0

@h2o ciekawe jaki bedzie ostatni jego mecz :):):):)
To ze niektórzy mi odpowiedzieli to mnie tak obchodzi....

0

Nie wydaje mnie się

1

Koeman przeszedł juz do historii hehe tymi meczami z realem

0

@Barca25 mając Messiego(który jednak został)Grizza,Ter Stegena,Dembele,Pike,FDJ,(Fatiiego,Cou-jeszcze nie kontuzjowanych)to tak walczymy o potrójną koronę. Tak jak Messi nieraz mówił (miedzy wierszami)ta LM to jest to co by chciał(jak większość kibiców)a tu znowu kompromitacja w 1 meczu i adios.
Oby te 2 tytuły co zostały ,były do zgarnięcia.

0

@h2o Syf był wtedy?Sorry mając graczy takich jak:Messi,Ter Steven,Fdj,Grizz, Dembele,Pike(Fati,Cou-wtedy nie byli kontu,jowani),to każdy trener ma obowiązek grac o wszystko z Barcą.Kto wie czy inny trener nie zrobilby więcej? Np taki Pimienta z barcy b.Tego sie nie dowiemy,bo cofnąć czadu sie nie da.Rudy pokazał jakim trenerem jest z Evertonem czy Valencia czy innymi.

0

@slayer Jak przegrywa to zwala na sędziów!!!prawie wszystkie ważne mecze do tyłu!!!Sorry mając Messiego od nastu lat Barca gra o wszystko zawsze!!!Cel,walka o 4 miejsce,czy bycie w 4,to mogą sobie stawiać sevilla czy villareal.

3

Najlepsze:
Nadzieja jest...ale bez Kumana,taka prawda
Najgorsze:
Klasyk 2x do tyłu,LM do tyłu,1 mecz Atletico do tyłu,superpuchar do tyłu,młodzież "gra"tylko ze względu na kontuzje!!!!!kto wchodzi jako 2?Roberto,gdyby zdrowy byl cou i pike,tez by weszli,i taki moriba gralby nadal w barsie b itd itd

7

Kuman,nie osmieszaj się!!!!jakie karne!!!zwalasz na sędziów, albo ze nie ten poziom*psg*

0

@StrengthAndHonor oby nasz "trener"miał o co walczyć.

8

Więcej by Puig od Ciebie zrobił.
Gdybyś był kontuzjowany to Puig by wszedł w 89 min ty w 64 i co pokazałeś?

1

Koeman zapisuje się w historii Barcy.. od nastu lat nikt nie przegrał 2 klasyków!!!!wstyd.
2 klasyki,Atletico,psg,może nie upokorzenia,ale porażki które bolą mocno nawet Setien tak nie przesrał

0

@Firestone gra słabo a on go nie zdejmuje,puig to by po 10 min zszedł gdyby byl na jego miejscu.

5

Pedri papiery ma na rudego:)

0

Jak biegnie pedri po stracie?

0

Kuman katuje prawie ta sama 11,pisałem nie raz,nie można tak non stop!!!!

0

Moriba i grizz hehe to juz wolałbym Puiga i trincao

0

352 musiało się skończyć zle,szkoda ze z realem

3

Pedri...to on chyba robi wiatrak a nie Puig:)

0

Gdyby byl Ronaldo to bramka z główki formalność

0

@mariosss20 wiem,nawet takie postanowienie wyraziłem do koleżanki ,ktora jest fanką realu(ona nie wierzy w zwycięstwo realu)

0

@karci0 wszystkim fanom barcy marzy się zwycięstwo,ale jestem pełen obaw,zobaczymy kolo 23.

0

@Pussy Patrol przeczytaj co napisał @karcio ...normalne,że lepiej takie słowa usłyszeć od kobiety

0

@karci0 mam nadzieje ze Jesteś Kobietą

0

@Derean U mnie słowo droższe od $$ :):)

0

@tomasthc hehe to było dobre

38

Jak Barca wygra,to Nago przebiegnę z 5 piętra na parter i z powrotem:):)

0

Firmy bukmacherskie znają faworyta
Czyżby wszyscy się mylili?

2

@KrwawiaceoczyVEB LM jest wisienką na torcie

2

@matix19(2) jeszcze nie

0

@JarekS no nic,nie zgodzę się z tobą,mam prawo,tak jak ty nie zgadzasz się ze mną.
Nie sądzę że np
Messi grizz dembele fati są gorsi niż
Ney,mapę,kean dimaria
Niż
Lewy Muller Conan sane niż
Benzema Asensio vinicius hazard
Itd....
Wymieniłem tylko przykłady ataku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?