O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Thierry Henry
  • Ulubione zespoły Barcelona, Arsenal, Zagłębie Lubin
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 38
  • Polecenia 0

Komentarze

0

pozytywny ?:) chyba negatywny hehe

0

radzinxfcb nie dotknęła tylko na powtórkach ewidentnie było widać ze złamana. Ciesze się ze jesteś optymistą i nie chcesz wierzyć w tą kontuzje ale tutaj nie masz racji (twoje zaczepki są całkowicie niepotrzebne bo nie miałem na celu urażenia twojej dumy). Jedyne na co możemy liczyć to to, że kość wróciła na swoje miejsce(brak otwartego złamania). W przeciwnym wypadku od 4-6 miesięcy przerwy chyba że wierzymy w cuda takie jak Maradona, który po 3 miesiącach wybiegł na boisko !

0

http://www.cricbeat.com/2011/12/david-villa-broken-leg-video-vs-al-sadd.html
Link do sytuacji. Kto nie wierzy niech się przyjrzy !

0

radzinxfcb na powtórce idealnie było widać jak się noga wygieła więc przestań się wymądrzać...

0

mecz rozstrzygnięty a na finał się przyda :)

Zobacz wszystkie

0

pozytywny ?:) chyba negatywny hehe

0

mecz rozstrzygnięty a na finał się przyda :)

0

Titi powtorzy wyczyn !!!!! hehehe ;)

0

Coś czuje że Titi jeszce jeden prezent nam podaruje :D

0

brawo dla autora tego tekstu... "PRAWDZIWY KIBIC BARCELONY". Nie osmieszajcie sie bo reka to nie bramka i taka jest prawda. Zizou wielki pilkarz i wielki autorytet a w finale MS w 2006r co zrobil ? Moim zdaniem to byla hanba a nie ta smieszna reka...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?