frostiman90
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jesteś taki głupi czy tylko udajesz
2
A kto jest na pierwszym miejscu??? Smietana
0
Ale aktualnie to szajs
0
Jeszcze nigdy nie siedział więcej niż 3 lata w jednym klubie a ac Milan to szajs
0
Kontuzja 10 tyg chyba
0
Tylko że to nie był pierwszy raz
1
David Luis
1
No montoya do kosza to akurat trafia
1
Messi gra???
1
2-2 było z tego co wiem
25
Cóż za wyczyn jestem w szoku nie spodziewałem sie
0
Tak zostanie dziś city pyknie man u i będzie pieknie
1
Najlepszy Bramkarz w la liga wpuścił wczoraj 2 bramki w sumie to jedna bo przy 2 nie miał szans i już nara trener też do zwolnienia weź się wyloguj
0
Chodzi ci o mój kom. tu nic nie było w stylu HD tylko odniesienie do kom. sezonowcow z tej strony
0
Ooo no w sumie to tak bo z Realu we wtorek będę musiał też uciekać :-)
0
Gościu pogadamy w środę wieczorem upsupsups
1
To już jest po zawodach nic w tym sezonie nie ugramy kibicuje Tera realowi bo wygrali wczoraj 3-0 :-)
1
Jak tak źle cały czas to przeżywa to niech nie gra a nie działa na niekorzyść barcy swoją forma
0
A może malaga wymeczy remis :-)
0
Jeszcze mają valencje a my real S i Atletico
0
A podobno dobrze gramy dopiero w 2 połowie
0
Alen Halilovic.
0
To też będzie ciekawy mecz ale środa jest nasza :-)
0
Co tu pisać nic tylko czekać do środy
2
A rafhina za neya w meczu z realem
0
A czy z realem rafhina nie wszedł za neya??
0
A Dani Alves na to wszystko wrzutka
5
Wtedy poczuje się lepiej
0
Myślał że zablysnie
11
Mam nadzieję że real dostanie lanie od Atletico