fcb1899
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wybaczcie, ze odchodze od tematu, ale na stronie od dluzszego czasu nie sa wstawiane informacje gdzie mozna sciagac bramki, skroty i cale mecze naszego klubu (w polskiej wersji jezykowej ). Znacie moze takie strony? Z pewnych wzgledow niedostepne
sa juz chocby allgoals czy sport-video. Bylbym szalenie wdzieczny.
0
kubasa - dziekuje za odzew. Nie chce byc wybredny, ale czy znasz strone gdzie ktos uploaduje mecze z polskim komentarzem? Kolekcjonuje video z udzialem Barcelony i wersja jezykowa w tym kontekscie ma duze znaczenie.
0
Od pewnego czasu na stronie przestały pojawiac sie linki do stron gdzie mozna pobrac bramki, skróty i cale mecze. Zapewne sa jeszcze osoby, ktore nie maja mozliwosci obejrzec spotkania 'na zywo'. Znacie jakies strony ? Kiedys dostepne bylo sport-video,pl czy allgoals,pl. Bede wdzieczny za odpowiedz i wybaczcie, ze odchodze troche od tematu.
0
Pique rozrywający koszulkę po 6-tym golu na Bernabeu, Iniesta w Londynie, głowa Messiego w finale, Ibra w Gran Derbi, Abidal wznoszący puchar, wyciągnięta dłoń Gerarda po manicie etc. Gdyby nie to, że jestem ateistą, krzyczałbym wniebogłosy: "Boże, dzięki Ci, że pozwolileś mi żyć w tych czasach, a nie wtedy gdy głównym osiągnięciem życiowym było upolowanie mamuta" W czasach kiedy nieubłagana starość płata figle, wystarczy włączyć komputer by móc przeżyć to raz jeszcze. Coś absolutnie nie do powtórzenia. Niby z układanki znika jeden puzel, ale trzeba na ten obraz spojrzeć z innej perspektywy.
PS. Słownik synonimów na rok obecny powinien zawierać jedną aktualizację:
"doskonałość" - FCB w latach 2008-12 pod wodzą Josepa Guardioli
0
michal26 -
Zapewne odniosl sie do pracy w rezerwach.
Pierwszy raz w zyciu doswiadczylem lez szczescia i smutku jednoczesnie. Niewarygodne, ze ten dzien w ogole nadszedl. Muchas gracias Pep.
0
Szczerze myślałem, że po wczorajszym incydencie Pepe z Arbeloą nic nie będzie mnie wstanie bardziej rozbawić, a tu znów mikrofon w łapy dostał Pele.
0
Cóż za trafny artykuł. Można go pokazac wszystkim antypatom wielkiej Barcelony, ale po co skoro te imbecyle(większośc z nich) nie dojrzali do siły argumentów. Karmię się ich frustracją, bo oznacza to nic innego jak to, że kolejny raz Barca TRIUMFUJE. Tak na marginesie to w całym meczu oddali 1 (słownie: jeden) groźny strzał. Byliśmy lepsi i basta.
0
Najlepsze jest to, że jesteśmy w zdecydowanie lepszej sytuacji, aniżeli 2 lata temu kiedy wyjeżdżaliśmy z Mediolanu delikatnie mówiąc sfrustrowani (patrząc analogicznie). Wiele wskazuje na to, że we wtorek zrobimy kolejny krok w stronę Monachium. (Naj)gorsze: trzeba poczekać z tą weryfikacją do wtorku. Najgorsze jest to, że codziennością stają się sytuacje jak ta przy niepodyktowanym karnym na A.S. kiedy tylko lekko westchnąłem zamiast rzucać pilotem o ścianie, ale nikt nie będzie przynajmniej mógł nam zarzucić, że Platini prowadzi nas za rączkę do kolejnego pucharu.
0
transmisja leci min na necie z PL konmetarzem Nsport h ttp://www.ustream.tv/channel-popup/tvelita4 usuncie spacje :D milego ogladania ( nie przycina jezeli posiadacie wysoka predkosc internetu
0
paradoskalnie kontuzja trafila mu sie w najlepszym momencie, ( CL, przerwa na reprezentacje )bedzie mial czas zeby ja spokojnie wyleczyc bo z obroncami nie mamy problemu. Gorzej z Titim do jego bezbarwnej gry dojdzie zapewne nieprzyjemna kontuzja, ktora jeszcze bardziej podlamie go psychicznie..
0
Jesli jednak Real nie poprawi gry w defensywie, a w drużynie z Katalonii wkradnie sie rozluźnienie jak w niektorych fragmentach spotkań to szykuję sie goleada wszechczasów :)
0
Pragnę ściągnąc ten mecz dla siebie i nie tylko , możliwośc pokazania kiedyś swoim dzieciom, że był kiedyś ktoś (Roni oczywiście ) kto raczył nas swoją grą na takim poziomie będzie chwilą bezczenną :D Do tej chwili nie mogę odżałowac , że nie doczekał z tą formą do momentu ery Pepa, ale to co robił na zawsze pozostanie w naszych sercach
0
tak właśnie ten dwumecz gdzie padł tylko jeden gol (Giuly z podania Roniego) 2005-06 po tym mecuz grlaiśmy w finale z Arsenalem . Byłbym dozgonnie wdzięczny . Pamiętam również chodź to niespotykane, że mecz był pokazywany w tvp ale nie będę wybrzydzał każda inna oprócz arabskiej obydwa mecze :D
0
filmy dokumentalne sa świetną okazją by poznac klub z trochę innej strony i zobaczyc materiały obrazujące nam wielu ludzi z trochę innej perspektywy . Całe szczęście dla wielu z nas, że się tym pasjonujesz dzięki temu mamy Barce na wyłacznośc widzę,że masz dużo materiałow i mam pytanie czy wie kotś może gdzie znajdę doo zassania mecz Barca - Milan na San Siro(0-1) oraz z Camp Nou(0-0) z pamiętnego sezonu , wktórym zdobylismy LM ? jedyna wersja jaka mam jest z kiepską jakością i na dodatek z komentarzem arabskim :/
0
sędziowie nadal nie potrafią przyjąc do wiadomości, że Real już Barcy nie jest w stanie dogonic :D
0
prawda jest taka, że nie byłoby teraz tego gdybania gdyby nie fakt,że przez tak długi czas utrzymywał się korzystny wynik dla Getafe; no cóż Real wygrał bo wykorzystał nieporadnośc swoich rywali. W końcówce jednak gdy zobaczyłem co zrobił Pepe nie zwróciłem uwagi ani na Casquero, który nie wykorzystał karnego, ani na zwycięskiego gola Higuaina. Sprawa jest oczywista - nie wyobrażam sobie Pepe grającego podczas Gran Derbi. Inną kwestią jest reakcja kibiców Realu na zachowanie Pepe, otóż którzy nawet nie bronią,a na dodatek pochwalają to co zrobił. Nie mam siły przekomarzac się z nimi bo ręce opadają. Faktem jest, że na każdym serwisie mogą zdarzyc się przypadki kiedy mamy do czynienia z ludźmi cofniętymi w rozwoju, ale cóż zrobic ... nie mogę się doczekac jutra by Pepe miał szansę zobaczyc w tv drużynę grającą ofensywnie spektakularnie fair play, a przede wszystkim żeby wziął przykład chociażby z Puyola no i tych "kiboli" by choc na chwilę przymknęli się na temat swojej "remontady" VeB
0
kto będzie gospodarzem następnej pary gdy przykładowo wyjdzie Barca i Liverpool ?? oni również grają z Chelsea rewanż na Stamford Bridge, więc co zadecyduje o tym kto wtedy z tej pary zagra 1. mecz jako gospodarz
0
mam pytanie czy to, że będziemy gospodarzami pieerwszego meczu 1/4 kwalifikuje nas do tego, że w ewentualnym półfinale gospodarzami będziemy już w meczu rewanżowym??:P Man Utd ma szansę przełamac fatum broniących tytułu drużyn i spore szanse na ponownie wygranie LM... ale to tylko teoria ;p teraz nasza kolej :)
0
ronaldinho 1899 : czy moglbys napisac na jakim kanale jest czeska2 na cyfrze ? bo ciagle szukam ale nie moge jej zlapac, guardiola nie zaskoczył to prawda byleby Eto'o sie wstrzelił to moze byc jego wielki mecz :)
0
ronaldinho 1899 : czy moglbys napisac na jakim kanale jest czeska2 na cyfrze ? bo ciagle szukam ale nie moge jej zlapac, guardiola nie zaskoczył to prawda byleby Eto'o sie wstrzelił to moze byc jego wielki mecz :)
0
wielkie dzieki :D myślałem, że szukałem już wszędzie(wszystkie pliki, które znalazłem dawno wygasły) a tu się okazuje, że wystarczyło poprosic;p
0
dokładnie, takie archiwalne mecze przywołują miłe wspomnienia :D czy miałby ktoś możliwośc wrzucenia meczu z Arsenalem gdy graliśmy z nimi w finale CL ?? byłbym cholernie wdzięczny :)