25 lutego 2015, 11:46
1
Mógł być, jak sam napisałeś.
24 lutego 2015, 22:39
0
może "why"?
7 grudnia 2014, 17:07
Ma ktoś jakąs dobrą transmisję?
25 listopada 2014, 21:49
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=4
20 marca 2014, 11:32
Myślę, że mecz będzie bardzo wyrównany. Real jest w bardzo dobrej formie.
14 sierpnia 2013, 18:42
Wypożyczyć, a jeśli się sprawdzi to kupić.:)
1 września 2013, 23:06
Valdes - mega! Messi- wreszciee wrocił.
1 września 2013, 23:34
Dokładnie :)
31 sierpnia 2013, 18:41
Neymar zamiast Pedro.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
Mógł być, jak sam napisałeś.
0
może "why"?
0
Ma ktoś jakąs dobrą transmisję?
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=4
0
Myślę, że mecz będzie bardzo wyrównany. Real jest w bardzo dobrej formie.
1
Mógł być, jak sam napisałeś.
0
Wypożyczyć, a jeśli się sprawdzi to kupić.:)
0
Valdes - mega! Messi- wreszciee wrocił.
0
Dokładnie :)
0
Neymar zamiast Pedro.