gargus294
Dołączył/a: październik 2012
rydułtowy
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co nam ten gryzipiórek
0
edoss dobrze powiedziane
0
ja proponuję tego niby piłkarza gorsza specjalnie małe litery kapitanem .to zero dlaczego on wchodzi w pierwszym skladzie
0
3-0 iniesta strzeli
0
Gratuluje ci tak bogatego jezyka a przede wszystkim kultury
0
Xavi na trenera on to pouklada
0
Niech spiepsza ja naj dalej dupek a takie roszady w skladzie aiech sobie robi w gorkach slaskich
0
Bartra tak ale ci dwaj jak znowu chcesz porazki to tak
0
cos trzeba zrobic zle sie dzieje tylko nie piszcie ze mou ma byc trenerem bo ja chyba sie wypisze z fan clubu barcy
2
dlaczego xavi nie wchodzi na murawe kiedy panuje haos na boisku czy lucio to napewno odpowiedni facet na odpowiednim stanowisku?
0
tak słabego meczu dawno dawno nie widziałem
0
szkoda że te pizdeczki nic nie piszą że dostali karnego z kapelusza szkoda gadac te madryckie pajace zawsze kogos winią za swoją porażke tylko nie siebie
0
mam nadzieje że idac w poniedziałek do pracy bedzie już tylko 1 pkt straty. Musimy zlac tych madryckich pajaców
0
niech ten pajac wypiepsza porażka z sosiedad to tylko jego wina przez te jego roszady w składzie
0
z całym szacunkiem dla lewego ale on jest za 'drewniany 'na barce
0
bedzie dzisiaj 3-1 dla nas
0
panowie do boju musimy dzisiaj zlac tych madryckich pajaców
0
kupimy go od arsenalu a ozil to dawny kibic barcy wiec napewno bedzie chciał sie przenies do mistrza hiszpani
0
nie wiem jak wy ale ja jestem pełen obaw przed tym mecze mam nadzieje ze ze sie mylę .visca el barca
0
ronaldo bedzie lepszy bo on nawet madrytowi szczela bramke hehe
0
ten tlumacz moze tylko pogadac sobie bo do trenowania on sie nie nadaje mając chłopców wartych pół miliarda euro i przegrywajac mecz z meczem tez bym szukał sesacji gdzie indziej
0
a co z puyolem i pigue kiedy wróca do gry?