0

To jest stara A8 ;)

0

Co do Mathieu miałem zupełnie inne przeczucia. Każdemu zdarzają się błędy, ale dość pewnie główkował, miał oczy dookoła głowy. Nie przesadzajmy.

5

Podobno ma być nowa statystyka: ch***we dośrodkowania Alvesa...

4

Suarez jest nie potrzebny. Czuję, że będzie niezła walka o "jedynkę" w bramce. Ter Stegen i Bravo będą musieli się nieźle wysilić, żeby udowodnić Enrique, kto jest lepszy. Jeszcze tylko obrońca i będzie komplet.

0

Jugadors, seguidors,
Tots units fem força,
son molts anys plens d'afanys,
son molts gols que hem cridat,
i s'ha demostrat, s'ha demostrat,
que mai ningú ens podra torcer.

Nic dodać, nic ująć :) Visca el Barca !

0

Jak myślicie. Ile potrwa losowanie? Bo nie wiem czy na uczelnie nie iść?:P

0

Kuźwa.... Sanchez to największy transferowy niewypał....

0

Mały błąd z Pinto :) Od 1998 a nie 88 roku :)

0

Siemanko :) Mógłby mi ktoś wysłać końcowy wynik meczu? Niestety nie mogę dokończyć oglądać meczu :/ Będę wdzięczny :) 790294866

0

Może i Puyol w obronie jest, ale Pep nie ma sweterka :/ Może być ciężko :/

0

A co ten Macia94 napisal ? Bo nie widze jego postu ?:P

0

Alvis brzmi gorzej, ale może rzeczywiście tak się mówi...

0

Alvis brzmi gorzej, ale może rzeczywiście tak się mówi...

0

te faule są irytujące, byleby tylko końcówka nie wyglądała jak w meczu z białymi ci**ami

0

Jakie oni tworzą akcje :) Aż miło patrzeć:) a co takiego Messi odwalił, bo wlączyłem w 15 minucie ?

0

Gooooollll !!!!!!!!!!!!!!!!! PEDRO !!!!!

0

Dziękuję wszystkim, którzy wysłali mi SMSy z wynikami losowania ;)

VeB

0

Ja zaraz wychodzę na uczelnię i jeśli ktoś może, to poproszę wynik.

Będę bardzo wdzięczny :)

790294866

0

Ej ja właśnie musze wyjsc na uczelnie :/

I się raczej nie dowiem.

Jeśli byłby ktoś taki miły, to mógłby wysłać mi wynik głosowania ?

790294866

Visca El Barca

0

@xXxRQ7xXx

Brawo !!!

Szczególnie że Affelay jest rok starszy od Messiego -.-

0

the special five znów pieprzy jakieś głupoty, aż się czytać nie chce :/

0

Polecacie jeden z kanałów czy obydwa są dobre ?

0

Czemu niema Guardioli ?:/

Casillas

van der Wiel

Pique

Puyol (C)

van Bronckhorst

Robben

Xavi

Fabregas

Iniesta

Messi

Villa

del Bosque

0

głosujcie tylko na Barceloniarzy XD

0

Zachowanie zupełnie bez sensu. kilka minut do końca i tak przedłużać ? Dziwne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?