Raczej dobrze, chaos bylby nie do opanowania. A tak ludzie zostana na stadionie, nikt nie wejdzie i nikt nie wyjdzie. Oczyszcza teren i wtedy ich wypuszcza.
W Paryzu ponoc 18 zabitych, 3 granaty rzucone w poblizu stadionu gdzie rozgrywany jest mecz Francja-Niemcy, prezydent ewakuowany. Na Placu Republiki strzelanina, koles z kalasznikowem zaczal strzelac na oslep a teraz podobno wzieli zakladnikow do jakiejs sali koncertowej...
1
USA to wlasnie najwiecej spowodowala. ;p
2
Ta jest. Wujek Obama jest z nami czyli wszystko bedzie dobrze.
4
Góry > jakiekolwiek miasto. No chyba ze Barcelona... ;)
2
https://pbs.twimg.com/media/CTuZ_XUWUAAwvvA.jpg:large panowie zamachowcy?
8
Je*nij sie w leb. Po prostu wyslac ich skad przyszli albo zrobic im pranie mozgu zeby zapomnieli te swoje przekonania.
0
Bylem w 2010 i nie widzialem tak duzo muzulmaninow.
0
Pierwsza w nocy.
3
Raczej dobrze, chaos bylby nie do opanowania. A tak ludzie zostana na stadionie, nikt nie wejdzie i nikt nie wyjdzie. Oczyszcza teren i wtedy ich wypuszcza.
10
W Paryzu ponoc 18 zabitych, 3 granaty rzucone w poblizu stadionu gdzie rozgrywany jest mecz Francja-Niemcy, prezydent ewakuowany. Na Placu Republiki strzelanina, koles z kalasznikowem zaczal strzelac na oslep a teraz podobno wzieli zakladnikow do jakiejs sali koncertowej...
0
https://x.com/Alex_InDaHouse_/status/665269976018886656/video/1 Martial. :O
0
Samper. :D
10
https://x.com/Marcocalcio22/status/665265480958124032/video/1 W meczu Belgia-Włochy w 39 minucie zatrzymano gre aby uhonorowac pamiec 39 ofiar, ktore zginely podczas zamieszek na Heysel.
1
Tak.
0
https://drive.google.com/file/d/0B3LH6d_qKDQ_NzRYZS0tVzVxZlk/view Xavi w wieku 20 lat z Realem Madryt.
1
Wg mnie lepiej juz to wyglada niz ten przylizus co zawsze.
0
Wejdz na profil FCB.
9
Bramka Ardy:
i asysta: https://x.com/Barca_A7/status/665243878291849216/video/1
0
Pierwsze pytanie ktore sie nasuwa: Pique?
12
Przeciez to imprezka organizowana przez Florka, nic dziwnego.
1
Aktualnie jest w takiej formie ze nawet we wlasnym srodowisku by sie zgubil.
1
0
Tak. :D
0
I dzisiaj przyznal ze jest fanem Cristiano. :v
4
Sam sie boje. :D
20
I do piachu. :P
5
Typowy Pep. :D
8
Pewnie Ronaldo.
11
Bardziej mnie dziwi to ze Grimaldo nie ma miejsca w skladzie zamiast niego. Gorzej od Adriano juz sie nie da grac.
4
Defekt muzgó. Pozdro dla kumatych. :P
2
Czasami tez tak mysle ale po dluzszej chwili stwierdzam ze Leo jest jeden. :D