gadzian
Dołączył/a: grudzień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PuszkinFan Ciekawe czy by wszedł na boisko gdyby Araujo nie dostał żółtej kartki. Oby pograł do końca sezonu i pokazał kogo lepiej zatrzymać, a może sie okazac ze będzie miał co robić w ostatnich meczach, Villareal i Athletic walczą ciągle o puchary więc nie odpuszczą do końca sezonu
3
@mekston Za silna liga dlatego chce żeby wykupili lokalną konkurencję?
1
@Starrk plot twist: ten pierwszy hamował bo skręcał, ale nie włączył kierunkowskazu
0
@PaulFCB W siatkówce większość rzeczy sprawdzanych challengem jest zerojedynkowych, natomiast sytuacje sporne w piłce nożnej to obecnie głównie są faule i zagrania ręką, które podlegają interpretacji sędziego.
Przez to nawet jakby Flick wziął challange przy trzeciej bramce Interu to Marciniak pewnie by uznał że to był niewystarczający kontakt do odgwizdania faulu.
I co z tego że 8/10 sędziów cofnęłoby akcję, skoro główny jest jednym z tych 2/10.
0
@Kgorecki2500 Od samego początku R* korzystało z takich kontrowersji jako reklamy. Nawet był jakiś często wymieniany prawnik który walczył z przemoca w grach, szczególnie z serią GTA.
Ale w świetle obecnych czasów, zamachów, itp. to może być za grube
Edit. Warto przypomnieć że GTA 3 było opóźnione przez zamachy na WTC. Wprowadzili jakieś zmiany w grze, żeby usunąć elemanty które mogłyby do tego nawiązywać
0
@CLS63AMG Ten rok pokazał że nie potrafi rozgrywać w systemie Flicka, a tam gdzie miał być pewnym i silnym klasycznym stoperem to popełniał błędy w najgorszych momentach. Odbudować to sie może Christensen, który praktycznie cały sezon był kontuzjowany
0
@martiniloca Przecież on większość tego czasu był dalej połamany
0
@martiniloca A kto wtedy by za niego grał przez te 4 miesiące?
1
@KamQiX ja bym obstawiał 2028. Imo znowu zastosują ta samą taktykę żeby sprzedać grę 3 razy, czyli najpierw obecne konsole, później ulepszona wersja na nextgeny, a na końcu PC
1
@KamQiX Chcą jakoś przykryć lekki zawód przesunięciem premiery przed sprawozdaniem finansowym 15 maja. Hype rośnie, to pewnie wpływa pozytywnie na ceny akcji więc inwestorzy zadowoleni
0
@MesQueUnClub_87 Nie uważam się za eksperta. Po prostu dla mnie abstrakcją jest to że ktoś kto najprawdopodobniej na własnej skórze doświadczył w przeszłości błędów sędziowskich hejtuje system który jeszcze (mam nadzieję) nie jest doskonały, i pewnie już setki razy poprawiał arbitrów
0
@Derean Obecnie to jest prosta weryfikacja ekspertów i znawców futbolu - nadal zdarzają się tacy co uważają VAR za zbędny, bądź psujący "ducha gry" bo błędy były jej częścią. Wtedy wiadomo że takich należy omijać szerokim łukiem
0
@paweuwarrior To nie podlega wątpliwości, ale obawy są związane z kolejnym sezonem, które również mam. Marc będzie mocno naciskał jak to robił w przeszłosci żeby bronić, nawet jeśli Wojtek będzie to robił lepiej. Oby Flick odpowiednio to rozstrzygnął
0
@ali3gator Dokładnie. Przy ich dwóch porażkach, a naszych dwóch wygranych zrobi się 10 pkt różnicy, przy 3 kolejkach do końca. Nad Atleti już teraz mamy 10 pkt przewagi dzięki ich porażce z Las Palmas.
0
@bartulek98 Bo C+ wybiera hit kolejki którego TVP nie może pokazać, jedynie może wybrać jeden z pozostałych.
0
@ali3gator Jeśli przegrają z Celtą, to będziemy mieć szansę zdobyć 3 puchar w tym sezonie po wygranym meczu z nimi. perez i rmtv mogą wyciągnąć ciężkie działa żeby do tego nie doszło
0
@mercurial2000 Ciekawe ile razy zarząd sie zastanawiał przed transferem Olmo :D
0
@FcPortoFan1999 wydawało mi się że w jego temacie ostatnio Deco się wypowiadał mówiąc że "jego pociąg do Barcelony już odjechał"
Edit: jednak to nie był Deco, tylko kilku dziennikarzy, w tym Fabricio Romano
0
@Hajny Poczekajmy chociaż do września. Niemiec pokazał już w przeszłości że niekoniecznie pasuje mu rywal na poziomie, więc może na razie to dobra mina do złej gry.
Ale jak się faktycznie będą dogadywać i będzie bronił lepszy, to myślę że mamy spokój w bramce na 2-3 lata. Do tego czasu być może już któryś z młodych będzie się nadawał na pierwszy skład
1
@FcPortoFan1999 Obyśmy znowu trafili na Bayern.
A tak na poważnie, to jeśli łysy i fifa nie wykonają fikołka dającego nam miejsce w KMŚ, to apetyty będą ogromne. W końcu porządne wakacje dla wszystkich, podczas gdy cała reszta najgroźniejszych rywali będzie się jeszcze bić do lipca za oceanem. "Wystarczy" żeby Laporta i Deco ogarnęli jakiegoś skrzydłowego i LO do rotacji, mam nadzieję że to zadanie ich nie przerośnie.
5
@bartekeg real już wielokrotnie pokazał jak żegna swoje legendy
0
@ranger3120 A potem się dziwią że jest weryfikacja czy nie jesteś robotem
0
@Chucky Wszystko zależy od MatSa, czy zaakceptuje to że bedzie musiał rywalizować o miejsce w pierwszym składzie.
0
@Bogan Jak dla mnie wygranie samej LM nie będzie zadowalające. Bo to by oznaczało że przegramy na finiszu dwa krajowe puchary z najgorszym od lat, i pchanym przez sędziów realem.
Myślę że czarny i idealny będzie wyglądał tak samo dla każdego, ale dla mnie zadowalającym będzie wygranie Ligi.
1
@koniczila a jak go nie wpuści to zacznie tupać nóżką, tak jak to było jeszcze z Claudio Bravo, o czym sam ostatnio przypominał. Mam nadzieję że tym razem to on będzie musiał sie pożegnać, jeśli rywalizacja będzie mu przeszkadzać
1
@LionelM95 Oni chyba nie mają pełnego wyboru, Canal+ wybiera najważniejszy mecz dla siebie, a TVP bierze coś z pozostałych.
0
@ali3gator Masz jakiś konkretny przykład? Wydaje mi się że przez niewielkie różnice punktowe i bramkowe ciężko było przewidzieć drużynom ostateczny wygląd tabeli i to czy warto odpuścić ostatni mecz.
Pamiętajmy też o bonusach finansowych za wyższe miejsce i zdobyte punkty.
2
@boss000 gdzie te duże wady? Poza większą ilością meczów to jest jedyny zarzut, który w dodatku bardzo łatwo wyeliminować, choćby robiąc rewanże u drużyny która była wyżej w tabeli. Ale uefa wpadnie na to może tak za 3-4lata
0
@baryn Gdyby dzisiaj awansowali, nawet po kolejnych drukach, zbudowaliby sobie mega morale po remontadzie. Wydaje mi się ze to dałoby im znacznie więcej niż 2 mecze odpoczynku.
Jeszcze pare tygodni temu mega jarałem się na myśl o El Classico w finale LM, teraz patrząc jak nam zaczyna brakować paliwa, wolałbym go chyba uniknąć
1
@Gaucho Wejście wygląda znajomo, wtedy dostał 3 mecze zawieszenia