fcblolo26
Dołączył/a: wrzesień 2016
Kamienna Góra
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedziemy po 3 punkty!!!!!!!
1
Miło czytać przegląd prasy, w drodze do pracy
0
Może będzie drugim Samuelem Eto'o
0
Witamy , super ze bedziesz dzielił szatnie z gwiazdami Barcelony, liczę na ciebie
0
Liczę na niego i mam nadzieję że będzie miał od razu duży wpływ na grę Barcelony
0
Mamy 3 punkty Ale jeszcze to nie to co potrafi nasza Barca
1
Czemu nie ma aleny z Barcy B chłopaczek jest naprawdę dobry
1
Jest !!!! Paco wywalczył
2
Powodzenia paco
1
W końcu jest jest jest !!!!!!!!
1
Zaraz paco wejdzie , może on coś zmieni , trzeba trzymać kciuki
1
Czemu Puyola niema on by zaraz pokazał jak się walczy
0
Znowusz ciepło się zrobiło, dawać Barca
1
Niech wejdzie Denis
0
Pierwsza połowa na zero Ale druga to juz będzie Barcy popis
0
Dziś by dużo nie zdziałał
0
Dobrze że Paco odpoczywa