0

Nie wiecie może czy Barca ma / będzie miec swoją dywizje esportu jak np ma to manchester city ? https://esporttalk.org/t/manchester-city-becomes-a-partner-of-the-north-american-sports-organization-faze-clan/284 . Ostatnio nawet Juve współpracuje a Astralis np

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?