3

ludzie ogarnijcie się , czytając niektóre komentarze to ręce opadają . żartując z takiej sytuacji trzeba być idiotą ,albo po prostu dzieciakiem ...

0

a Looky kto strzeli to musi nam napisac lesio225 ... on juz napewno ten mecz widzial ;]

0

tak pytanko z innej troche paki , kiedy Barca gra 5 mecz w eurolidze z tau ???

0

18paulina94---pokora , to taki piosenkarz hehehe

a tak powaznie to ciesza mnie takie deklaracje jak Daniego , tylko ze wielu juz tak mowilo...ale mu jakos wieze na slowo

0

raul nie jest wychowankiem realu m. -to tak samo jak nazwalibysmy MESSI'ego naszym wychowankiem ,a jak dobrze wiecie nim nie jest

0

Goraj -to znaczy "Razem jestesmy silni" :)

0

wszystko ok ale ...czemu sedzia tego meczu byl portugalczyk ????

0

TVE Internacional jest tez na cyfrze+ na kanale 302 , tam tez leci meczyk bo akurat patrze ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?