0

Co to za oszczędność? poza tym od kiedy w Barcy ktoś szuka oszczędności, albo interesuje się kasą. O ile sytuacja Oiera jeszcze ma minimalny sens, bo może coś na przyszłym transferze się zarobi, a teraz to pewnie jakieś setki tysięcy by było co najwyżej, to sytuacją z Cuencą jest poprostu niebezpieczna.

0

Kolejny oddany za darmo... Czy Barca na prawdę ma w pierwszym składzie piłkarzy, których trzeba oddawać za darmo?

8

+ orgia dla jego taty

0

zarząd póki co myśli komu by tu oddać za darmo naszych piłkarzy. okienko jest długie i na obronę przyjdzie czas. tak pewnie pod koniec sierpnia

0

No. Ney już 86,2 mln. Czekamy na dalszy rozwój sytuacji

0

wystarczy wejść na stronę klubu od czasu do czasu ;)

0

za darmo! hahahaha.

0

Nie wiem po co i dlaczego wyjeżdżasz do mnie z personalnymi atakami. Skomentowałeś co się dzieje u nich na stronie, a ja wyraziłem swoje zdanie odnośnie tej sytuacji. Jeśli tego nie rozumiesz, to trudno. Proste.

0

Dlaczego?

0

Pod komentarzami typu "najlepszy atak na świecie", "zniszczymy real takim atakiem" itp też dodajesz takie posty?

0

A to Leo już nie jest najlepszym napastnikiem? Poza tym. co to za sztuka za taką kasę?

0

No właśnie to cofanie się po piłkę i rozgrywanie sprawia, że Suarez, czy Zlatan nie są typowymi 9, o która tak na prawdę teraz ciężko. I trudno powiedzieć kto jest najlepszy, ale podobnie jak z Alexisem, nie można powiedzieć, że jest najlepszy po jednym super udanym sezonie.

0

A ja kogoś obrażam? Nie rozumiem.

0

Pepe też potrafi nieźle bronić

0

jeszcze się będziemy za niego wstydzić...

0

Za co?

0

Zgadzam się, w ostatnim sezonie był jednym z najlepszych zawodników. Nie zmienia to faktu, że nie jest najlepszy na świecie i że nie jest typową 9

0

Ani najlepsza, ani 9

0

To samo by było tutaj w odwrotnej sytuacji. I by był śmiech, że real wydaje miliony na gracza, który nie może grać

0

Messi.

1

14 zaczynają się treningi, a pierwszy mecz 19

0

No właśnie wszystko wiemy i nie słyszałem, żeby Affelay miał zostać. Cuenca też nikt się nie interesował...

0

A Afellay ma zostać?

0

Np. w tym, że hejtujemy real i inne kluby za wydawanie grubej kasy na transfery, że idzie wielka suma na gracza, który nie można nawet trenować z zespołem

0

Szkoda tylko, że mają rację...

0

To jeszcze trochę poczekasz...

0

Za co?

7

Oddajcie mu kartę zawodniczą.

9

LFC pozbywa się niewygodnego gracza, który i tak nie może grać, za bardzo grubą kasę, a w Barcy się jeszcze z tego cieszą...

2

Jakby zarząd sobie nie umyślił sprowadzenia go tutaj, jestem ciekawy ile ludzi z tego serwisu stanęłoby w jego obronie, a już szczególnie przejmowało się tym, że klub (LFC) cierpi z powodu tej kary...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?