Ale czy wy nie rozumiecie że Eto za rok odszedłby za darmo i 45 mln nie wystarczyłoby ani na Ibre ani na Ville ani na żadnego klasowego napastnika a chyba lepiej dla Barcy jak już w tym roku zamieni Eto na Ibre bo napewno jest lepszy
po dwoch pierwszych meczach kibice zaczęli krytykować Pepa. Twierdzili że sie nie nadaje, że jest za młody i nie doświadczony i gdyby takie wyniki powtarzały się w następnych kolejkach to nawet piłkarze by mu tak nie ufali i nie było by takiej atmosfery jaka jest teraz.
Komentarze
0
heeel
jak dla mnie Hiszpania 8 - reszta swiata 3
0
polcio7
Kolumb przy Tobie wysiada :)
Jak ty to odkryłeś?????
0
nie dziwi mnie ze w madrycie osiagnał jeszcze wieksza przewage. W koncu tam nie nawidza Messiego
0
Glob3r
Twoje pierwsze zdanie najlepiej obrazuje niektórych na tej stronie.
A ci co się podniecają tymi 30 bramkami to niech lepiej dadzą sobie spokój bo nawet Jeleń przy tylu okazjach strzelił by więcej
0
Ale czy wy nie rozumiecie że Eto za rok odszedłby za darmo i 45 mln nie wystarczyłoby ani na Ibre ani na Ville ani na żadnego klasowego napastnika a chyba lepiej dla Barcy jak już w tym roku zamieni Eto na Ibre bo napewno jest lepszy
0
no właśnie cwirek bo nie bardzo cię idzie zrozumieć
0
mlody....37
a moze od razu oddajmy mistrzostwo Realowi
0
To jak was te wszystkie spekulacje wku******* to po co je czytacie
0
didon11 - a to może od razu wymienimy całą pierwszą drużyna na drużyne rezerw
0
sciah
po dwoch pierwszych meczach kibice zaczęli krytykować Pepa. Twierdzili że sie nie nadaje, że jest za młody i nie doświadczony i gdyby takie wyniki powtarzały się w następnych kolejkach to nawet piłkarze by mu tak nie ufali i nie było by takiej atmosfery jaka jest teraz.
Takie jest moj zdanie