4

Zeby sie nikt nie poslizgnal.

5

Nie kazdy lubi piwo. ;)

17

https://pbs.twimg.com/media/CVpUAqYWoAAKVt3.jpg:large Tak Adria Vilanova dedykowal gola.

14

A niech idzie skoro nie chce juz wygrywac trofeow... ;)

0

Wytyczne wlasnie tez juz ogarnialem. Na zawodowcu juz klepalem wszystkich po 5;0 a gram Liverpoolem. :P Moze to dlatego, ze to moja pierwsza Fifa na konsole. Trzeba sie nauczyc przewidywac jak sie przeciwnik rusza itd.

0

Bo tatuaze sa zajebyste.

1

Ja klepie pilke kilka minut, tamci zamknieci jak nie wiem co i nie mozna jednego dobrego podania wykonac, po czym przeciwnik odbiera ci pilke jakims magicznym sposobem i nagle ty nie masz srodka pola. Kosmos, nie wiem jak to ustawic nawet. :P

2

"To my friend Roni. With all my heart, one big hug!"

0

Granie w nowa Fifcze na klasie swiatowej to jak dla mnie gruba rozkmina.

0

Szybciej znajdziesz zasady na necie. :P

8

Gdyby nie tego oczekiwal po Ivanie to by go nie sciagal. Rakitic wprowadza niezbedna rownowage pomiedzy defensywa a atakiem. Gdyby nie on to Messi nie mialby tyle swobody.

28

Adria Vilanova strzelil ostatnio gola na wage zwyciestwa dla Juvenilu A. Genialna robota ze strony Adila: https://pbs.twimg.com/media/CVe7pkXXAAQiBvF.jpg:large

1

Ktos serio oglada Chajzera i jego programy? o.O

1

Watpie ze kryzys. Na poczatku sezonu taki przebieg wydarzen bralbym w ciemno. 1 miejsce w lidze, 4 punkty przewagi nad Realem i 2 nad Atleti, najtrudniejsze wyjazdy przed nami z czego chyba tylko jedna porazka. Patrzac w jakiej formie i sytuacji bylismy na poczatku to nie moze byc lepiej chyba.

0

Pierwsza polowa byla idealna tylko zabraklo szczescia, wykonczenia, jak kto woli. Ale po strzeleniu gola troche siadli i to mnie zmartwilo.

0

Przecietny zawodnik i tyle.

2

0

Dziwny mecz, pierwsza polowa to koncert gry Barcy ale niestety zabraklo wykonczenia, kazdy z MSN mogl miec po golu. Nie wiem natomiast co zawodnicy zrobili po strzeleniu gola - jakby sie wylaczyli, przestali grac. Messi widac ze w drugiej polowie staral sie przejsc obok i nie forsowac sie tak bardzo po kontuzji. Czekamy na Bayer i troche czasu gry dla Sampera. :D Vamos!

0

Nie ma streamu niestety.

17

Barca B prowadzi juz 3;0. Aitor z bramka. :D

2

United i Liverpool to dwa kluby, ktore zasluguja na najwiekszy szacunek w Anglii. Ale van Gaal musi jak najszybciej odejsc.

0

A ja mam Fabianskiego w Fantasy... :/

2

Tak to jest jak sie stawia na druzyne LvG.

1

Barca B wygrywa 2-0 z Valencia Mestalla. Gole Kaptoum'a i Dongou.

0

Tak sobie czytam historie Getafe (na pewno ciekawsze od meczu) i oficjalnie klub zostal zalozony chyba w latach 20 XX wieku i pozniej zalozony ponownie w 1976 jako... Peña Madridista Getafe. ;)

0

To nie jest tak, ze Real nie istnieje gdy Ronaldo jest bez formy. W druga strone. Ronaldo nie istnieje gdy inni koledzy nie sa w formie.

0

Przelacz na Bayern. Zawsze to lepiej ogladac poukladany zespol. ;)

0

Co z tego ze aktywuja jesli sami zawodnicy nie beda chcieli odejsc? Gadanie bez sensu.

3

42

Jesli kiedykolwiek macie zly dzien, pamietajcie: Fabregas zostal zdziurowany przez Douglasa. https://33.media.tumblr.com/132f2db9dc82bf7079e9e59342167be0/tumblr_inline_nyt4ie4ZKX1ryushl_500.gif :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?