a taki śmiech na sali był , że messi nie strzelił karnego haha. Drodzy kibice realu madryt najpierw poczekajcie aż wasz kochany klub sie spisze a potem śmiejcie sie z kogos innego :) boto co pokazał wczoraj ramos i ronaldo to nie da sie opisać ;)
jak dla mnie , to największe gratulacje powinny być dla Abidala. Mimo po tak cieżkiej chorobie był w stanie grac bo chcial. A wczoraj pokazał piekna gre :)
Komentarze
0
Czego się nie robi dla ukochanej drużyny :-)
0
Nie wierze w żadne jego słowa :) Jak zwykle pewnie może byc to podstep i wstawi Pepe ktory bd go caly czas kosil ;)
0
a taki śmiech na sali był , że messi nie strzelił karnego haha. Drodzy kibice realu madryt najpierw poczekajcie aż wasz kochany klub sie spisze a potem śmiejcie sie z kogos innego :) boto co pokazał wczoraj ramos i ronaldo to nie da sie opisać ;)
0
Barcelono nie zawiedź nas :)
0
nieeee my Cie potrzebujemy alexis :)
0
hahaahaha chyba ktoś tutaj zazdrości Messiemu :)
0
jak dla mnie , to największe gratulacje powinny być dla Abidala. Mimo po tak cieżkiej chorobie był w stanie grac bo chcial. A wczoraj pokazał piekna gre :)
0
tak ! Barca dba o stroj, wyniki a także o polskich kibiców ! Brawo ! To sie nazywa zespół. ! Visca El Barcą !
0
tyle wam powiem : VeB
0
Messi Messi ! najlepszy :) liga mistrzów nasza :)