freestyle200
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Robertfrbdg
Messi ma dlug wzgledem Barcelony wkoncu to oni zalatwili mu leczenie.
0
Real ma mizerne szanse na awans Benitez to rewelacyjny stratego posklada tak zespol ze wszystkie mocne strony Realu zostana wyeliminowane i zostaje im liczyc na cud.
0
Nawet skromne 1-0 wystarczy jesli oczywiscie pokazemy piekna gre. Licze na to ze zagramy takim pressingiem jak z Atletic a to nam pozwoli na spokojne ukladanie gry.
0
Jesli sporwadzic jakiegos napastnika to warto by bylo postarac sie o Aguero. Jego styl gry pasuje jak najbardziej do naszego stylu. A Zlatan to typ zawodnika ktory ni jak by pasowal do naszsego teamu.
0
oczywiscie w srode a nie we wtorek
0
Najwazniejszy jest wygrany mecz a Eto'o musi wkoncu kiedys odpalic. Strzelona bramka napewno go odblokuje i niedziwie sie mu ze szukal w tym mecuz bramki. Duzo biegal wychodzil na pozycje i ten slupek i poprzeczka szkoda ale licze ze we wtorek cos ustrzeli.
0
Powrocil ten blysk w grze powrocil Iniesta i powrocila wielka Barcelona. Teraz pora popracowac nad skutecznoscia i bedzie git. Obrona zagrala dzisiaj bardzo bardzo dobrze. Real traci punkty i jak wiadomo ma teraz bardzo ciezki mecz w Angli a potem jedzie na rownie ciezki mecz do Baskow i jak wiadomo Baskowie na swoim terenie latwo sie niepodadza. Wiec marsz po tytuly znowu rusyzl pelna para.
0
Jak Eto'o strzelal to kazdy wypowiadal sie o nim w superlatywach teraz gra slabiej to krytyka. Jak narazie to on zdobyl najwiecej bramek dla nas wiec nalezy mu sie szacunek a nie obrzucanie za to ze niestrzelil bramki.
0
Troche przykro jest bo wkoncu real nierobi nic wielkeigo to my nawalamy. Dobrze ze wyrobilismy przewage i moglismy sobie pozwolic na te wapdki ale teraz juz trzeba zaczac grac na wyzszym poziomie.
0
Ten mecz napewno jest dobrym materialem do analizy. Pep napewno bedzie mial kilka nieprzespanych nocy zeby wkoncu wyciaganc wnioski.
0
Valdes powinien usiac na lawce a dac szanse Pinto ale to nie wszystko licze na jakies nowe zestawienie obrony. Najbardziej jednak brakuje Iniesty co jak co ale to on w ostatnich emczach byl glowna postacia ktorej tearz brakuje.
0
Ludzie tragedii niema ale trzeba wziasc sie do pracy. bylo 12 punktow jest 4 wiec pora zaczac grac to co na poczatku a czego teraz brakuje gry z klepki. Wymiany pilek miedzy Alvesem a Messim tearz tego brakuje. Nadal jestesmy liderami i widac ze druzyny mobilizuja sie na nasze spotkania. W meczu z realem zobacyzmy inne atletico niz w meczu z nami ale do tego trzeba przywyknac. Przedewszystkim pora sie obudzic ze snu bo morzemy przespac najlespzy sezon w historii klubu. A co do sezonowcow kazdy klub takich ma wiec nawet dobrze ze ich ubedzie bo pojawia sie na stornie realu czego im wspolczoje.
0
A czy wam ta Barca nieprzypomina tej z ostatniego sezonu?? Jak wiemy Ryjek sobie nie poradzil wieze ze Pep da rade ale narazie marnie to wyglada. Szczegolnie obrona dziurawa gorzej od oborony Atletico no i te niewykorzystane sytuacje. Moglismy wygrac ten mecz w 1 polowie ale zabraklo zimnej krwi.
0
Teraz to by sie przydalo zeby Pep pokazal swoj geniusz bo jakos od momentu kryzysu niewidac zadnej zmianny. Mam nadzieje ze w najblizszym spotkaniu zobaczymy juz inna Barce przede wszystkim w oboronie. Mowiac szczerze to chyba ten kryzys przytlacza jednak Pepa bo jezli dokonuje on tylko jeden zmianny to albo niewie ktory z nich moglby cos zmienic albo poprostu wiezy ponadto tym bedacym na boisku.
0
Kibic Z Madrytu wez juz neirob z siebie takiego posmiewiska bo z towich sklow wynika ze to rel jest najbardziej psozkodowany przez sedziow.Mowisz ze sezdia w emczu z Osasuna nie sedziowal trgicznie ale jakos zostal zawieszony. Dlatego zamiat mowic sedzi to sedzia tamto to skupmy sie a zawodnikach bo bledy sedziow wynikaja przez nich.
0
Kibic Z Madrytu
Mowisz ze w meczu Real - Sevilla arbiuter przesadzil o wyniku to wspomnij tez o meczu Real - Osasuna w ktorym arbiter wam pomogl. Bledy arbitro sie zdazaja i niema co ich wypominac.Bylisci slabsi przegraliscie. Odrobina honoru czlowiek.
0
Zreszta kto myslal ze mecz z Betisem bedzie latwy i przyjemny
0
Cale 45 minut przednami strata 1 bramki to nieduzo.
0
Nadzieja umiera ostatnia.
0
MES moze chodiz o Mes que un club.
0
bonjaskyboniek
Manchester City
Mistrzostwo 1937 1968
Wicemistrzostwo 1904 1921 1977
Puchar Anglii 1904 1934 1956 1969
Puchar Ligi 1970 1976
Puchar Zdobywcow Pucharow 1970
Tarcza Wspolnoty 1937 1968 1972
Jak na klub bez tradycji to ten zespol posiada bardzo rozwinieta historie. Zauwaz zreszta to ze mistrzostwo Angli wygrywali juz dawno i to 2 razy a Chelsea 3 razy ale za to 2 razy za czasow Romana. Wiec co jak co ale City nalezy sie wiekszy szacunek za to ze zdobyli te tytulu nie po tym jak wpompowano w nia kase.
0
adammo13
Tak wszystkie pilki pod niego czyli tak jak bylo w Arsenalu za czasow Hentego. Jak przeszedl do Barcelony to 2 sezony mial srednie. Benzema teraz moze i gra swietnie ale jesli niedostanie tyle pilek bo gra bedzie ustawiona pod zespol a nie jednego pilakrza to tez moze sie pogubic oto mi chodzili.
0
szacunek
Wlasnie dobrze wspomniales nie afiszuja sie. Kazdy moze byc kim chce ale wazne jestz eby te zle cechy nieeksponowac. Jak widac u nas z tym problemu wiekszego niema a na stadionie Realu to nie pierwszy przypadek.
0
masq
Jak narazie to Eto'o gra w lepszej lidze niz on wiec niemozna stwierdzic jakby Benzema gral u nas. Gra Lyonu jest ustawiona pod niego i jak dobrze widac po przykaldzie Henrego trudno pilkarzom sie zaadoptowac do tak zmienionej sytuacji.
0
lasssdra
Alfonso Perez Burrull, sędzia niedzielnego spotkania, w protokole meczowym stwierdził, iż "za jedną z bramek kibice Realu wykonywali faszystowskie gesty, a także na flagach mieli radykalne symbole wychwalające faszyzm".
Oto prawdziwi kibice Realu zapatrzeni w swoj klubik.
0
Jak przyjdzie obnizka formy to nie zlapie jej odrazu caly zespol tylko pojedynczy pilkarz czy pilkarze. Wiadomo przeciez ze walsnie zeby temu zapobiec stosowana jest rotacja zeby zmiennik wchdzac na boisko wniusl swiezosc i gral na wyzyszm poziomie. Wiec mnie ta cala gadka o obnizce formy bawi bo zespol gra slabo jak jest kryzys a nie jak pilkarz jakis czuje sie zmeczony.Wiadomo nie zawze bedziemy wygrywali 5,4-0 ale zdaza sie mecze w ktorych beda decydowaly 2 lub 3 akcje ktore trzeba wykorzystac.
0
Kto wogole chcialby Benzeme?? To nie od nas zalezy czy przejdzie ale ja go niewidze w naszym trykocie.
0
lasssdra
Nikt wiecznie takiej formy niebedzie mial. Zgodze sie ale teraz takie pytanie do ciebie. Kiedy obstawaiales zadyszke pilakrzy Barcelony?? Pewnie tym miesiacem byl grudzien a tu niestety przeliczenie teraz pewnie obstawiasz styczen i tak dalej bedzie. Prosta rada zamiast martwic sie o nas martw sie o swoj klub.
0
Benzema? a kto to taki :) Wedlug mnie powinnismy adc sobie spokoj z tym pilkarzem. Mowicie niemamy zastepcy oprucz Bojana ale zauwazcie ze sytuacja niwymaga wikszej liczby zmiennikow. W przypadku kontuzji warto dac zagrac mlodym grczom niech tez poczuja smak gry w pierwszej lidze. Wydawac niewiadomo jaka kase na gwiazdeczke ktora moze zaczac gwiazdorzyc jest naprawde marnym pomyslem.
0
Pilkarze naprawde zachowali sie doskonale po tym jak bramkarz Aranzubiia opuscil plac gry.Byle tak dalej bo liczy sie nie tylko zwyciestwo ale tez styl.