2

no patrz,
masz bardzo podobne poglądy do moich :P
jeżeli chodzi o tego naj w klasyfikacji playmakerów to najlepszy jest Zidane
(takie jest oczywiście moje zdanie)
to był istny geniusz na swojej pozycji
jego zmiennikiem jest Andres który rzecz jasna również jest genialny ale brakuje mu umiejętności uderzania bramek z wolnych,
no i ma też słabsze uderzenie z dystansu od Zizou
(francuz ma też lepsze staty bramkowe ogólnie)

8

jeżeli chodzi o czyste piłkarskie umijętności najbardzije kompletny jest Messi,
- potrafi wspanaile rozegrać pikę
- ma świetn drybling
- wolne,
- iświetnie uderza na bramkę z gry

(oczywiście dzisiaj w meczu z Chile nie eksponował przesadnie tych umiejętności ale mozna powiedzieć że to był jego wypadek przy pracy :))

Iniesta góruje nad Messim jedynie niekonwencjonalnością podań i ciut lepszym przeglądem pola,
to jest typowy rozgrywający a Leo to wolny elektron

2

to Leo powinien dostać ZP za ten turniej
był zdecydowanie najlepszy,
mało tego był to najlepszy reprezentacyjny turniej w karierze Leonidasasa,
dodatkowo nie grał w 1-szym meczu
taki Alexis może mu buty wiązać

dla mnie to jest w ogóle dziwne
Leo gdziekolwiek nie pojedzie zawsze jest najlepszy
brakuje tylko tego sukcesu z seniorską reprezentacją
co ciekawe trzech ostatnich finałów pod rząd nie zawalił Leo tylko Higuain
w każdym z tych finałowych meczów miał mega klarowne sytuacje których nie wykorzystał
oby nalepszy piłkarz ever (Leo) zmienił zdanie i wrócił do repry
(to samo Masche i Aguero)

swoją drogą Leo w meczu z Chile był niesamowicie kopany,
już nawet chilijczycy nie stosowali podwójnego czy potrójnego krycia
na Leosia to była miejscami obława
masakra

1

Leo mógł mieć szanśę na wygranie MŚ 2018 i mógł dorównać tym samm Maradonie jeżeki chodzi o ilość zdobytych trofeów z reprezentacją
natomiast jeżeli chodzi o finały,
dawno go już prześcignął ....

10

patrzyłem na ten mecz do godziny 5-tej nad ranem
((3 godziny z karnymi)
i po prostu ne dowierzałem jak grał Aguero po wejściu,
(oddał beznadziejny strzał choć mógł wykorzystać inaczejj swoją sytuację z lepszą znacznie bardziej wymierną korzyścią ...)
Higuain który nie wykorzystał 100% sytuacji ....
Messi zagrał przeciętne zawody i było mi go potwornie żal jak nie strzelił karnego i później jak reagował przed każdym karnym strzelanym przez każdego z zawodników albicelestes .............

Diego też nie sięgnął po copa
(nigdy nie był nawet w finale ze swoją reprezentacją w tym turnieju)
to samo Pele,
wielcy nie wygrywali wszystkich turniejów
wielka szkoda żę Leo rezygnuje (może się rozmyśli)
no i jeszcze Masche ?
jak ta reprea bedzie wyglądała na MŚ 2018 ?
a miała być jedną z najsilniejszych ekp .......

0

pressing ?
musicie to robić umiejęrnie inaczej Messi zal.atawi was wolnym po faulu ....



2

podaj mi te "znakomite" ekipy
bo jak na razie dobrą lub co najwyżej bardzo dobrą jest reprezentacja Hiszpanii,
reszta to przeciętniacy
(NIemcy, i Francja też)
ten turniej pod względem poziomu jest totalnei słaby
nie ma większych indywidualności
zgraja samych rzemieślników inic poza tym

najlepszy na tym turnieju jest jak na razie Andres i oby tak do samego końca :)
to jest właśnie ta indywidualność
jak na jednego odpowiedniej klasy piłkarza to trochę mało .....
Bale czasami coś zagra ale to nadal za mało ..........

0

ale dodam że jakbyśmy zagrali z Portugalią przez większą cześc meczu tak jak wczoraj w 1-szych minutach ze Szwajcarią to z Portugalii nie byłoby co zbierać
no i oczywiście jeżeli Milik trafiałby do bramki
(...........)

0

Portugalia nie gra rewelacyjnie ale z Polską jest podonie
trafiły na siebie dwie przeciętnie grająe drużyny z tą róznicą że Portugalia umiejętnie rozkłada siły podczas meczu podczas gdy z Polską reprezetancją jest zgoła inaczej .....
jesteśmy zepchnięci do defensywy przez większą częsc postkania
tak było w meczach z Niemicami, Ukrainą i wczorajszym ze Sswajcarią
na dłuższą metę nie da się tak wygrywać bo trafimy na mocnego dobrze dysponowanego (czyt. skuteczniejszego) rywala i po zawodach jak to się mówi

0

atak miał się odblokować w 2-gim meczu z Niemcami .....

0

pytanie trochę nie na meijscu i nie powinno być do mnie adresowane

0

Portugalia nie miałaby szans jakbyśmy zagrali z nią tak jak w 1-szych minutach w meczu ze Szwajcarami
w 2-giej połowie nic nam nie wychodziło
Sszwajcaria mocno nas cisnęła
Portugalia może nie gra rewelacyjnie na tym turnieju ale umiejętnie rozkłada siły podczas meczu a to może okazać się kluczowe
my juz "zdychamy" po "paru" minutach
tak samo było w meczu z Ukrainą gdzie nie moglismy przejąć inicjatywy
(z NIemcami tez tylko się bronilismy)
jak dalej tak będziemy grać to nie daję polskiej reprezentacji większych szans na wygranie z przeciętną bądź co bądź Portugalią
Krystyna w końcu coś "skrobnie"
Polska tez nie ma jakiś indywidualności na tym turnieju,
wyjątkiem jest Pazdan i w mniejszym stopniu Kuba z Fabiańskim,
to jednak trochę za mało
naszym problemem jest brak napastników,
brak klasowego rozgrywającego,
miena kondycja i masa niedokładności wynikająca ze zmęczenia

0

oczywiście że jestem Polakiem ale myślę też realistycznie
nie po "kibicowsku"
z tym końcowym triumfem to żeś trochę sie zagalopował
myślisz że ogralibyśmy taką Hiszpanie ?
:D

1

do trzech razy sztuka
trzeci finał pod rząd Leosia
oby trzeci był już tym sszczęliwym tym bardziej że dla Leonidasa to najlepszy reprezentacyjny turniej w karierze

0

nie chcialbm żeby turniej wygrała reprezentacja która ma kiepską skuteczność,
w której brakuje klasowego rozgrywającego
(Krychowiek to DNF)
nie chcę żeby turniej wygrywała bardzo przeciętna drużyna a taką niewątplwiek jest Polska

myślę że jest szansa na ten półfinał
pewnie wymęczona ale jest
poziom tego turnieju jest naprawdę słaby i nawet taka reprezentacja jak Polska możę "coś" na nim ugrać

0

awansowaliśmy w marnym stylu do tej 1\4
(swoją drogą portugalczycy też nie grają zachwycająco ...)
może się zdarzyć ze awansujemy do półfinału,
ten turniej jest ogólnie na kiepskim poziomie więc szansa jak najbardziej istnieje :)

0

neich Polska reprezentacja rozłoży swoją grę odpowiednio bo 20 minut ataktowania i pozstałe 70 minut bronienia się (nie licząc doliczonych czasów gry)
to kiepska strategia,
Pazdan jest jak na razie najlepszym polskim piłkarzem,
gra Milika na tym turnieju to już totalne nieporozumienie ....

1

zapomnij że ktokolwiek z tej dwójki będzie strzelał na tym turnieju
Lewy ma przecież "ściągać na siebie obrońców" (słowa trenera)
Lewy "robi bardzo dobrą robotę"
on nie jest przecież od strzelania, (masakra po prostu ...)
strzelać mają inni
pytanie tylko kto ?
Kuba już chyba się wystzelał ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?