Jacooß - a pierwszy mecz ? :D wbite 3 gole dla barcy, potem wyzszosc taktyczna w rewanzu, kiedy mou zrealizowal swoje zalozenia i nie dal sobie wbic bramki, guariola dwoil sie i troil, niestety nie udalo mu sie ;)
2messi5536, 1 godzinę temu:
Messi będzie dzis górą. Ronaldo to tylko umie sztrzelać karne, wolne i raz na 10 meczy 1 gol z gry... A Messi umie strzela z gry, karnych i wolnych - czyli napastnik kompletny. Ma świetny przegląd pola...
nie ma to jak fachowa opinia ^^ a i wieęcej takich by się znalazło ;)
A co do artykułu - świetny i obiektywny ! bez napinki i nie ujmujący klasy rywala. I niech taka będzie przedmeczowa atmosfera
do zobaczenia o 22 !
Komentarze
0
hehe oskarku
hehehe
sypiesz czarnym humorkiem z rekawa przed snem jak zadeklarowany sucharek
0
Panowie - wygrywalismy w pierwszej polowie - wiec zrealizowalismy swoje zalozenia. Wam swoje udalo sie zrealizowac w 2 polowie.
nie odwracajcne tematu.
Zamiast najezdzac na Pepe odniescie sie do moich argumentow i mozemy kulturalnie podyskutowac
0
tak oskarku
Rooney to jest przyklad do nasladowania
Ferdinand tez skomentowal zachowanie Alvesa :((
0
nie, nie podbudowuje sie niczym
piersza polowa - my bylismy lepsi
druga - wy i wygraliscie niemniej zasluzenioe
ale ta nagonka na Pepe jest nieco przesadzona ;)
0
"żałosne występki aktorskie"
o tym wlasnie mowilem ! :D
0
boros101010 - moge bezkarnie wchodzic na wasz portal ;) a ty mozesz wrocic do odrabiania lekcji.
a co do wyzszosci portalu. z tego co wiem do nie fcbarca.com zdobyla liczne wyroznienia ;))
0
Jacooß - a pierwszy mecz ? :D wbite 3 gole dla barcy, potem wyzszosc taktyczna w rewanzu, kiedy mou zrealizowal swoje zalozenia i nie dal sobie wbic bramki, guariola dwoil sie i troil, niestety nie udalo mu sie ;)
0
Messi_10.! - wiem ze ciezko ci w to uwierzyc. nie dziwie Ci sie. zawsze macie problemy z racjonalnym spojrzeniem na fakty ;)
0
2messi5536, 1 godzinę temu:
Messi będzie dzis górą. Ronaldo to tylko umie sztrzelać karne, wolne i raz na 10 meczy 1 gol z gry... A Messi umie strzela z gry, karnych i wolnych - czyli napastnik kompletny. Ma świetny przegląd pola...
nie ma to jak fachowa opinia ^^ a i wieęcej takich by się znalazło ;)
A co do artykułu - świetny i obiektywny ! bez napinki i nie ujmujący klasy rywala. I niech taka będzie przedmeczowa atmosfera
do zobaczenia o 22 !
0
do dwoch panow nizej ;)
http://www.realmadrid.pl/inde x.php?co=aktualnosci&id=31901
wejdzcie i polemizujcie z historia :) jezeli nadal jestescie oporni na fakty, dalej zyjcie sobie w swoim swiecie, z monopolem na racje ;)