Wytyczne wlasnie tez juz ogarnialem. Na zawodowcu juz klepalem wszystkich po 5;0 a gram Liverpoolem. :P Moze to dlatego, ze to moja pierwsza Fifa na konsole. Trzeba sie nauczyc przewidywac jak sie przeciwnik rusza itd.
Ja klepie pilke kilka minut, tamci zamknieci jak nie wiem co i nie mozna jednego dobrego podania wykonac, po czym przeciwnik odbiera ci pilke jakims magicznym sposobem i nagle ty nie masz srodka pola. Kosmos, nie wiem jak to ustawic nawet. :P
Gdyby nie tego oczekiwal po Ivanie to by go nie sciagal. Rakitic wprowadza niezbedna rownowage pomiedzy defensywa a atakiem. Gdyby nie on to Messi nie mialby tyle swobody.
Watpie ze kryzys. Na poczatku sezonu taki przebieg wydarzen bralbym w ciemno. 1 miejsce w lidze, 4 punkty przewagi nad Realem i 2 nad Atleti, najtrudniejsze wyjazdy przed nami z czego chyba tylko jedna porazka. Patrzac w jakiej formie i sytuacji bylismy na poczatku to nie moze byc lepiej chyba.
Dziwny mecz, pierwsza polowa to koncert gry Barcy ale niestety zabraklo wykonczenia, kazdy z MSN mogl miec po golu. Nie wiem natomiast co zawodnicy zrobili po strzeleniu gola - jakby sie wylaczyli, przestali grac. Messi widac ze w drugiej polowie staral sie przejsc obok i nie forsowac sie tak bardzo po kontuzji. Czekamy na Bayer i troche czasu gry dla Sampera. :D Vamos!
Tak sobie czytam historie Getafe (na pewno ciekawsze od meczu) i oficjalnie klub zostal zalozony chyba w latach 20 XX wieku i pozniej zalozony ponownie w 1976 jako... Peña Madridista Getafe. ;)
4
Zeby sie nikt nie poslizgnal.
5
Nie kazdy lubi piwo. ;)
17
https://pbs.twimg.com/media/CVpUAqYWoAAKVt3.jpg:large Tak Adria Vilanova dedykowal gola.
14
A niech idzie skoro nie chce juz wygrywac trofeow... ;)
0
Wytyczne wlasnie tez juz ogarnialem. Na zawodowcu juz klepalem wszystkich po 5;0 a gram Liverpoolem. :P Moze to dlatego, ze to moja pierwsza Fifa na konsole. Trzeba sie nauczyc przewidywac jak sie przeciwnik rusza itd.
0
Bo tatuaze sa zajebyste.
1
Ja klepie pilke kilka minut, tamci zamknieci jak nie wiem co i nie mozna jednego dobrego podania wykonac, po czym przeciwnik odbiera ci pilke jakims magicznym sposobem i nagle ty nie masz srodka pola. Kosmos, nie wiem jak to ustawic nawet. :P
2
"To my friend Roni. With all my heart, one big hug!"
0
Granie w nowa Fifcze na klasie swiatowej to jak dla mnie gruba rozkmina.
0
Szybciej znajdziesz zasady na necie. :P
8
Gdyby nie tego oczekiwal po Ivanie to by go nie sciagal. Rakitic wprowadza niezbedna rownowage pomiedzy defensywa a atakiem. Gdyby nie on to Messi nie mialby tyle swobody.
28
Adria Vilanova strzelil ostatnio gola na wage zwyciestwa dla Juvenilu A. Genialna robota ze strony Adila: https://pbs.twimg.com/media/CVe7pkXXAAQiBvF.jpg:large
1
Ktos serio oglada Chajzera i jego programy? o.O
1
Watpie ze kryzys. Na poczatku sezonu taki przebieg wydarzen bralbym w ciemno. 1 miejsce w lidze, 4 punkty przewagi nad Realem i 2 nad Atleti, najtrudniejsze wyjazdy przed nami z czego chyba tylko jedna porazka. Patrzac w jakiej formie i sytuacji bylismy na poczatku to nie moze byc lepiej chyba.
0
Pierwsza polowa byla idealna tylko zabraklo szczescia, wykonczenia, jak kto woli. Ale po strzeleniu gola troche siadli i to mnie zmartwilo.
0
Przecietny zawodnik i tyle.
2
https://x.com/ChieflySarcastc/status/668456037867851777 To obczajcie. :P
0
Dziwny mecz, pierwsza polowa to koncert gry Barcy ale niestety zabraklo wykonczenia, kazdy z MSN mogl miec po golu. Nie wiem natomiast co zawodnicy zrobili po strzeleniu gola - jakby sie wylaczyli, przestali grac. Messi widac ze w drugiej polowie staral sie przejsc obok i nie forsowac sie tak bardzo po kontuzji. Czekamy na Bayer i troche czasu gry dla Sampera. :D Vamos!
0
Nie ma streamu niestety.
17
Barca B prowadzi juz 3;0. Aitor z bramka. :D
2
United i Liverpool to dwa kluby, ktore zasluguja na najwiekszy szacunek w Anglii. Ale van Gaal musi jak najszybciej odejsc.
0
A ja mam Fabianskiego w Fantasy... :/
2
Tak to jest jak sie stawia na druzyne LvG.
1
Barca B wygrywa 2-0 z Valencia Mestalla. Gole Kaptoum'a i Dongou.
0
Tak sobie czytam historie Getafe (na pewno ciekawsze od meczu) i oficjalnie klub zostal zalozony chyba w latach 20 XX wieku i pozniej zalozony ponownie w 1976 jako... Peña Madridista Getafe. ;)
0
To nie jest tak, ze Real nie istnieje gdy Ronaldo jest bez formy. W druga strone. Ronaldo nie istnieje gdy inni koledzy nie sa w formie.
0
Przelacz na Bayern. Zawsze to lepiej ogladac poukladany zespol. ;)
0
Co z tego ze aktywuja jesli sami zawodnicy nie beda chcieli odejsc? Gadanie bez sensu.
3
42
Jesli kiedykolwiek macie zly dzien, pamietajcie: Fabregas zostal zdziurowany przez Douglasa. https://33.media.tumblr.com/132f2db9dc82bf7079e9e59342167be0/tumblr_inline_nyt4ie4ZKX1ryushl_500.gif :D