0

A mi sie przypomniało jak 2 lata temu mielismy rowniez grupe złożona z samych mistrzów kraju i po 1 kolejce wszystkie druzyny zremisowały jak dzis:) Ale przypominam ze w tamtej edycji LM zwycieżyl Ineter. Jaja by były jak by teraz Lm wygral Milan choc watpie w to.

Co do dzisiejszego meczu Pep powinien otrasnac niekorych zawodnikow bo to nie pierwszy raz jak tracimy bramki po głupich stratach lub akcjach. Przeciwnik nic nie gral a tu remis podobnie jak w lidze szkoda ale trzeba sie cieszyc z tego co sie ma...

Dobranoc

0

Wiecie co, mam szacunek do milanu ale uwazam ze to bedzie manita dla barcy poniewaz:

- problemy kadrowe milanu

- dziurawa obrona

- ostatni mecz ligowy srednio im wyszedl

- nasi sa podraznieni

w tamtym roku przegralismy z herculesem 2-0 a potem odprawlismy ateny 5-1 wiec teraz nasi sa podraznieni

0

ja z innej bajki

Według mnie jak Pep by odszedl to idealnym zastepca bylby tito villanova a na drugim miejscu enrique z romy i johan cruyff oni najlepiej sie znaja

0

skład na jutro:

valdes-dos santos-masche-busi-abidal-keita-xavi-iniesta-villa-pedro-messi

Jestem pewien takiego ustawienia gdyz dos santos grywał na po w trakcie presezonu:DD

0

ok dzieki wielkie

0

Witam, nie wiecie gdzie mozna pobrac mecz barcy z realem 5-0 najlepiej z polskim komentarzem z canal + sport???

z góry dzieki

0

Nie Wieci skad pobrac mecz barcey z realem 5-0 najlepiej po polsku z canal +?????

z góry dzieki

0

wdług mnie składy na jutro:

Barca:

Valdes-Alves-Pique- fontas - Abidal-Keita-thiago-iniesta-pedro-villa-messi

Real:

Iker-arbeloa-pepe-carvalho-marcelo-xabi-khedira-coentrao-kaka-ronaldo-benzema

0

Barca:

Valdes- Alves-pique-fontas-abidal-keita-iniesta-thiago-pedro-villa-messi

Real:

Iker-arbeloa-carvalho-pepe-marcelo-khedira-alonso-coentrao-kaka-ronaldo-benzema

0

Panowie zeby rozlużnic atmosfere przed jutrzejszym meczem proponuje abysmy zabawili sie w typowanie skladów obydwu druzyn

0

ale fabregas jest po rzekomej kontuzji:)

0

ja wogóle nie do tematu ale słyszeliscie ze wenger kupil Joela campella z kostaryki??? za 1.2 mln ???

Oglądałem go na copa america i przykuł maoja uwage

Uwazam ze to moze byc takie małe odkrycie Premier League

0

przemocule zgadzam sie z toba od 10 lat staram sie nie przepuszczac zadnego meczu Barcy.

Uwazam ze cesc jest niezbedny z klilku powodów:

- duzo meczy

- waska kadra

- wiecej mozliwosci taktycznych czyli 3 - 4 - 4 w tym ze busquets jako Dm czesciej asekurował by tyłu

- i poza tym cesc jest ogranym piłkarzem w europie i pomoze nam np. w meczach z druzynami z wysp

0

Nie był byś wkurw....????

Wiem że Cescowi miał pozwolic odejsc ale ma nadzieje ze zostanie

W końcu nerwu mogły mu puscic

0

a moze i tak powiedział??? ze ich nie chce?

jak ty bys sie zachował jak prawdopodobnie dwóch najlepszych piłkarzy chce opuscic twoj klub przed startem rozgrywaek?

0

0

ale mysle ze cesc niue jest przygotowany odpowiednio do sezonu.

wolałbym zeby kieta choc nie jest mistrzem wirtuozerii zagrał po jest najlepiej z pomocnikow przygotowany.

NIe warto ryzykowac ewentualnej kontuzji Ceska:))

0

te ośmiornice to zarty sa

wolałbym zeby postawila na real bo w tedy wieksza presja byłaby na madrycie zeby chronic te głowonogq :):):):)

0

bedzie siedział na ławie pewno bo ani jednego meczu presezonu nie zagrał a keita w kazdym i to ulubieniec Pepa jest:)

0

Uważam mimo wszystko ze powinnismy pozyskac jeszcze jakigos obronce najlepiej So doswaidczonego w grze w Primiera Divison tak do 10mln

0

Widziałem ale Guardiola pewnie da mu szanse zagrac ale masche napewno nie zagra. Znajac Pepa wystawi Kieta jako DM bo duzo grał w sparingach i nie bedzie ryzykował zdrowia xaviego i postawi na thiago a moze fontas no So??

0

ludzie jak piszecie ze sanchez zagra to krew jasna zalewa.

Jak on może zagrac jak dopiero co wprowadza sie do zespołu i nie przeszedł okresu przygotowawczego?

Po co nam Cesk? Kolejne durnowate pytanie. Sezon jest długi a thiago nie jest jeszcze gotowy do gry z najlepszymi. Spojrzmy na to ze teraz wiekszosc klubów ma szerokie kadry. A my moze 19 zawodników na poziomie europejskim. Nasza młodziez nie jest jeszcze ograna spojrzmy na mecz z chivas

Mój skład na Grand Derbi optymalny na dzień dzisiejszy:

Valdes-alves ( nie wiadomo czy juz wszedł odpowiednio w przygotowania)-pique-busquts(jezeli beda zdrowi) - abidal - keita - thiago - iniesta - villa - pedro - messi

jezeli alves sie jeszcze nie przygotował to adriano lub dos santos

0

prosze o odpowiedz

0

witam mam pytanie

czy ktos z Was ma link albo wie skąd pobrac mecz barcy z realem po pl ?

0

mam pytanie z innej bajki

ma ktos link do meczu barca real po pl?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?