Losowanie najgorsze z możliwych. Wychodziłem z założenia, że o wiele ważniejsze od rywala było "zdobycie" rewanżu u siebie. Pozostaje walczyć o czyste konto u siebie (po ostatnich meczach wydaje się to karkołomne, ale nic nie jest niemożliwe) i rozsądną grę w Monachium.
wielka szkoda, że real gra w Bilbao już po Gran Derbi. to będzie dla nich bardzo trudny rywal, ale uważam, że jeżeli przed meczem z Nimi będą na pierwszym miejscu to już nie dadzą go sobie wyrwać. dlatego ostatnie nadzieje na mistrzostwo trzeba pokładać w Valencii i Atletico.
Losowanie najgorsze z możliwych. Wychodziłem z założenia, że o wiele ważniejsze od rywala było "zdobycie" rewanżu u siebie. Pozostaje walczyć o czyste konto u siebie (po ostatnich meczach wydaje się to karkołomne, ale nic nie jest niemożliwe) i rozsądną grę w Monachium.
wielka szkoda, że real gra w Bilbao już po Gran Derbi. to będzie dla nich bardzo trudny rywal, ale uważam, że jeżeli przed meczem z Nimi będą na pierwszym miejscu to już nie dadzą go sobie wyrwać. dlatego ostatnie nadzieje na mistrzostwo trzeba pokładać w Valencii i Atletico.
Komentarze
1
Losowanie najgorsze z możliwych. Wychodziłem z założenia, że o wiele ważniejsze od rywala było "zdobycie" rewanżu u siebie. Pozostaje walczyć o czyste konto u siebie (po ostatnich meczach wydaje się to karkołomne, ale nic nie jest niemożliwe) i rozsądną grę w Monachium.
0
spocast Channel - 121476. u mnie odtwarza idealnie - rumuńska stacja.
0
wielka szkoda, że real gra w Bilbao już po Gran Derbi. to będzie dla nich bardzo trudny rywal, ale uważam, że jeżeli przed meczem z Nimi będą na pierwszym miejscu to już nie dadzą go sobie wyrwać. dlatego ostatnie nadzieje na mistrzostwo trzeba pokładać w Valencii i Atletico.
1
Losowanie najgorsze z możliwych. Wychodziłem z założenia, że o wiele ważniejsze od rywala było "zdobycie" rewanżu u siebie. Pozostaje walczyć o czyste konto u siebie (po ostatnich meczach wydaje się to karkołomne, ale nic nie jest niemożliwe) i rozsądną grę w Monachium.
0
spocast Channel - 121476. u mnie odtwarza idealnie - rumuńska stacja.
0
wielka szkoda, że real gra w Bilbao już po Gran Derbi. to będzie dla nich bardzo trudny rywal, ale uważam, że jeżeli przed meczem z Nimi będą na pierwszym miejscu to już nie dadzą go sobie wyrwać. dlatego ostatnie nadzieje na mistrzostwo trzeba pokładać w Valencii i Atletico.