0

Jesteś taki głupi czy tylko udajesz

2

A kto jest na pierwszym miejscu??? Smietana

0

Ale aktualnie to szajs

0

Jeszcze nigdy nie siedział więcej niż 3 lata w jednym klubie a ac Milan to szajs

0

Kontuzja 10 tyg chyba

0

Tylko że to nie był pierwszy raz

1

David Luis

1

No montoya do kosza to akurat trafia

1

Messi gra???

1

2-2 było z tego co wiem

25

Cóż za wyczyn jestem w szoku nie spodziewałem sie

0

Tak zostanie dziś city pyknie man u i będzie pieknie

1

Najlepszy Bramkarz w la liga wpuścił wczoraj 2 bramki w sumie to jedna bo przy 2 nie miał szans i już nara trener też do zwolnienia weź się wyloguj

0

Chodzi ci o mój kom. tu nic nie było w stylu HD tylko odniesienie do kom. sezonowcow z tej strony

0

Ooo no w sumie to tak bo z Realu we wtorek będę musiał też uciekać :-)

0

Gościu pogadamy w środę wieczorem upsupsups

1

To już jest po zawodach nic w tym sezonie nie ugramy kibicuje Tera realowi bo wygrali wczoraj 3-0 :-)

1

Jak tak źle cały czas to przeżywa to niech nie gra a nie działa na niekorzyść barcy swoją forma

0

A może malaga wymeczy remis :-)

0

Jeszcze mają valencje a my real S i Atletico

0

A podobno dobrze gramy dopiero w 2 połowie

0

Alen Halilovic.

0

To też będzie ciekawy mecz ale środa jest nasza :-)

0

Co tu pisać nic tylko czekać do środy

2

A rafhina za neya w meczu z realem

0

A czy z realem rafhina nie wszedł za neya??

0

A Dani Alves na to wszystko wrzutka

5

Wtedy poczuje się lepiej

0

Myślał że zablysnie

11

Mam nadzieję że real dostanie lanie od Atletico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?