fleshu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznan
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
aboutreka - szczescie sprzyja wlasnie lepszym i barca na przestrzeni tego sezonu sobie na to zasluzyla !!!!!!!!! Vamos Barca! =)
0
bojan !
0
No i dobrze robia zawsze liczy sie nastepny przeciwnik....
0
"Dodano: 2009-04-23 16:16:05, autor: FcBarcelona)fan
Mam takie przeczucie ze Barcelona dostanie lanie od don REALU Madryt, w Barcelonie ledwo co wygraliśmy(real miał 100% sytuacje)
Na Bernabeu bedzie jeszcze trudniej, mam nadziej ze dostaniemy mniej niż 4 do jaja.. A na nastepny sezon bedzie jescze trudniej gdy real pozyska nowych zawodników (ronaldo na 100% do tego kaka fabregas benzema dwóch młodych obrońców no i jeszcze do tego Zidane na dyrektora sprotowego MASAKRA) a my z naszym prezesem najwyzej 1 dobry transfer i nic wiecej.PZZDR"
Kocham te prowokacje dzieci neo , fanow Realu Madryt zamiast dawac te bezsensowne komentarze rodzice Ci internet powinni odlaczyc...
To co mowisz jest smieszne i widac ze nie masz pojecia o futbolu jak i ortografi.
0
No i pieknie Canal+ 2 i jechane ! Visca El Barca ! Musimy wygrac nie widze innej opcji
0
"Dodano: 2009-04-22 14:48:35, autor: FCB-kat
To jedyny zawodnik,który mógłby zastąpić Eto."
Moze jedyny to nie ale napewno godnie by go zastapil....
Co do Barcy to ManU nie ma z nami przy obecnej formie szans :)