@Jakchcesz a w którym momencie uważam się za eksperta? Umiesz czytać ze zrozumieniem?
Jedynie co tutaj zrobiłem to stwierdziłem fakty. Lewy sam nic by nie zrobił, więc pisanie o kadrowiczach że to amatorzy jest niesprawiedliwe. Skoro oni są amatorami to my kim?
@KacperVEB a może gdyby więcej brał na siebie to też by kadra inaczej wyglądała? Teraz możemy sobie gdybać...
@NeroTFP1 no właśnie widzę że tutaj aż za dużo tych przeciętnych Januszy.
Śmieszy mnie to jak dużo osób deprecjonuje tutaj całą kadrę na rzecz jednego zawodnika...
Wychodzi na to że Lewy jest najlepszym i niepowtarzalnym piłkarzem w historii całego futbolu. Sam strzela, sam wygrywa mecze, a u boku ma samych pijaków i amatorów biedaczysko.
Osiągnijcie choć połowę tego co każdy z kadrowiczów i wtedy udawajcie ekspertów. Bez asyst Lewy też by nic nie zrobił. Najważniejszy zawsze jest zespół a nie jednostka. To nie tenis ziemny.
@Comentateiro oczywiście że tak. Za każdego trzymam kciuki żeby otworzył oczy i wyzdrowiał, ale do tego są potrzebni specjaliści niestety i tak to się kończy jak potrzebuje atencji rodziców, a niestety jej nie dostaje...
@Bogan poczytaj trochę jakie podejście miał np CR7 do zawodników, czy Messi w reprezentacji. Podpowiem - tak, pilnowali zawodników pod każdym kątem, bo to rola kapitana. ;)
@AxelF ludzie, co się z wami dzieje? Czy stwierdzenie LGBT lub nazwanie tego ideologią (bo tak jest) jest obraźliwe? Jak to społeczeństwo schodzi na psy to jestem pod wrażeniem...
@Stinger_ a w którym momencie Ciebie obraziłem? Wyrażam swoje zdanie że jak twierdzisz tak a nie inaczej to jesteś odklejony od rzeczywistości. Nigdzie nie napisałem że jestem debilem, idiotą itd. (a to by było obrażanie) Ale jeżeli to dla Ciebie wyzywanie i obraza to przepraszam. :P W takim razie uważam że nie masz racji. xd
@Stinger_ kojarzyłem że jesteś odklejony od rzeczywistości, ale nie wiedziałem do dzisiaj, że aż tak bardzo. Skoro w tym sezonie dosłownie nikt nie dawał rady przeciwko Mendesowi to dlaczego nie zasłużył na złotą piłkę? I nie mówiłem tego dopiero po lidze narodów bo już wcześniej o tym pisałem że on, Vithinha lub Hakimi w pewnym stopniu zasłużyli na złotą piłkę za ten sezon. A Dembele zaczął grać dopiero w tym roku a ZP jest za cały sezon.
@Stinger_ dlaczego przez pryzmat trofeów? Trofea to jest dodatek. Np Yamal nie miał zbyt dużego wpływu na dwumecz z Interem bo to nie jego wina że stracili tyle bramek a zagrał fenomenalnie. Ale Mendes w tym sezonie zdobył wszystko co mógł i nie było na niego mocnych na skrzydle włącznie z Salahem, Yamalem, czy Saką w bezpośrednich pojedynkach. Mało? A Vitinha w reprezentacji i w klubie główny dyrygent. W środku pola w tym sezonie jedynie Pedri pokazywał wyższy poziom ale zdobył dwa trofea mniej, więc dlaczego nie?
@Comentateiro no ok. Ja jestem konserwatystą i myślę że wyrażam się z szacunkiem do innych. Tylko Ci którzy chcą tego szacunku to najgłośniej wyzywają. Fajnie że szanujesz LGBT czy imigrantów, ale jakoś nigdy nie słyszałem żebyś chwalił, czy popierał katolików i coś dobrego o nich napisał. :)
@Bogan tak, ja tak poważnie. Gdybyś kiedykolwiek grał w piłkę na jakimkolwiek poziomie to byś wiedział jaką rolę pełni kapitan w składzie. Jeżeli coś nie gra, to po trenerze jest to pierwsza osoba która powinna to naprawiać albo mieć na tyle honoru i odejść żeby nie brać w tym udziału. Ale jakoś wcześniej Lewy milczał i wszystko mu pasowało...
@Bogan to od czego jest kapitan jak nie od strofowania i pilnowania w pewien sposób swoich kolegów? To jak widział tę "patologię" to dlaczego wcześniej nie zrezygnował z kadry jak taki wspaniały i zbyt dobry dla nas jest?
@Comentateiro rano się zgadzałem i już po ptakach :P
Na co nam język obcy u prezydenta jak i tak nic nie załatwi bo zagraniczni politycy mają go gdzieś? :P Wykształcenie? Poczytaj co studiował Nawrocki i ile publikacji tekstowych miał w swojej "karierze".
@JordiAlbion tu nie chodzi o drżenie przed kimkolwiek, tylko on do cholery jasnej jest KAPITANEM i powinien być zawsze z chłopakami, a od trenera powinno zależeć czy zagra i jak długo.
@Comentateiro hahaha patrząc tutaj po sporej większości, to raczej z Tobą coś nie halo. xd
Ale w przypadku polityki tak jak teraz i w przypadku Lewego, nic nie jest czarno białe i na ostateczny werdykt na jakikolwiek temat składa się dużo czynników. ;)
Na opaskę kapitana składa się sporo cech, nie tylko należy być najlepszym, bo w ten sposób kapitanem w Barcelonie już byłby Yamal.
1. Dawać przykład 2. Mieć posłuch i szacunek w szatni 3. Wyróżniać się spośród grupy 4. Godnie tę grupę reprezentować 5. Być w stanie oddać wszystko za tę grupę
Osobiście myślę że każdy punkt to kwestia interpretacji, bo w każdym punkcie Lewy się w większym lub mniejszym stopniu sprawdzał. Najważniejszy jednak wydaje mi się ostatni punkt, w którym niestety Lewemu można zarzucić najwięcej.
@Coveta "według mediów" - czyli nie wiemy czy tak było.
Ja osobiście grałbym dalej. Nie dla trenera czy zawodników, tylko dla kraju. I tak jak już wcześniej wspominałem, nie dla każdego to sprawa honoru i rozumiem to, ale ja stawiałbym kraj ponad własne ego i chorego trenera. Dziwne że z Michniewiczem miał to samo że narzekał i niby Kulesza wybór Probierza miał przedyskutowane również z Lewym.
0
@NeroTFP1 i bez Lewego dawali radę.
0
@Przemo1 no ok, ale to oni sami wymyślili nazwę LGBT a teraz mają się tego wstydzić, skoro sami chcieli się afiszować pod tym znakiem?
0
@Jakchcesz a w którym momencie uważam się za eksperta? Umiesz czytać ze zrozumieniem?
Jedynie co tutaj zrobiłem to stwierdziłem fakty. Lewy sam nic by nie zrobił, więc pisanie o kadrowiczach że to amatorzy jest niesprawiedliwe. Skoro oni są amatorami to my kim?
@KacperVEB a może gdyby więcej brał na siebie to też by kadra inaczej wyglądała? Teraz możemy sobie gdybać...
@NeroTFP1 no właśnie widzę że tutaj aż za dużo tych przeciętnych Januszy.
0
@Rastafarnianin wcześniej Zielu grywał sezony od dechy do dechy i też przyjeżdżał na kadrę i był to dla niego zaszczyt.
1
@Walpiano zapisz to sobie gdzieś i przeczytasz to za 10-15 lat.
1. Jak wygra mniej od big3 to był o wiele słabszy.
2. Jak wygra więcej to i tak był słabszy od big3, tylko nie miał konkurencji.
Tak będzie.
0
Śmieszy mnie to jak dużo osób deprecjonuje tutaj całą kadrę na rzecz jednego zawodnika...
Wychodzi na to że Lewy jest najlepszym i niepowtarzalnym piłkarzem w historii całego futbolu. Sam strzela, sam wygrywa mecze, a u boku ma samych pijaków i amatorów biedaczysko.
Osiągnijcie choć połowę tego co każdy z kadrowiczów i wtedy udawajcie ekspertów. Bez asyst Lewy też by nic nie zrobił. Najważniejszy zawsze jest zespół a nie jednostka. To nie tenis ziemny.
0
@Comentateiro oczywiście że tak.
Za każdego trzymam kciuki żeby otworzył oczy i wyzdrowiał, ale do tego są potrzebni specjaliści niestety i tak to się kończy jak potrzebuje atencji rodziców, a niestety jej nie dostaje...
0
@Bogan poczytaj trochę jakie podejście miał np CR7 do zawodników, czy Messi w reprezentacji.
Podpowiem - tak, pilnowali zawodników pod każdym kątem, bo to rola kapitana. ;)
1
@AxelF ludzie, co się z wami dzieje? Czy stwierdzenie LGBT lub nazwanie tego ideologią (bo tak jest) jest obraźliwe?
Jak to społeczeństwo schodzi na psy to jestem pod wrażeniem...
0
@Stinger_ "niektórych to i komplementem obrazisz". W takim razie uznajmy że obrażam. ;)
0
@Stinger_ a w którym momencie Ciebie obraziłem? Wyrażam swoje zdanie że jak twierdzisz tak a nie inaczej to jesteś odklejony od rzeczywistości. Nigdzie nie napisałem że jestem debilem, idiotą itd. (a to by było obrażanie)
Ale jeżeli to dla Ciebie wyzywanie i obraza to przepraszam. :P
W takim razie uważam że nie masz racji. xd
0
@Coveta już w mediach zaczynają krzyczeć że Lewy sam podjął decyzję że nie przyjedzie, a Probierz starał się udawać że to była wspólna decyzja...
Myślę że na razie nie mamy się co wypowiadać bo nawet połowa tego ścieku jeszcze nie wypłynęła i nie wiemy jak było naprawdę.
0
@AxelF "Każdy powinien móc sobie wierzyć w co chce, ale nie powinien móc na podstawie swoich wierzeń decydować o życiu innych."
I to samo tyczy się ideologii LGBT ;)
Ładnie to podsumowałeś.
A odpowiadając na pytanie - tak, modlę się za wszystkich bez wyjątku. :)
0
@Stinger_ kojarzyłem że jesteś odklejony od rzeczywistości, ale nie wiedziałem do dzisiaj, że aż tak bardzo. Skoro w tym sezonie dosłownie nikt nie dawał rady przeciwko Mendesowi to dlaczego nie zasłużył na złotą piłkę?
I nie mówiłem tego dopiero po lidze narodów bo już wcześniej o tym pisałem że on, Vithinha lub Hakimi w pewnym stopniu zasłużyli na złotą piłkę za ten sezon.
A Dembele zaczął grać dopiero w tym roku a ZP jest za cały sezon.
0
@Stinger_ dlaczego przez pryzmat trofeów? Trofea to jest dodatek.
Np Yamal nie miał zbyt dużego wpływu na dwumecz z Interem bo to nie jego wina że stracili tyle bramek a zagrał fenomenalnie.
Ale Mendes w tym sezonie zdobył wszystko co mógł i nie było na niego mocnych na skrzydle włącznie z Salahem, Yamalem, czy Saką w bezpośrednich pojedynkach. Mało?
A Vitinha w reprezentacji i w klubie główny dyrygent. W środku pola w tym sezonie jedynie Pedri pokazywał wyższy poziom ale zdobył dwa trofea mniej, więc dlaczego nie?
0
@sergio5 gdzie to było?
0
Złota piłka dla Mendesa albo Vithinhi powinna być. Ale niestety patrzymy tylko na napadziorów...
0
@directedbyfcb pisali tu że Grosik, Glik, czy Peszko.
Bo przecież kapitan nie jest od zwracania im uwagi. xd
0
@Comentateiro no ok. Ja jestem konserwatystą i myślę że wyrażam się z szacunkiem do innych. Tylko Ci którzy chcą tego szacunku to najgłośniej wyzywają. Fajnie że szanujesz LGBT czy imigrantów, ale jakoś nigdy nie słyszałem żebyś chwalił, czy popierał katolików i coś dobrego o nich napisał. :)
0
@Bogan tak, ja tak poważnie. Gdybyś kiedykolwiek grał w piłkę na jakimkolwiek poziomie to byś wiedział jaką rolę pełni kapitan w składzie. Jeżeli coś nie gra, to po trenerze jest to pierwsza osoba która powinna to naprawiać albo mieć na tyle honoru i odejść żeby nie brać w tym udziału. Ale jakoś wcześniej Lewy milczał i wszystko mu pasowało...
0
@Comentateiro a z elektoratu KO nie ma pogardy dla wsi, czy niewykształconych? :P
0
@Bogan to od czego jest kapitan jak nie od strofowania i pilnowania w pewien sposób swoich kolegów? To jak widział tę "patologię" to dlaczego wcześniej nie zrezygnował z kadry jak taki wspaniały i zbyt dobry dla nas jest?
1
@Comentateiro rano się zgadzałem i już po ptakach :P
Na co nam język obcy u prezydenta jak i tak nic nie załatwi bo zagraniczni politycy mają go gdzieś? :P
Wykształcenie? Poczytaj co studiował Nawrocki i ile publikacji tekstowych miał w swojej "karierze".
0
@JordiAlbion tu nie chodzi o drżenie przed kimkolwiek, tylko on do cholery jasnej jest KAPITANEM i powinien być zawsze z chłopakami, a od trenera powinno zależeć czy zagra i jak długo.
0
@Kubsoleon na chwilę obecną wydaje mi się że niestety nie i tutaj rodzi się kolejny problem.
Lewy nie powinien się obrażać jak dzieciak i co chwilę zwalniać i zatrudniać kolejnych trenerów bo jest od grania a nie od rządzenia.
Probierz natomiast nie powinien o opasce informować go telefonicznie, tym bardziej że wcześniej niby miał uzgodnione jego nieobecność na kadrze.
Sytuacja nie jest zero-jedynkowa.
2
@Comentateiro hahaha
patrząc tutaj po sporej większości, to raczej z Tobą coś nie halo. xd
Ale w przypadku polityki tak jak teraz i w przypadku Lewego, nic nie jest czarno białe i na ostateczny werdykt na jakikolwiek temat składa się dużo czynników. ;)
0
Na opaskę kapitana składa się sporo cech, nie tylko należy być najlepszym, bo w ten sposób kapitanem w Barcelonie już byłby Yamal.
1. Dawać przykład
2. Mieć posłuch i szacunek w szatni
3. Wyróżniać się spośród grupy
4. Godnie tę grupę reprezentować
5. Być w stanie oddać wszystko za tę grupę
Osobiście myślę że każdy punkt to kwestia interpretacji, bo w każdym punkcie Lewy się w większym lub mniejszym stopniu sprawdzał. Najważniejszy jednak wydaje mi się ostatni punkt, w którym niestety Lewemu można zarzucić najwięcej.
0
@Mezocyklon87 to by mówili, że z Lewym byłoby 7-0 :P
3
@Comentateiro pierwszy raz się chyba z Tobą zgadzam. :P
Bo w końcu nie o polityce. xd
0
@Coveta "według mediów" - czyli nie wiemy czy tak było.
Ja osobiście grałbym dalej. Nie dla trenera czy zawodników, tylko dla kraju. I tak jak już wcześniej wspominałem, nie dla każdego to sprawa honoru i rozumiem to, ale ja stawiałbym kraj ponad własne ego i chorego trenera.
Dziwne że z Michniewiczem miał to samo że narzekał i niby Kulesza wybór Probierza miał przedyskutowane również z Lewym.