0

Jedziemy po 3 punkty!!!!!!!

1

Miło czytać przegląd prasy, w drodze do pracy

0

Może będzie drugim Samuelem Eto'o

0

Witamy , super ze bedziesz dzielił szatnie z gwiazdami Barcelony, liczę na ciebie

0

Liczę na niego i mam nadzieję że będzie miał od razu duży wpływ na grę Barcelony

0

Mamy 3 punkty Ale jeszcze to nie to co potrafi nasza Barca

1

Czemu nie ma aleny z Barcy B chłopaczek jest naprawdę dobry

1

Jest !!!! Paco wywalczył

2

Powodzenia paco

1

W końcu jest jest jest !!!!!!!!

1

Zaraz paco wejdzie , może on coś zmieni , trzeba trzymać kciuki

1

Czemu Puyola niema on by zaraz pokazał jak się walczy

0

Znowusz ciepło się zrobiło, dawać Barca

1

Niech wejdzie Denis

0

Pierwsza połowa na zero Ale druga to juz będzie Barcy popis

0

Dziś by dużo nie zdziałał

0

Dobrze że Paco odpoczywa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?