0

Jaki masz nick na ps4 grasz w ultimate team??

10

Uwielbiam tego gościa zwałowy koleś jaja se zrobił a wy już ze blazenada że lepiej by się na grze skupił co ma.siedzieć i obgryzac paznokcie.Pozdro neymar

0

A le real by się obsral jak w Pucharze króla

0

Jak obstawiacie karne jeśli będą??

0

Może karne :-)

1

Niee lepiej żeby strzelił 400 bramkę z realem jutro z 2 :-)

0

Jednak 11 czerwca

1

Arsenal też może powalczyć

1

22 chyba coś kos pisał że zawodnicy mają być 2 tyg wcześniej i że np gdyby barca grała w finale to messi neymar marscherano i inni co będą tam grać nie zagrają w finale ale pewnie i tak im pozwolą przyjechać na ostatnią chwile

0

Usunąć chyba się nie da możesz zmienić

1

6 czerwca.

0

Kiedy będzie losowanie?? Zaraz w Czwartek??

0

No to nie gadaj mi ze nie mogę się pogodzić z prawdą co prawda nie jest

0

Raczej nie przykro mi

0

Poziomem gry 2 lata temu 2 niemieckie drużyny w finale rok temu 2 hiszpańskie

0

Komentarz usunięty

0

Nie będę się kłócić dla ciebie francuska dla mnie hiszpańska a dla kogoś innego niemiecka czy też włoska tylko czym się kierujesz mówiąc że francuska jest najlepsza??

0

Tak zaraz po angielskiej hiszpańskiej niemieckiej

1

Ale poleciałes stary za grubo

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Ostatnio i tak Borusje puścili:-)

0

No ja też Atletico mam nadzieję że bajern przejdze ale na arsenal też zerknę może Sanchez coś strzeli

0

Będzie transmisja na TVP 1 jestem w szoku nie pokażą Borusji

0

Sezonowcy wchodzą do sklepu ubierają koszulkę strzelają se foty w lustrze i wrzucają na fejsa i odnoszą na regal

0

Nie no tak to nie da rady

0

Na ps 4 move nie masz nic jeszcze prawie ale jako konsola do normalnego grania jest lepsze

0

Ten strzał z dystansu u nas i tak nie będzie wykorzystywany mamy zawodników którzy potrafią przywalic messi neymar suarez rakitic i tego nie robią

0

Co on chciał zrobić?? Haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?