0

@Wisla1906 Może grać na wielu pozycjach, w końcu nie będzie once de gala, tylko będą grać osoby z formą.

0

@Wisla1906 griezman na pewno zostanie, będzie następca suareza, natomiast cou lub dembe aut, albo obu aut i Rafinha jako zmiennik (byleby kontuzji nie łapał)

2

@ściah może faktycznie miał na najwyższym poziomie 3-4 sezony ale dał nam w nich tyle magii ile żaden inny topowy piłkarz przez całą karierę .

2

@xVENUMx Tak się podniecacie Borussią, jedziecie na Barce, ale skoro robią takie super transfery to czemu od tylu lat nie potrafią wygrać słabej ligi niemieckiej?

2

@Faun Skoro Semedo jest nie na sprzedaż, to prawa obrona nie wymaga wzmocnień, nikt nie wierzy, że przy takiej ilości ŚP Roberto zostanie w pomocy. Dla Alby zmiennik będzie po kosztach kupiony, a na napad mamy Griezmanna.

0

@Avada Kedavra wcale firpo nie jest nam potrzebny , trzeba brać pod uwagę że rezerwowy lo zagra ok 5-6 meczy w sezonie , na takiego zawodnika nie ma sensu wydawać więcej niż 20 mln co i tak by było za dużo na głębokiego rezerwowego, my w tym momencie nie szukamy przyszłego następcy alby tylko zapychacza składu. Każdy potencjalny talent się zmarnuje jak będzie cały sezon siedział na ławce , co jest nieuniknione.

0

@TheNekro94 Ulubiony piłkarz (jeżeli możemy liczyć niegrających) - Ronaldinho, jeżeli nie to Neymar
Ulubiony wykonawca/zespół muzyczny: Brak, po prostu coś musi lecieć :)
Ulubiony film: Władca Pierścieni, Jestem Bogiem, Harry Potter
Ulubiony serial: Prison Break, GoT, Miecz Prawdy
Ulubiony sport (poza piłką nożną) - koszykówka
Ulubiony sportowiec (poza piłką nożną) - Kobw Brayant, Adam Małysz
Ulubiona książka -
Harry Potter, Malowany Człowiek
Ulubione danie: Pizza, fasolka po bretońsku
Ulubiony napój (bezalkoholowy): piwo to nie alkohol

Ulubiona gra: Dota 2, Fifa, LotR Bitwa o Śródziemie

2

@Aveiro Akurat z doświadczenia, wiem że o takich rzeczach zarządy nie rozmawia bo dla nich jest to całkowicie nieistotna sprawa. A media jak to media, sprawa neymara ucichła to szukają innych smaczków bo codziennie trzeba o czymś pisać.

2

@Adamski69 Sory, ale jeżeli zarząd mówi, masz mieć numer ten i ten na koszulce to koniec tematu, jak mi szef każe przesiąść się do innego biurka to się przesiadam a nie marudzę.

3

@ściah Według wszystkich znalezionych porównań 90 minut grania w piłkę i w tenisa tak samo obciąża organizm, może i tenisiści przebiegają mniej km. ale robią za to więcej zwrotów, przyśpieszeń itd. nie patrz ślepo na km. bo piłkarze nie biegają tych 12 km. na pełnym sprincie.

1

@TheMugShot Niby Kovacić nie grał pierwszych skrzypiec ale nabił aż 51 występów w Chelsea, do tego był jedynym zawodnikiem jakiego Chelsea mogła kupić więc nie ma tutaj co mówić, biorąc pod uwagę że Chelsea>Everton stąd wzięła się cena :)

2

@kuz Cillessen zagrał zaledwie 11 meczy, i chciałbyś więcej kasy za niego? Kovacić grał regularnie w Chelsea, De Tomas 14 goli w Rayo, Llorente faktycznie zrobili dobry interes, Theo też grał regularnie, a wzieli za niego zaledwie 20 mln,
w porównaniu do naszych, gdzie Malcom regularnie ławka (4 gole), Denis regularnie ławka (jak grał to piach), Rafinia cały sezon kontuzja. To na kim chciałbyś zarobić? Jedynie szkoda Palenci że za grosze oddany.

0

@matteoFCB Kogo takiego opchnął za tą super kasę?

0

@kuz Pamiętaj, że z Barcelony mogą kupować tylko inne topowe kluby, zawodnicy dostają u nas takie pensje, że średniak nawet jeżeli będzie miał na transfer to nie ma na pensję. Do tego zawodnicy, których Barca chce sprzedać to zazwyczaj typowi rezerwowi, nikt nie da wielkich pieniędzy za gracza, który w trakcie sezonu nie rozegrał 10 spotkań, a Ci na których moglibyśmy zarobić są nie na sprzedaż. Wszyscy tutaj zachwycają się jak to sprzedaje Real, ale póki co ma cały czas nadmiar zawodników i chętnych na ich kupienie nie widać.

0

@Ghotti co z Dembele? kontuzja ...

1

@RR jakbyś kupił i zapłacił w czwartek to tak ale Barca zapłaciła w piątek a dadzą wydania jest datą faktury ;)

0

Hej, ktoś z was wybiera się na mecz Barcelona-Valencia? Będę wtedy w Hiszpanii, może znajdzie się grupka i razem pójdziemy pokibicować :)

0

@shoZu Na ten moment:
Ter Stegen
Semedo Pique Umtiti (mam nadzieje, że wróci do formy wolę go od Lenglet) Alba
De Jong Artur
Dembele Messi Griezmann
Suarez
W przypadku przyjścia Neyma wkakuje w miejsce Dembele, który i tak pewnie będzie kontuzjowany

0

@19wlodi71 knightfall, nawiedzony dom na wzgórzu, gotham, TWD

1

@Granto Wtedy wszyscy byli tańsi, teraz by wołali za niego 150-200 mln.

0

@Patry10 To oczywiste, że klub mu zwróci pieniądze ale zadałeś pytanie skąd ma takie pieniądze :)

0

@Mns21 Jeszcze Puig :)

1

@Patry10 Zarabia mnóstwo pieniędzy za kontraktu do tego dochodzą dochody z reklam, a taka kasa szybko się mnoży jeżeli ma ludzi którzy dobrze tym zarządzą.

0

@karci0 ponoć ok 4 tyg przed meczem

0

@culesjasiules Bardziej się boje czy na początku września nie ma przerwy reprezentacyjnej wtedy piłkarze z po dalekich podróżach zazwyczaj odpoczywają

0

Hej chciałbym się wybrać na mecz Barcelona-Valencia 15/09/2019 bądź Barcelona-Villarreal 25/09/2019, ktoś wie czy jest problem dostać bilet na takie mecze? I jak wygląda terminarz reprezentacji żeby przypadkiem nie było wirusa FIFA i rezerwowy skład :)

3

@RobsonPL Na jakiej podstawie uważacie że Cillessen jest więcej wary od Neto? Neto rok młodszy, podstawowy bramkarz 4 drużyny la liga od 2 lat. Natomiast Cillessen może i chwalony ale od 3 lat regularnie grzeje ławkę, na jakiej podstawie chcecie żeby jego wartość nagle wzrosła? Czytając komentarze chcielibyście aby został sprzedany za 60 mln ale kto by dał tyle za rezerwowego bramkarza? Uważam, że jeżeli Neto nie będzie chciał dużych pieniędzy za pensje to wymiana jak najbardziej ok. Tym bardziej, że ewidentnie Barcelona chciała pójść na rękę naszemu bramkarzowi. A żaden topowy bramkarz nie przyszedł by do nas na rezerwę.

2

@xavi890 W PSG nawet Boateng by miał ze 20 bramek ;)

0

A co sądzicie o Marcelino? Prowadząc Villareal oraz Valencie jego zespoły grały ofensywnie i ładnie dla oka.  

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?