gatusso
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ciechanów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hmm, jak dla mnie Carles Puyol powinien dostać conajmniej 6. Owszem, stracona bramka obciąża jego konto, lecz zanotował 14 odbiorów przy tylko dwóch stratach. Naprawdę zbyt drastycznie obniżona ocena dla Kapitana za jeden błąd.
0
Można prosić o torrent? :)
0
Witam wszysctkich cules :)
Czy mógłby ktoś wysłąć mi wynik meczu na koniec? Jestem już bardzo zmęćzony, a jutro mam ciężki dzień. Z góry dzięki
mój numer:
600352960
Pozdrawiam, VeB!
0
Hm, a ja nawiąże do tytułu newsa. Oczywiście, że statystyki pokazują, że Mallorca gra u siebie świetnie, ale czy to oznacza, że Ono Estadi jest twierdzą nie do zdobycia? W piłce wszystko się może zdarzyć.
Co do meczu; wierzę dziś głęboko w zwycięstwo Barcelony. Na pewno łatwo nie będzie, ale nie ma drużyny niepokonanej i moim zdaniem to Barcelona dzisiaj zgranie trzy punkty.
0
Nie dramatyzujcie, Sergio nie gra aż tak słabo - śmiem twierdzić, że w ostatnim meczu z VfB zaprezentował się całkiem nieźle, a już na pewno lepiej niż Yaya. Chociaż ja również chętnie widziałbym dłuższe występy Toure.
0
"przekazał 56 tysięcy organizacji..."
Błąd :D
0
A czemu wyraz 'cię' jest napisany z dużej litery? :p
0
Ktoś mi napisze wynik meczu na 600352960? Z góry dzięki.
Coś czuję że wygramy 0-1 ;)
Visca el Barca!
Vamos Blaugrana!
0
Henry jakoś zarósł :D
0
gordoniasty - czy wyobrażasz sobie Carlesa grającego w innych barwach? Bo ja nie. Nawet jeśli byłoby 10 środkowych obrońców, to i tak Puyol będzie numerem jeden.
Dla mnie to żadne zaskoczenie, po prostu wiedziałem, że w końcu podpisze :P
0
Dzięki wielkie :)
0
A na Cyfrowym polsacie obejrze?
0
Boże ludzie, czytajcie ze zrozumieniem i do końca. Na mecz z Athletikiem będą wszyscy, jedynie na przygotowaniach do tego meczu będzie zdziesiątkowana kadra.
0
Może na zgrupowaniu już Pique swoje zrobił :P
0
Ja będę mógł dopiero za rok, niestety. Chociaż i tak w tym roku bym an mecz nie pojechał raczej.
0
Nie powiem, również z dystansem podchodziłem do mianowania Pepa na stanowisko coacha. Jendakże bardzo się wtedy cieszyłem, z tego powodu, iż zatrudnili właśnie jego.
0
Coldplay - Viva la Vida
Ten tytuł.
Aż się łezka w oku kręci. VAMOS CAMPEONES! BAARCA!
0
Proszę, napiszcie mi wynik meczu, 600352960. Z góry dzięki.
VISCA EL BARCA!!
0
Sedzia [*]
Napisze mi ktoś wynik? 600352960
: )
Z góry dzięki.
VAMOS BARCA!!
0
Ale na RS długo trzyma i to jest zaleta.
0
Jakiej złej passy?
0
exeqtor - Dani pauzuje za kartki.
Wierzę głęboko w 3 punkty. Vamos!!
0
Cham i prostak.
Nie on jest tu od krytykowania zawodników, ważne że Joseph jest z Aleksandra zadowolony.
0
Od kiedy Abidal jest wychowankiem Barcelony?
0
Wisła xD
0
Polska GieKSa przedostatnia xDD
Legia wyżej : (
0
Polska GieKSa przedostatnia xDD
Legia wyżej : (
0
Rubio większa połowa?! Nie ma czegos takiego.
A IMO powinien być Dani Alves.
0
Napisze mi ktos wynik na koniec? bedę wdzięczny : )
600352960
0
Dzięki ;*