fikol1991
Dołączył/a: wrzesień 2010
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest stara A8 ;)
0
Co do Mathieu miałem zupełnie inne przeczucia. Każdemu zdarzają się błędy, ale dość pewnie główkował, miał oczy dookoła głowy. Nie przesadzajmy.
5
Podobno ma być nowa statystyka: ch***we dośrodkowania Alvesa...
4
Suarez jest nie potrzebny. Czuję, że będzie niezła walka o "jedynkę" w bramce. Ter Stegen i Bravo będą musieli się nieźle wysilić, żeby udowodnić Enrique, kto jest lepszy. Jeszcze tylko obrońca i będzie komplet.
0
Jugadors, seguidors,
Tots units fem força,
son molts anys plens d'afanys,
son molts gols que hem cridat,
i s'ha demostrat, s'ha demostrat,
que mai ningú ens podra torcer.
Nic dodać, nic ująć :) Visca el Barca !
0
Jak myślicie. Ile potrwa losowanie? Bo nie wiem czy na uczelnie nie iść?:P
0
Kuźwa.... Sanchez to największy transferowy niewypał....
0
Mały błąd z Pinto :) Od 1998 a nie 88 roku :)
0
Siemanko :) Mógłby mi ktoś wysłać końcowy wynik meczu? Niestety nie mogę dokończyć oglądać meczu :/ Będę wdzięczny :) 790294866
0
Może i Puyol w obronie jest, ale Pep nie ma sweterka :/ Może być ciężko :/
0
A co ten Macia94 napisal ? Bo nie widze jego postu ?:P
0
Alvis brzmi gorzej, ale może rzeczywiście tak się mówi...
0
Alvis brzmi gorzej, ale może rzeczywiście tak się mówi...
0
te faule są irytujące, byleby tylko końcówka nie wyglądała jak w meczu z białymi ci**ami
0
Jakie oni tworzą akcje :) Aż miło patrzeć:) a co takiego Messi odwalił, bo wlączyłem w 15 minucie ?
0
Gooooollll !!!!!!!!!!!!!!!!! PEDRO !!!!!
0
Dziękuję wszystkim, którzy wysłali mi SMSy z wynikami losowania ;)
VeB
0
Ja zaraz wychodzę na uczelnię i jeśli ktoś może, to poproszę wynik.
Będę bardzo wdzięczny :)
790294866
0
Ej ja właśnie musze wyjsc na uczelnie :/
I się raczej nie dowiem.
Jeśli byłby ktoś taki miły, to mógłby wysłać mi wynik głosowania ?
790294866
Visca El Barca
0
@xXxRQ7xXx
Brawo !!!
Szczególnie że Affelay jest rok starszy od Messiego -.-
0
the special five znów pieprzy jakieś głupoty, aż się czytać nie chce :/
0
Polecacie jeden z kanałów czy obydwa są dobre ?
0
Czemu niema Guardioli ?:/
Casillas
van der Wiel
Pique
Puyol (C)
van Bronckhorst
Robben
Xavi
Fabregas
Iniesta
Messi
Villa
del Bosque
0
głosujcie tylko na Barceloniarzy XD
0
Zachowanie zupełnie bez sensu. kilka minut do końca i tak przedłużać ? Dziwne