Jak Eto`o wiadomo ze strzela i chwala mu za to ale mi chodzi o Henryego w tym sezonie bo ma calkiem niezle statystyki :) jak gra to dosyc czesto strzela
Van den Sar Rio Ferdinand Scholes Ronaldo taki bedzie sklad zwyciescow.....chociaz nie wiem absolutnie za co niby Ronaldo mialby dostac ten tytul..... przeciw lepszym druzynom nic nie zdzialal tylko koledzy zrobili wynik
Komentarze
0
BAN!
mod
0
A ja sie zapytam czemu w tym sezonie tak malo gra Silvinho a probuje sie Puyola na nienaturalnej dla niego pozycji.....dziwne to jest dla mnie
0
Jak Eto`o wiadomo ze strzela i chwala mu za to ale mi chodzi o Henryego w tym sezonie bo ma calkiem niezle statystyki :) jak gra to dosyc czesto strzela
0
Ale mecze tylko w tym sezonie mi chodzilo :D
0
Mam takie pytanie do tych co lubia sie bawic w statystyki itd :)
Ile bramek ( i w lidze i w reprezentacji) strzelil Henry i w ilu meczach zagral :)
Z gory thx za info
0
Barca chciala sprzedac Eto bo chciala kupic Adebayora i miec swiety spokoj tyle.... a ze on sprawie problemy jak nie wygrywaja to juz wiemy i tyle...
Ale po tej calej sytuacji zrozumial ze sa mocniejsi od niego i ze nie on rozdaje karty tylko trener tyle..
0
Van den Sar Rio Ferdinand Scholes Ronaldo taki bedzie sklad zwyciescow.....chociaz nie wiem absolutnie za co niby Ronaldo mialby dostac ten tytul..... przeciw lepszym druzynom nic nie zdzialal tylko koledzy zrobili wynik
0
A ja ogladalem cale 90min Henryego i powiem tak..... Gra sie tak jak przeciwnik pozwala a Austria zagrala dobre zawody i wygrala.....
spyke
"ale on prawie całe spotkanie stał na połowie rywala i czekał na podania zero cofania się po stracie"
Powiem ci tak ze po 1 on jest napastnikiem i on ma czekac na ta pilke bo z tego zyja napastnicy
Po 2 on tego Francja miala wczoraj 2 defensywnych pomocnikow zeby oni ta pilke odbierali po stracie a nie napastnik
I tak ogolnie to wydaje mi sie ze jakby nie do konca lubial grac z Benzema a Anelka to juz wogole....
0
Niby CR zagral dobry sezon ale na Euro nie pokazal za duzo a czesto bywalo tak ze to ci co zagrali dobrze na duzej imprezie wygrywali
Nie zdziwie sie jak bedzie tak
1. Xavi ( dobry sezon + swietne euro)
2. Messi (dobry sezon + dobre IO ale euro sie raczej bardziej liczy wg mnie)
3. CR ( dobryy sezon ale euro juz gorsze)
0
To kto na lewe skrzydlo?
Bojan ktory nie ma doswiadczenia na tej pozycji i jest za mlody zeby grac caly czas w pierwzej 11?
Iniesta ktory jest pomocnikim i tak gra najlepiej? czy kto?