frostiman90
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki masz nick na ps4 grasz w ultimate team??
10
Uwielbiam tego gościa zwałowy koleś jaja se zrobił a wy już ze blazenada że lepiej by się na grze skupił co ma.siedzieć i obgryzac paznokcie.Pozdro neymar
0
A le real by się obsral jak w Pucharze króla
0
Jak obstawiacie karne jeśli będą??
0
Może karne :-)
1
Niee lepiej żeby strzelił 400 bramkę z realem jutro z 2 :-)
0
Jednak 11 czerwca
0
http://www.fcbarca.com/57546-copa-america-problemem-dla-barcy.html
1
Arsenal też może powalczyć
1
22 chyba coś kos pisał że zawodnicy mają być 2 tyg wcześniej i że np gdyby barca grała w finale to messi neymar marscherano i inni co będą tam grać nie zagrają w finale ale pewnie i tak im pozwolą przyjechać na ostatnią chwile
0
Usunąć chyba się nie da możesz zmienić
1
6 czerwca.
0
Kiedy będzie losowanie?? Zaraz w Czwartek??
0
No to nie gadaj mi ze nie mogę się pogodzić z prawdą co prawda nie jest
0
Raczej nie przykro mi
0
Poziomem gry 2 lata temu 2 niemieckie drużyny w finale rok temu 2 hiszpańskie
0
Komentarz usunięty
0
Nie będę się kłócić dla ciebie francuska dla mnie hiszpańska a dla kogoś innego niemiecka czy też włoska tylko czym się kierujesz mówiąc że francuska jest najlepsza??
0
Tak zaraz po angielskiej hiszpańskiej niemieckiej
1
Ale poleciałes stary za grubo
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Ostatnio i tak Borusje puścili:-)
0
No ja też Atletico mam nadzieję że bajern przejdze ale na arsenal też zerknę może Sanchez coś strzeli
0
Będzie transmisja na TVP 1 jestem w szoku nie pokażą Borusji
0
Sezonowcy wchodzą do sklepu ubierają koszulkę strzelają se foty w lustrze i wrzucają na fejsa i odnoszą na regal
0
Nie no tak to nie da rady
0
Na ps 4 move nie masz nic jeszcze prawie ale jako konsola do normalnego grania jest lepsze
0
Ten strzał z dystansu u nas i tak nie będzie wykorzystywany mamy zawodników którzy potrafią przywalic messi neymar suarez rakitic i tego nie robią
0
Co on chciał zrobić?? Haha