3 maja 2009, 10:48
0
posiadam caly mecz pisac gadu 10450288
21 grudnia 2008, 23:01
mam caly mecz gg pisac 10450288
14 grudnia 2008, 08:54
Ja mam cały mecz pisać gg 10450288
13 grudnia 2008, 19:20
Cały mecz do pobrania będzie na Sport-Video
11 grudnia 2008, 19:22
Pomyłka. mecz z sezonu 2004/2005 3-0 (Eto, GIO i R10). Jutro postaram się dodać tutaj w komentarzach
31 sierpnia 2008, 19:50
Naprawee fatalna gra Barcy w pierwszej połowie. Ani ładu ani składu, zero pomysłu na rozegranie akcji. Nawet Messi jakby nie ten. Iniesta zamiast wspomagać grę w środku, wszęda się gdzieś na skrzydle. Henry do zmiany już teraz.
11 grudnia 2008, 19:11
Jutro postaram się dodać cały mecz z 2005, w którym rozgromiliśmy Real 0-3 :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
posiadam caly mecz pisac gadu 10450288
0
mam caly mecz gg pisac 10450288
0
Ja mam cały mecz pisać gg 10450288
0
Cały mecz do pobrania będzie na Sport-Video
0
Pomyłka. mecz z sezonu 2004/2005 3-0 (Eto, GIO i R10). Jutro postaram się dodać tutaj w komentarzach
0
Ja mam cały mecz pisać gg 10450288
0
Naprawee fatalna gra Barcy w pierwszej połowie. Ani ładu ani składu, zero pomysłu na rozegranie akcji. Nawet Messi jakby nie ten. Iniesta zamiast wspomagać grę w środku, wszęda się gdzieś na skrzydle. Henry do zmiany już teraz.
0
Cały mecz do pobrania będzie na Sport-Video
0
posiadam caly mecz pisac gadu 10450288
0
Jutro postaram się dodać cały mecz z 2005, w którym rozgromiliśmy Real 0-3 :)