Na jakiej podstawie mozemy byc pewni ze Filipe akurat przejdzie do Barcelony? Jego samowolna chec wybrania druzyny? Bo zarzad juz raczej nie ma nic do gadania gdyz odchodzi za darmo.
Oby nie doszedl do Realu... najlepiej bedzie wlasnie jak pogra jeszcze rok w Arsenalu i jesli by chcial odejsc to byle nie na Bernabeu, Camp Nou by bylo dla niego najlepszym wyjsciem jesli chce zdobywac tytuly i grac z takimi wspanialymi ludzmi, jego kolegami z bylej druzyny.
Komentarze
0
sory ale takich glupich bledow jak "trzechsetny" polak po podstawowce nie powinien popelniac ...
moze byscie to poprawili?
0
@nuke
odpadamy , bedzie 2-2 w dwumeczy z tym ze sevilla strzelila 2 bramki na wyjezdzie
0
co z pique? ma kontuzje?
0
Na jakiej podstawie mozemy byc pewni ze Filipe akurat przejdzie do Barcelony? Jego samowolna chec wybrania druzyny? Bo zarzad juz raczej nie ma nic do gadania gdyz odchodzi za darmo.
0
Tak, pieniazki sie powinny zwrocic predzej czy pozniej :P
0
pieknie mlodziaki strzelaja
podanie busquetsa powalajace, ten pilkarz ma prawdziwy talent
0
Oby to byly ploty, Caceres bardzo dobrze gra, jest waleczny i takiego kogos nam trzeba, a nie jakis stary poulsen... :/ Zostawic Caseresa!
0
A co myslisz ze Barca bedzie mogla sobie wybrac gdzie chca grac? :D
0
piekna sprawa, wreszcie doczekalismy sie wzmocnienia napadu, jeszcze tylko jednego pomocnika brakuje w tym okienku transferowym :)
0
Oby nie doszedl do Realu... najlepiej bedzie wlasnie jak pogra jeszcze rok w Arsenalu i jesli by chcial odejsc to byle nie na Bernabeu, Camp Nou by bylo dla niego najlepszym wyjsciem jesli chce zdobywac tytuly i grac z takimi wspanialymi ludzmi, jego kolegami z bylej druzyny.