26 sierpnia 2012, 13:09
0
Ja to bym chciała Marca Bartrę. Do spółki z Masche czy Puyolem by sobie spokojnie poradził. I Songa na zmianę w drugiej połowie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ja to bym chciała Marca Bartrę. Do spółki z Masche czy Puyolem by sobie spokojnie poradził. I Songa na zmianę w drugiej połowie.
0
Ja to bym chciała Marca Bartrę. Do spółki z Masche czy Puyolem by sobie spokojnie poradził. I Songa na zmianę w drugiej połowie.