"FanRealu90
Jesteś chyba pierwszym(sądząc po nicku) kibicem realu który nie prowokuje pod każdym tekstem i nie obraża
Szkoda że jesteś dopiero pierwszym, ale lepsze to niż nasze barcelońskie (niestety) zero na rm.pl :) :/
Musze wam szczerze przyznać że w tym sezonie przed każdym meczem Blaraugany dosłownie ''drże''. Mam gigantycznego stresa i puls 10000/99999.
Właśnie dlatego tak kocham tę drużynę. zaraz po pierwszym gwizdku prawie zawsze po jej grze widać że mogę się już uspokoić.
VeB
Komentarze
0
i tak jeszcze coś strzelimy :D głowy do góry :)
0
to w końcu dla kogo karny?
0
dla kogo karny?
0
najlepsze święta od... nie pamiętam:)
0
"FanRealu90
Jesteś chyba pierwszym(sądząc po nicku) kibicem realu który nie prowokuje pod każdym tekstem i nie obraża
Szkoda że jesteś dopiero pierwszym, ale lepsze to niż nasze barcelońskie (niestety) zero na rm.pl :) :/
0
To co?! Myśle że nasze chłopaki sprawią dziś świetny prezent swojemu trenerowi:)
0
weee 3-1 VeB :DD
0
Te 17 goli to też przypadek :)
0
Musze wam szczerze przyznać że w tym sezonie przed każdym meczem Blaraugany dosłownie ''drże''. Mam gigantycznego stresa i puls 10000/99999.
Właśnie dlatego tak kocham tę drużynę. zaraz po pierwszym gwizdku prawie zawsze po jej grze widać że mogę się już uspokoić.
VeB
0
Skora cała admniinistracja(mówi się że pochodzą od bogów Olimpu) stawia na wynik conajmniej pozytywny to tak właśnie musi być:)