fcbarcelona109
Dołączył/a: październik 2010
Żyrardów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A mi sie przypomniało jak 2 lata temu mielismy rowniez grupe złożona z samych mistrzów kraju i po 1 kolejce wszystkie druzyny zremisowały jak dzis:) Ale przypominam ze w tamtej edycji LM zwycieżyl Ineter. Jaja by były jak by teraz Lm wygral Milan choc watpie w to.
Co do dzisiejszego meczu Pep powinien otrasnac niekorych zawodnikow bo to nie pierwszy raz jak tracimy bramki po głupich stratach lub akcjach. Przeciwnik nic nie gral a tu remis podobnie jak w lidze szkoda ale trzeba sie cieszyc z tego co sie ma...
Dobranoc
0
Wiecie co, mam szacunek do milanu ale uwazam ze to bedzie manita dla barcy poniewaz:
- problemy kadrowe milanu
- dziurawa obrona
- ostatni mecz ligowy srednio im wyszedl
- nasi sa podraznieni
w tamtym roku przegralismy z herculesem 2-0 a potem odprawlismy ateny 5-1 wiec teraz nasi sa podraznieni
0
ja z innej bajki
Według mnie jak Pep by odszedl to idealnym zastepca bylby tito villanova a na drugim miejscu enrique z romy i johan cruyff oni najlepiej sie znaja
0
skład na jutro:
valdes-dos santos-masche-busi-abidal-keita-xavi-iniesta-villa-pedro-messi
Jestem pewien takiego ustawienia gdyz dos santos grywał na po w trakcie presezonu:DD
0
ok dzieki wielkie
0
Witam, nie wiecie gdzie mozna pobrac mecz barcy z realem 5-0 najlepiej z polskim komentarzem z canal + sport???
z góry dzieki
0
Nie Wieci skad pobrac mecz barcey z realem 5-0 najlepiej po polsku z canal +?????
z góry dzieki
0
wdług mnie składy na jutro:
Barca:
Valdes-Alves-Pique- fontas - Abidal-Keita-thiago-iniesta-pedro-villa-messi
Real:
Iker-arbeloa-pepe-carvalho-marcelo-xabi-khedira-coentrao-kaka-ronaldo-benzema
0
Barca:
Valdes- Alves-pique-fontas-abidal-keita-iniesta-thiago-pedro-villa-messi
Real:
Iker-arbeloa-carvalho-pepe-marcelo-khedira-alonso-coentrao-kaka-ronaldo-benzema
0
Panowie zeby rozlużnic atmosfere przed jutrzejszym meczem proponuje abysmy zabawili sie w typowanie skladów obydwu druzyn
0
ale fabregas jest po rzekomej kontuzji:)
0
ja wogóle nie do tematu ale słyszeliscie ze wenger kupil Joela campella z kostaryki??? za 1.2 mln ???
Oglądałem go na copa america i przykuł maoja uwage
Uwazam ze to moze byc takie małe odkrycie Premier League
0
przemocule zgadzam sie z toba od 10 lat staram sie nie przepuszczac zadnego meczu Barcy.
Uwazam ze cesc jest niezbedny z klilku powodów:
- duzo meczy
- waska kadra
- wiecej mozliwosci taktycznych czyli 3 - 4 - 4 w tym ze busquets jako Dm czesciej asekurował by tyłu
- i poza tym cesc jest ogranym piłkarzem w europie i pomoze nam np. w meczach z druzynami z wysp
0
Nie był byś wkurw....????
Wiem że Cescowi miał pozwolic odejsc ale ma nadzieje ze zostanie
W końcu nerwu mogły mu puscic
0
a moze i tak powiedział??? ze ich nie chce?
jak ty bys sie zachował jak prawdopodobnie dwóch najlepszych piłkarzy chce opuscic twoj klub przed startem rozgrywaek?
0
http://www.fcbarcelona.com/web/english/galeries/club/temporada11-12/08/gira/acord_shakira/galeria.html
Może Shakira w obronie zagra za Pique nawet koszulke ma heh
0
ale mysle ze cesc niue jest przygotowany odpowiednio do sezonu.
wolałbym zeby kieta choc nie jest mistrzem wirtuozerii zagrał po jest najlepiej z pomocnikow przygotowany.
NIe warto ryzykowac ewentualnej kontuzji Ceska:))
0
te ośmiornice to zarty sa
wolałbym zeby postawila na real bo w tedy wieksza presja byłaby na madrycie zeby chronic te głowonogq :):):):)
0
Polecam
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/anglia/aktualnosci/ostre-slowa-wengera-o-nasrim-i-fabregasie/5077461
0
bedzie siedział na ławie pewno bo ani jednego meczu presezonu nie zagrał a keita w kazdym i to ulubieniec Pepa jest:)
0
Uważam mimo wszystko ze powinnismy pozyskac jeszcze jakigos obronce najlepiej So doswaidczonego w grze w Primiera Divison tak do 10mln
0
Widziałem ale Guardiola pewnie da mu szanse zagrac ale masche napewno nie zagra. Znajac Pepa wystawi Kieta jako DM bo duzo grał w sparingach i nie bedzie ryzykował zdrowia xaviego i postawi na thiago a moze fontas no So??
0
ludzie jak piszecie ze sanchez zagra to krew jasna zalewa.
Jak on może zagrac jak dopiero co wprowadza sie do zespołu i nie przeszedł okresu przygotowawczego?
Po co nam Cesk? Kolejne durnowate pytanie. Sezon jest długi a thiago nie jest jeszcze gotowy do gry z najlepszymi. Spojrzmy na to ze teraz wiekszosc klubów ma szerokie kadry. A my moze 19 zawodników na poziomie europejskim. Nasza młodziez nie jest jeszcze ograna spojrzmy na mecz z chivas
Mój skład na Grand Derbi optymalny na dzień dzisiejszy:
Valdes-alves ( nie wiadomo czy juz wszedł odpowiednio w przygotowania)-pique-busquts(jezeli beda zdrowi) - abidal - keita - thiago - iniesta - villa - pedro - messi
jezeli alves sie jeszcze nie przygotował to adriano lub dos santos
0
prosze o odpowiedz
0
witam mam pytanie
czy ktos z Was ma link albo wie skąd pobrac mecz barcy z realem po pl ?
0
mam pytanie z innej bajki
ma ktos link do meczu barca real po pl?