8

Komentarz usunięty

0

Jest dziś coś ciekawego do roboty w Warszawie? Nudze się strasznie

0

@Kidd Kocham cię

0

Mógłby mi ktoś napisać w ogromnym skrócie najważniejsze wydarzenia, które miały miejsce w ciągu ostatnich 15 lat w Stanach Zjednoczonych lub są ściśle związane z tym krajem?

0

@teacherakademicki Wszystko zrozumiałem tak, jak należy, bo z angielskim nie mam najmniejszych problemów. O monitorze napisałem przy okazji wyśmiewania się z Apple, ze proponują kawałek aluminium warty 10 dolarów za 100 razy tyle.

0

@sonek XDDD No wiadomo, ze nie dla mnie. Dla ciebie na pewno też nie.
Mam też sobie porównywać ceny innych stojaków do monitorów, czy nie muszę, bo to też nie jest stojak dla mnie? xDDD

44

Apple xDDDDD
Ogłosili kilka godzin temu na konferencji, że wypuszczają monitor za 5000 DOLARÓW, a w wersji pro za 6000 dolarów.
Ale najlepsze jest to, że po tym jak to ogłosili, powiedzieli, że zwykły kawałek metalu, który nazwali stojakiem do monitora, nie będzie dołączony do zestawu (XDD) i będzie kosztował dodatkowe 1000 dolarów.
Stojak do monitora będzie kosztował jakieś 5000zł, a monitor pewnie około 30000zł. Monitor, nie komputer. Komputer oczywiście sprzedawany oddzielnie.
Publiczność ich wyśmiała podczas trwania konferencji.

P.S. iPhone xs kosztował 999 dolarów w dniu premiery, a w Polsce 4979zł, więc przeliczenia ceny nie wziąłem z d*py

1

@AdrianGajewski2005 Zmień towarzystwo, bo to, o którym piszesz jest nic nie warte. Nie ma sensu się przypodobywać komuś na siłę. Albo cię lubią takim, jakim jesteś, albo elo

4

@vangoor Im szybciej zrozumiesz, że Apple to firma modowa, a nie technologiczna, tym łatwiej będziesz miał w życiu.
Ich sprzęty są po prostu słabe, ale ludzie je kupują tylko dlatego, żeby wśród znajomych, czy obcych w kawiarni pochwalić się świecącym jabłuszkiem.
To, jak ludzie traktują chociażby swoje telefony Apple też jest śmieszne. Normalny posiadacz telefonu trzyma go cały czas w kieszeni/torebce, a posiadacze iPhone'ów zawsze np. podczas kolacji w restauracji wyjmą go na stół, żeby tak jakby się pochwalić. Ot, taka ciekawostka, którą zaobserwowałem.
Kiedyś się s*ałem, że jak to można kupować telefony Apple, ale teraz mnie już nawet nie obchodzi ta pseudo firma technologiczna. Ludzie chcą wydawać kilka swoich wypłat lub brać kredyt na przeciętny telefon? Proszę bardzo. Ja nie zamierzam im do portfela zaglądać.
Obecnie najnowsze Huawei'e wyprzedzają technologicznie o lata świetlne inne najnowsze telefony znanych marek. Sam niestety nie jestem posiadaczem telefonu tej marki, ale ze wszystkich możliwych telefonów, które testowałem, te są zdecydowanie najlepsze. Mam nadzieję, że ban od USA im nie zaszkodzi, bo ich telefony technologią, świeżością i nowoczesnościa zjadają inne telefony.

0

Macie może jakieś ciekawe zagraniczne, max 5-letnie rapsy z ciekawym beatem?

3

Uwielbiam Coutinho i Dembele, ale mimo dostawania wielu szans, nie reprezentują tak dobrego poziomu, jakiego się od nich wymagało przed ich przyjściem.

0

@Chwytliwy A co ten Bale zrobił, ze teraz Zidane go nie chce i tak o nim piszecie? W ogóle w temacie nie siedzę

3

Błagam, zróbcie z powrotem, żeby widzieć odpowiedzi bez klikania za każdym, razem myszką, bo w 90% przypadków to odpowiedzi są ciekawsze/śmieszniejsze, niż główny komentarz.

0

Może wtyki w zasilaczu się wyrobiły i coś tam nie łączy albo zasilacz już powoli zdycha

0

Ja ogólnie lubię złych bohaterów z książek Dana Browna, a szczególnie Malak'ha z Zaginionego Symbolu

0

O, świetna informacja. Dzięki!

1

I z wzajemnością - jedynym trofeum, jakie zdobył Real w tym sezonie jest porażka Barcelony w LM
Ot, takie przekomarzanie się kibiców

0

To co wpisujesz w tych Googlach, ze ci tyle wyników wyskakuje?

0

Mam wrażenie, że Google dobrze ukrywa takie strony

0

Błagam ludzi o dobrym sercu o link na PW

0

Około 1GB jeśli oglądasz w dobrej jakości

0

Poproszę zdjęcie tego domku z przedostatniego punktu, bo bardzo mnie ciekawi :)

0

Cały piłkarski świat już od dawna wie, że kibice Liverpoolu to najgorsza patologia ever. Niech se składają jakieś śmieszne petycje i niech ludzie wiedzą, jakimi przegrywami są, skoro nie umieją z godnością przyjąć porażki.

0

Według mnie Coutiho nie grał tragicznie. Pokazał kilka fajnych akcji, a do tego jeszcze bardzo dobrze zwracał uwagę obrońców Live na siebie, dzięki czemu nasi napastnicy mieli większe pole do popisu.
Ale nie bardzo chyba mu pasuje pozycja na jakiej gra. Myślę, że lepiej by się sprawdził na drugim skrzydle, ale znowu tam gra Messi.

0

To jest akurat logiczne, ale chyba nie dla wszystkich

1

Zacznę pisać komentarze o fizyce kwantowej, którymi w ogóle nie będzie zainteresowania, ale zaspamuję całą stronę. Nie będzie można o niczym innym przeczytać, jak o tym. Każdy będzie wkoorwiony, ale przecież wystarczy napisać "Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej." i już WSZYSTKO można i nikt nie będzie miał prawa mieć do mnie pretensji.

7

Albo spam o tej amerykańskiej bajce o smokach albo o drugiej amerykańskiej bajce o superbohaterach.
Dajcie spokój ludzie. Znajdźcie sobie jakieś fora, tak jak kolega wyżej wspomniał i nie spamujcie, bo naprawdę niewiele osób, poza wami, to obchodzi.

0

O, dzięki :)
A wiesz może jak nazywa się taka strona ze Szwajcarii?

0

Mógłby mi ktoś wypisać największe strony z ogłoszeniami samochodów z różnych europejskich krajów + USA? Bo w Polsce chyba tylko OLX i OtoMoto (jak jest więcej to dajcie znać), które nie wyświetlają mi samochodu, którego szukam. Jest on rzadko spotykany, co bardzo utrudnia znalezienie go w dobrym stanie w Polsce, więc chciałbym wyjść poza jej granice, a nie bardzo wiem, jak mam szukać stron z samochodami z innych krajów. Znam tylko mobile.de.
Poratujecie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?