0

@NeroTFP1 i bez Lewego dawali radę.

0

@Przemo1 no ok, ale to oni sami wymyślili nazwę LGBT a teraz mają się tego wstydzić, skoro sami chcieli się afiszować pod tym znakiem?

0

@Jakchcesz a w którym momencie uważam się za eksperta? Umiesz czytać ze zrozumieniem?

Jedynie co tutaj zrobiłem to stwierdziłem fakty. Lewy sam nic by nie zrobił, więc pisanie o kadrowiczach że to amatorzy jest niesprawiedliwe. Skoro oni są amatorami to my kim?

@KacperVEB a może gdyby więcej brał na siebie to też by kadra inaczej wyglądała? Teraz możemy sobie gdybać...

@NeroTFP1 no właśnie widzę że tutaj aż za dużo tych przeciętnych Januszy.

0

@Rastafarnianin wcześniej Zielu grywał sezony od dechy do dechy i też przyjeżdżał na kadrę i był to dla niego zaszczyt.

1

@Walpiano zapisz to sobie gdzieś i przeczytasz to za 10-15 lat.

1. Jak wygra mniej od big3 to był o wiele słabszy.
2. Jak wygra więcej to i tak był słabszy od big3, tylko nie miał konkurencji.

Tak będzie.

0

Śmieszy mnie to jak dużo osób deprecjonuje tutaj całą kadrę na rzecz jednego zawodnika...

Wychodzi na to że Lewy jest najlepszym i niepowtarzalnym piłkarzem w historii całego futbolu. Sam strzela, sam wygrywa mecze, a u boku ma samych pijaków i amatorów biedaczysko.

Osiągnijcie choć połowę tego co każdy z kadrowiczów i wtedy udawajcie ekspertów. Bez asyst Lewy też by nic nie zrobił. Najważniejszy zawsze jest zespół a nie jednostka. To nie tenis ziemny.

0

@Comentateiro oczywiście że tak.
Za każdego trzymam kciuki żeby otworzył oczy i wyzdrowiał, ale do tego są potrzebni specjaliści niestety i tak to się kończy jak potrzebuje atencji rodziców, a niestety jej nie dostaje...

0

@Bogan poczytaj trochę jakie podejście miał np CR7 do zawodników, czy Messi w reprezentacji.
Podpowiem - tak, pilnowali zawodników pod każdym kątem, bo to rola kapitana. ;)

1

@AxelF ludzie, co się z wami dzieje? Czy stwierdzenie LGBT lub nazwanie tego ideologią (bo tak jest) jest obraźliwe?
Jak to społeczeństwo schodzi na psy to jestem pod wrażeniem...

0

@Stinger_ "niektórych to i komplementem obrazisz". W takim razie uznajmy że obrażam. ;)

0

@Stinger_ a w którym momencie Ciebie obraziłem? Wyrażam swoje zdanie że jak twierdzisz tak a nie inaczej to jesteś odklejony od rzeczywistości. Nigdzie nie napisałem że jestem debilem, idiotą itd. (a to by było obrażanie)
Ale jeżeli to dla Ciebie wyzywanie i obraza to przepraszam. :P
W takim razie uważam że nie masz racji. xd

0

@Coveta już w mediach zaczynają krzyczeć że Lewy sam podjął decyzję że nie przyjedzie, a Probierz starał się udawać że to była wspólna decyzja...

Myślę że na razie nie mamy się co wypowiadać bo nawet połowa tego ścieku jeszcze nie wypłynęła i nie wiemy jak było naprawdę.

0

@AxelF "Każdy powinien móc sobie wierzyć w co chce, ale nie powinien móc na podstawie swoich wierzeń decydować o życiu innych."

I to samo tyczy się ideologii LGBT ;)
Ładnie to podsumowałeś.

A odpowiadając na pytanie - tak, modlę się za wszystkich bez wyjątku. :)

0

@Stinger_ kojarzyłem że jesteś odklejony od rzeczywistości, ale nie wiedziałem do dzisiaj, że aż tak bardzo. Skoro w tym sezonie dosłownie nikt nie dawał rady przeciwko Mendesowi to dlaczego nie zasłużył na złotą piłkę?
I nie mówiłem tego dopiero po lidze narodów bo już wcześniej o tym pisałem że on, Vithinha lub Hakimi w pewnym stopniu zasłużyli na złotą piłkę za ten sezon.
A Dembele zaczął grać dopiero w tym roku a ZP jest za cały sezon.

0

@Stinger_ dlaczego przez pryzmat trofeów? Trofea to jest dodatek.
Np Yamal nie miał zbyt dużego wpływu na dwumecz z Interem bo to nie jego wina że stracili tyle bramek a zagrał fenomenalnie.
Ale Mendes w tym sezonie zdobył wszystko co mógł i nie było na niego mocnych na skrzydle włącznie z Salahem, Yamalem, czy Saką w bezpośrednich pojedynkach. Mało?
A Vitinha w reprezentacji i w klubie główny dyrygent. W środku pola w tym sezonie jedynie Pedri pokazywał wyższy poziom ale zdobył dwa trofea mniej, więc dlaczego nie?

0

@sergio5 gdzie to było?

0

Złota piłka dla Mendesa albo Vithinhi powinna być. Ale niestety patrzymy tylko na napadziorów...

0

@directedbyfcb pisali tu że Grosik, Glik, czy Peszko.

Bo przecież kapitan nie jest od zwracania im uwagi. xd

0

@Comentateiro no ok. Ja jestem konserwatystą i myślę że wyrażam się z szacunkiem do innych. Tylko Ci którzy chcą tego szacunku to najgłośniej wyzywają. Fajnie że szanujesz LGBT czy imigrantów, ale jakoś nigdy nie słyszałem żebyś chwalił, czy popierał katolików i coś dobrego o nich napisał. :)

0

@Bogan tak, ja tak poważnie. Gdybyś kiedykolwiek grał w piłkę na jakimkolwiek poziomie to byś wiedział jaką rolę pełni kapitan w składzie. Jeżeli coś nie gra, to po trenerze jest to pierwsza osoba która powinna to naprawiać albo mieć na tyle honoru i odejść żeby nie brać w tym udziału. Ale jakoś wcześniej Lewy milczał i wszystko mu pasowało...

0

@Comentateiro a z elektoratu KO nie ma pogardy dla wsi, czy niewykształconych? :P

0

@Bogan to od czego jest kapitan jak nie od strofowania i pilnowania w pewien sposób swoich kolegów? To jak widział tę "patologię" to dlaczego wcześniej nie zrezygnował z kadry jak taki wspaniały i zbyt dobry dla nas jest?

1

@Comentateiro rano się zgadzałem i już po ptakach :P

Na co nam język obcy u prezydenta jak i tak nic nie załatwi bo zagraniczni politycy mają go gdzieś? :P
Wykształcenie? Poczytaj co studiował Nawrocki i ile publikacji tekstowych miał w swojej "karierze".

0

@JordiAlbion tu nie chodzi o drżenie przed kimkolwiek, tylko on do cholery jasnej jest KAPITANEM i powinien być zawsze z chłopakami, a od trenera powinno zależeć czy zagra i jak długo.

0

@Kubsoleon na chwilę obecną wydaje mi się że niestety nie i tutaj rodzi się kolejny problem.

Lewy nie powinien się obrażać jak dzieciak i co chwilę zwalniać i zatrudniać kolejnych trenerów bo jest od grania a nie od rządzenia.

Probierz natomiast nie powinien o opasce informować go telefonicznie, tym bardziej że wcześniej niby miał uzgodnione jego nieobecność na kadrze.

Sytuacja nie jest zero-jedynkowa.

2

@Comentateiro hahaha
patrząc tutaj po sporej większości, to raczej z Tobą coś nie halo. xd

Ale w przypadku polityki tak jak teraz i w przypadku Lewego, nic nie jest czarno białe i na ostateczny werdykt na jakikolwiek temat składa się dużo czynników. ;)

0

Na opaskę kapitana składa się sporo cech, nie tylko należy być najlepszym, bo w ten sposób kapitanem w Barcelonie już byłby Yamal.

1. Dawać przykład
2. Mieć posłuch i szacunek w szatni
3. Wyróżniać się spośród grupy
4. Godnie tę grupę reprezentować
5. Być w stanie oddać wszystko za tę grupę

Osobiście myślę że każdy punkt to kwestia interpretacji, bo w każdym punkcie Lewy się w większym lub mniejszym stopniu sprawdzał. Najważniejszy jednak wydaje mi się ostatni punkt, w którym niestety Lewemu można zarzucić najwięcej.

0

@Mezocyklon87 to by mówili, że z Lewym byłoby 7-0 :P

3

@Comentateiro pierwszy raz się chyba z Tobą zgadzam. :P

Bo w końcu nie o polityce. xd

0

@Coveta "według mediów" - czyli nie wiemy czy tak było.

Ja osobiście grałbym dalej. Nie dla trenera czy zawodników, tylko dla kraju. I tak jak już wcześniej wspominałem, nie dla każdego to sprawa honoru i rozumiem to, ale ja stawiałbym kraj ponad własne ego i chorego trenera.
Dziwne że z Michniewiczem miał to samo że narzekał i niby Kulesza wybór Probierza miał przedyskutowane również z Lewym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?