Nie zachowujmy się jak dzieci madrytu.... popatrzcie na siebie Laporta to Pep to, zaufajmy Laporcie, i nie zachowujmy się jak dzieci madrytu. I nie róbcie tego płaczu na forum BARCELONY, bo to wstyd, Visca el Catalunia.
Witam, nie podniecajmy się tym że prawdopodobnie przyjdzie Ibra. To może być zasłona a tak naprawdę kupią Villę. Chciałbym aby Barcelona był Hiszpańska, a nie np Holenderska, a jak było każdy wie. Visca el Catalunia
Witam prawdziwych fanów, powiem szczerze, że jak czytam, niektóre komentarze w stylu kiedy transfery, jakie, kto przyjdzie, kogo kupił real, ble,ble,ble. My mamy wszystko oni nic, oni kupują bo są słabi, a Barcelona ma wszystko, choćby kupili pół reprzentacji Brazyli, Anglii, Włoch itp. Ludzie spokojnie czekamy musimy tylko dopieścić skład a nie kupywać bez namysłu. Mes Que Un Club.
Nie zachowujmy się jak dzieci madrytu.... popatrzcie na siebie Laporta to Pep to, zaufajmy Laporcie, i nie zachowujmy się jak dzieci madrytu. I nie róbcie tego płaczu na forum BARCELONY, bo to wstyd, Visca el Catalunia.
Witam prawdziwych fanów, powiem szczerze, że jak czytam, niektóre komentarze w stylu kiedy transfery, jakie, kto przyjdzie, kogo kupił real, ble,ble,ble. My mamy wszystko oni nic, oni kupują bo są słabi, a Barcelona ma wszystko, choćby kupili pół reprzentacji Brazyli, Anglii, Włoch itp. Ludzie spokojnie czekamy musimy tylko dopieścić skład a nie kupywać bez namysłu. Mes Que Un Club.
Witam, nie podniecajmy się tym że prawdopodobnie przyjdzie Ibra. To może być zasłona a tak naprawdę kupią Villę. Chciałbym aby Barcelona był Hiszpańska, a nie np Holenderska, a jak było każdy wie. Visca el Catalunia
Komentarze
0
ostrzeżenie
brak szacunku do przeciwnika
0
Nie zachowujmy się jak dzieci madrytu.... popatrzcie na siebie Laporta to Pep to, zaufajmy Laporcie, i nie zachowujmy się jak dzieci madrytu. I nie róbcie tego płaczu na forum BARCELONY, bo to wstyd, Visca el Catalunia.
0
Witam, nie podniecajmy się tym że prawdopodobnie przyjdzie Ibra. To może być zasłona a tak naprawdę kupią Villę. Chciałbym aby Barcelona był Hiszpańska, a nie np Holenderska, a jak było każdy wie. Visca el Catalunia
0
Witam prawdziwych fanów, powiem szczerze, że jak czytam, niektóre komentarze w stylu kiedy transfery, jakie, kto przyjdzie, kogo kupił real, ble,ble,ble. My mamy wszystko oni nic, oni kupują bo są słabi, a Barcelona ma wszystko, choćby kupili pół reprzentacji Brazyli, Anglii, Włoch itp. Ludzie spokojnie czekamy musimy tylko dopieścić skład a nie kupywać bez namysłu. Mes Que Un Club.
0
Nie zachowujmy się jak dzieci madrytu.... popatrzcie na siebie Laporta to Pep to, zaufajmy Laporcie, i nie zachowujmy się jak dzieci madrytu. I nie róbcie tego płaczu na forum BARCELONY, bo to wstyd, Visca el Catalunia.
0
Witam prawdziwych fanów, powiem szczerze, że jak czytam, niektóre komentarze w stylu kiedy transfery, jakie, kto przyjdzie, kogo kupił real, ble,ble,ble. My mamy wszystko oni nic, oni kupują bo są słabi, a Barcelona ma wszystko, choćby kupili pół reprzentacji Brazyli, Anglii, Włoch itp. Ludzie spokojnie czekamy musimy tylko dopieścić skład a nie kupywać bez namysłu. Mes Que Un Club.
0
ostrzeżenie
brak szacunku do przeciwnika
0
Witam, nie podniecajmy się tym że prawdopodobnie przyjdzie Ibra. To może być zasłona a tak naprawdę kupią Villę. Chciałbym aby Barcelona był Hiszpańska, a nie np Holenderska, a jak było każdy wie. Visca el Catalunia