0

Po co nam ten gryzipiórek

0

edoss dobrze powiedziane

0

ja proponuję tego niby piłkarza gorsza specjalnie małe litery kapitanem .to zero dlaczego on wchodzi w pierwszym skladzie

0

3-0 iniesta strzeli

0

Gratuluje ci tak bogatego jezyka a przede wszystkim kultury

0

Xavi na trenera on to pouklada

0

Niech spiepsza ja naj dalej dupek a takie roszady w skladzie aiech sobie robi w gorkach slaskich

0

Bartra tak ale ci dwaj jak znowu chcesz porazki to tak

0

cos trzeba zrobic zle sie dzieje tylko nie piszcie ze mou ma byc trenerem bo ja chyba sie wypisze z fan clubu barcy

2

dlaczego xavi nie wchodzi na murawe kiedy panuje haos na boisku czy lucio to napewno odpowiedni facet na odpowiednim stanowisku?

0

tak słabego meczu dawno dawno nie widziałem

0

szkoda że te pizdeczki nic nie piszą że dostali karnego z kapelusza szkoda gadac te madryckie pajace zawsze kogos winią za swoją porażke tylko nie siebie

0

mam nadzieje że idac w poniedziałek do pracy bedzie już tylko 1 pkt straty. Musimy zlac tych madryckich pajaców

0

niech ten pajac wypiepsza porażka z sosiedad to tylko jego wina przez te jego roszady w składzie

0

z całym szacunkiem dla lewego ale on jest za 'drewniany 'na barce

0

bedzie dzisiaj 3-1 dla nas

0

panowie do boju musimy dzisiaj zlac tych madryckich pajaców

0

kupimy go od arsenalu a ozil to dawny kibic barcy wiec napewno bedzie chciał sie przenies do mistrza hiszpani

0

nie wiem jak wy ale ja jestem pełen obaw przed tym mecze mam nadzieje ze ze sie mylę .visca el barca

0

ronaldo bedzie lepszy bo on nawet madrytowi szczela bramke hehe

0

ten tlumacz moze tylko pogadac sobie bo do trenowania on sie nie nadaje mając chłopców wartych pół miliarda euro i przegrywajac mecz z meczem tez bym szukał sesacji gdzie indziej

0

a co z puyolem i pigue kiedy wróca do gry?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?