Szkoda, że angole na siebie wpadli. Chciałem zobaczyć Liverpool i City w starciach z europejskimi potęgami zamiast spotkanie, które można zobaczyć kilka razy w PL w trakcie sezonu.
Uważam, że taka osobista zabawa w trenera to dla wielu niezła frajda i nie trzeba być wykwalifikowanym specjalista zeby pokusic się o analize czy wystawienie wlasnej jedenastki. Kiedy juz chce mi sie bawic w cos takiego to nie ogladam wszystkich spotkan przeciwnika a jedynie sprawdzam rozne statystyki z poprzednich pojedynków, bo to TYLKO zabawa. Zdaje sobie sprawe, ze ludzie, ktorzy zajmuja sie tym w prawdziwym zyciu maja wieksza wiedze i doswiadczenie, ale cholera.. nie wyobrazam sobie ogladania spotkan bez wymyslania sobie wlasnych rozwiazan taktycznych gdy coś nie idzie po myśli zespołu. Zgadzam sie, ze czasem ludzie potrafia przesadzic sprzedajac polowe zespolu po porazce, ale taka jest pilka nozna, wzbudza emocje nawet po ostatnim gwizdku.
Kibicuje Barcelonie, ale zdecydowanie bardziej podobają mi się fora klubów angielskich. Tam kibice się nie szczypią i otwarcie mówią o tym, który piłkarz zagrał słabo, jak ich zdaniem powinna wygladać jedenastka, analizują spotkania, podważają decyzje trenera itp. To wszystko daje powody do ciekawych dyskusji. Tutaj zaś sporo jest takich ananasów jak Ty, których boli dupa jak ktoś w negatywny sposób wypowie się na temat drużyny. Przyklej sobie tego minusa na czole.
Myślę, że z oceną Dembele trzeba jeszcze poczekać. Rozegral raptem kilka spotkań i nawet nie jest w rytmie meczowym. Nie dziwie się jednak, że ludzie mogą mieć obawy i wyrażać je w komentarzach. Na chwilę obecną chłopak się nie wyróżnia i często łapią go różne dolegliwości. Dziwi mnie jednak tak zaściankowy sposób myślenia i chęć wprowadzenia swego rodzaju cenzury dla forumowych "trenerów, lekarzy, fizjoterapeutów". Przecież jak ktoś nie nazywa się Gaurdiola czy Carneiro to nie może powiedzieć co myśli, nie? Straszny macie ból dupy kiedy ktoś nie podziela waszego zdania a przecież bez tego nie rodziłyby się żadne ciekawe dyskusje. Mi osobiście zupełnie nie przeszkadza jeśli ktoś nie widzi w tym transferze przyszłości na chwilę obecną, bo jestem w stanie zrozumieć co kimś takim kieruje. Pozdrawiam ramblowych szeryfów, zawsze chce mi się śmiać jak widze te waszą epilepsje w komentarzach.
Myślę, że z oceną Dembele trzeba jeszcze poczekać. Rozegral raptem kilka spotkań i nawet nie jest w rytmie meczowym. Nie dziwie się jednak, że ludzie mogą mieć obawy i wyrażać je w komentarzach. Na chwilę obecną chłopak się nie wyróżnia i często łapią go różne dolegliwości. Dziwi mnie jednak tak zaściankowy sposób myślenia i chęć wprowadzenia swego rodzaju cenzury dla forumowych "trenerów, lekarzy, fizjoterapeutów". Przecież jak ktoś nie nazywa się Gaurdiola czy Carneiro to nie może powiedzieć co myśli, nie? Straszny macie ból dupy kiedy ktoś nie podziela waszego zdania a przecież bez tego nie rodziłyby się żadne ciekawe dyskusje. Mi osobiście zupełnie nie przeszkadza jeśli ktoś nie widzi w tym transferze przyszłości na chwilę obecną, bo jestem w stanie zrozumieć co kimś takim kieruje. Pozdrawiam ramblowych szeryfów, zawsze chce mi się śmiać jak widze te waszą epilepsje w komentarzach.
Kibicuje Barcelonie, ale zdecydowanie bardziej podobają mi się fora klubów angielskich. Tam kibice się nie szczypią i otwarcie mówią o tym, który piłkarz zagrał słabo, jak ich zdaniem powinna wygladać jedenastka, analizują spotkania, podważają decyzje trenera itp. To wszystko daje powody do ciekawych dyskusji. Tutaj zaś sporo jest takich ananasów jak Ty, których boli dupa jak ktoś w negatywny sposób wypowie się na temat drużyny. Przyklej sobie tego minusa na czole.
Komentarze
12
weekendowa fazka chyba wjechała :D elegancko, przynajmniej od serca
5
Szkoda, że angole na siebie wpadli. Chciałem zobaczyć Liverpool i City w starciach z europejskimi potęgami zamiast spotkanie, które można zobaczyć kilka razy w PL w trakcie sezonu.
0
Uważam, że taka osobista zabawa w trenera to dla wielu niezła frajda i nie trzeba być wykwalifikowanym specjalista zeby pokusic się o analize czy wystawienie wlasnej jedenastki. Kiedy juz chce mi sie bawic w cos takiego to nie ogladam wszystkich spotkan przeciwnika a jedynie sprawdzam rozne statystyki z poprzednich pojedynków, bo to TYLKO zabawa. Zdaje sobie sprawe, ze ludzie, ktorzy zajmuja sie tym w prawdziwym zyciu maja wieksza wiedze i doswiadczenie, ale cholera.. nie wyobrazam sobie ogladania spotkan bez wymyslania sobie wlasnych rozwiazan taktycznych gdy coś nie idzie po myśli zespołu. Zgadzam sie, ze czasem ludzie potrafia przesadzic sprzedajac polowe zespolu po porazce, ale taka jest pilka nozna, wzbudza emocje nawet po ostatnim gwizdku.
6
Kibicuje Barcelonie, ale zdecydowanie bardziej podobają mi się fora klubów angielskich. Tam kibice się nie szczypią i otwarcie mówią o tym, który piłkarz zagrał słabo, jak ich zdaniem powinna wygladać jedenastka, analizują spotkania, podważają decyzje trenera itp. To wszystko daje powody do ciekawych dyskusji. Tutaj zaś sporo jest takich ananasów jak Ty, których boli dupa jak ktoś w negatywny sposób wypowie się na temat drużyny. Przyklej sobie tego minusa na czole.
10
Myślę, że z oceną Dembele trzeba jeszcze poczekać. Rozegral raptem kilka spotkań i nawet nie jest w rytmie meczowym. Nie dziwie się jednak, że ludzie mogą mieć obawy i wyrażać je w komentarzach. Na chwilę obecną chłopak się nie wyróżnia i często łapią go różne dolegliwości. Dziwi mnie jednak tak zaściankowy sposób myślenia i chęć wprowadzenia swego rodzaju cenzury dla forumowych "trenerów, lekarzy, fizjoterapeutów". Przecież jak ktoś nie nazywa się Gaurdiola czy Carneiro to nie może powiedzieć co myśli, nie? Straszny macie ból dupy kiedy ktoś nie podziela waszego zdania a przecież bez tego nie rodziłyby się żadne ciekawe dyskusje. Mi osobiście zupełnie nie przeszkadza jeśli ktoś nie widzi w tym transferze przyszłości na chwilę obecną, bo jestem w stanie zrozumieć co kimś takim kieruje. Pozdrawiam ramblowych szeryfów, zawsze chce mi się śmiać jak widze te waszą epilepsje w komentarzach.
13
Fajnie, ze postawili na prostote, podobaja mi sie w bialej wersji jednak wciaz nie moge sie przekonac do tego wzoru w okolicy kostki.
12
weekendowa fazka chyba wjechała :D elegancko, przynajmniej od serca
10
Myślę, że z oceną Dembele trzeba jeszcze poczekać. Rozegral raptem kilka spotkań i nawet nie jest w rytmie meczowym. Nie dziwie się jednak, że ludzie mogą mieć obawy i wyrażać je w komentarzach. Na chwilę obecną chłopak się nie wyróżnia i często łapią go różne dolegliwości. Dziwi mnie jednak tak zaściankowy sposób myślenia i chęć wprowadzenia swego rodzaju cenzury dla forumowych "trenerów, lekarzy, fizjoterapeutów". Przecież jak ktoś nie nazywa się Gaurdiola czy Carneiro to nie może powiedzieć co myśli, nie? Straszny macie ból dupy kiedy ktoś nie podziela waszego zdania a przecież bez tego nie rodziłyby się żadne ciekawe dyskusje. Mi osobiście zupełnie nie przeszkadza jeśli ktoś nie widzi w tym transferze przyszłości na chwilę obecną, bo jestem w stanie zrozumieć co kimś takim kieruje. Pozdrawiam ramblowych szeryfów, zawsze chce mi się śmiać jak widze te waszą epilepsje w komentarzach.
9
Duma czlowieka napawa gdy zawodnik Barcy wypowiada sie w takim tonie o naszym napastniku :)
6
Kibicuje Barcelonie, ale zdecydowanie bardziej podobają mi się fora klubów angielskich. Tam kibice się nie szczypią i otwarcie mówią o tym, który piłkarz zagrał słabo, jak ich zdaniem powinna wygladać jedenastka, analizują spotkania, podważają decyzje trenera itp. To wszystko daje powody do ciekawych dyskusji. Tutaj zaś sporo jest takich ananasów jak Ty, których boli dupa jak ktoś w negatywny sposób wypowie się na temat drużyny. Przyklej sobie tego minusa na czole.