fr4niu
Dołączył/a: lipiec 2013
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to za oszczędność? poza tym od kiedy w Barcy ktoś szuka oszczędności, albo interesuje się kasą. O ile sytuacja Oiera jeszcze ma minimalny sens, bo może coś na przyszłym transferze się zarobi, a teraz to pewnie jakieś setki tysięcy by było co najwyżej, to sytuacją z Cuencą jest poprostu niebezpieczna.
0
Kolejny oddany za darmo... Czy Barca na prawdę ma w pierwszym składzie piłkarzy, których trzeba oddawać za darmo?
8
+ orgia dla jego taty
0
zarząd póki co myśli komu by tu oddać za darmo naszych piłkarzy. okienko jest długie i na obronę przyjdzie czas. tak pewnie pod koniec sierpnia
0
No. Ney już 86,2 mln. Czekamy na dalszy rozwój sytuacji
0
wystarczy wejść na stronę klubu od czasu do czasu ;)
0
za darmo! hahahaha.
0
Nie wiem po co i dlaczego wyjeżdżasz do mnie z personalnymi atakami. Skomentowałeś co się dzieje u nich na stronie, a ja wyraziłem swoje zdanie odnośnie tej sytuacji. Jeśli tego nie rozumiesz, to trudno. Proste.
0
Dlaczego?
0
Pod komentarzami typu "najlepszy atak na świecie", "zniszczymy real takim atakiem" itp też dodajesz takie posty?
0
A to Leo już nie jest najlepszym napastnikiem? Poza tym. co to za sztuka za taką kasę?
0
No właśnie to cofanie się po piłkę i rozgrywanie sprawia, że Suarez, czy Zlatan nie są typowymi 9, o która tak na prawdę teraz ciężko. I trudno powiedzieć kto jest najlepszy, ale podobnie jak z Alexisem, nie można powiedzieć, że jest najlepszy po jednym super udanym sezonie.
0
A ja kogoś obrażam? Nie rozumiem.
0
Pepe też potrafi nieźle bronić
0
jeszcze się będziemy za niego wstydzić...
0
Za co?
0
Zgadzam się, w ostatnim sezonie był jednym z najlepszych zawodników. Nie zmienia to faktu, że nie jest najlepszy na świecie i że nie jest typową 9
0
Ani najlepsza, ani 9
0
To samo by było tutaj w odwrotnej sytuacji. I by był śmiech, że real wydaje miliony na gracza, który nie może grać
0
Messi.
1
14 zaczynają się treningi, a pierwszy mecz 19
0
No właśnie wszystko wiemy i nie słyszałem, żeby Affelay miał zostać. Cuenca też nikt się nie interesował...
0
A Afellay ma zostać?
0
Np. w tym, że hejtujemy real i inne kluby za wydawanie grubej kasy na transfery, że idzie wielka suma na gracza, który nie można nawet trenować z zespołem
0
Szkoda tylko, że mają rację...
0
To jeszcze trochę poczekasz...
0
Za co?
7
Oddajcie mu kartę zawodniczą.
9
LFC pozbywa się niewygodnego gracza, który i tak nie może grać, za bardzo grubą kasę, a w Barcy się jeszcze z tego cieszą...
2
Jakby zarząd sobie nie umyślił sprowadzenia go tutaj, jestem ciekawy ile ludzi z tego serwisu stanęłoby w jego obronie, a już szczególnie przejmowało się tym, że klub (LFC) cierpi z powodu tej kary...