikogo poważnego w tej organizacji. Picki i przebudowa takie jest moje zdanie na handlowanie Irvingiem. A Rose ma kontrakt na jeden sezon za minimum więc i tak z Cavs ucieknie.
0
od małego zasrańca krzyczałem Legia, Legia... i w moim sercu tylko Legia!! oczywiście w Polsce ;)
0
No gratulacje Mistrzu!!!