Musicie potwoierdzić BRAWO DLAS MESSIEGO, ale i brawo dla HEnryczka, to po jego wejsciu gra sie ozywila, to on mial asyste na 3;0, to on dzilal zywo w polu karnym rywala BRAWO Henryk trzymaj tak dalej !
Musicie potwoierdzić BRAWO DLAS MESSIEGO, ale i brawo dla HEnryczka, to po jego wejsciu gra sie ozywila, to on mial asyste na 3;0, to on dzilal zywo w polu karnym rywala BRAWO Henryk trzymaj tak dalej !
Komentarze
0
Dokładnie tak. Tak było w moim przypadku :)
0
PROSZE SERDECZNIE O LINK NA SOPCASTA Z Nki ;))
0
:* BARCA
0
Musicie potwoierdzić BRAWO DLAS MESSIEGO, ale i brawo dla HEnryczka, to po jego wejsciu gra sie ozywila, to on mial asyste na 3;0, to on dzilal zywo w polu karnym rywala BRAWO Henryk trzymaj tak dalej !
0
PRPSILBYM o poadnie maila do ekipy, gdzy nie moge go znalezc ;)
0
:* BARCA
0
PRPSILBYM o poadnie maila do ekipy, gdzy nie moge go znalezc ;)
0
Dokładnie tak. Tak było w moim przypadku :)
0
baojanoo: Abidal ma kontuzje przeciez
0
Musicie potwoierdzić BRAWO DLAS MESSIEGO, ale i brawo dla HEnryczka, to po jego wejsciu gra sie ozywila, to on mial asyste na 3;0, to on dzilal zywo w polu karnym rywala BRAWO Henryk trzymaj tak dalej !