0

@BORO_12 przecież kilka dni temu były newsy, że Flick chce wypróbować Gaviego na pozycji pivota

2

@JarekS uuu widzę fan bezzębnego rekina :D może być drugim strzelcem w zespole, ale nie zmienia to faktu, że większość jego bramek to bramki na wielkim farcie lub strzelane w 2 połowie, gdy grużyna przeciwna nie miała już siły. Nie rób z niego drugiego Messiego, wystarczy, że ten clown sam kiedyś porównywał się do Messiego czy Haalanda i gdzie on jest przy nich?
te drewno powinno być sprzedane już w zeszłym roku

0

@RanDiFCB on dobry zmiennik? :D

0

@Litman a kim twoim zdaniem jest Torres?

0

@Kulakula on 35m? hahahaa :D Czy mówimy o tym samym zawodniku?

0

@ViscaelBarca2007 ten clown jest wyceniany na 30m więc o czym Ty mówisz? Powinniśmy się cieszyć, że ktoś w ogóle chce go kupić

0

@FloroFloro święte słowa

0

@Guess tam nie ma żadnego podobieństwa, ten typ po prostu próbuje kopiować Gaviego, powinien być sobą i sam zapracować na swój sukces, a nie kopiować innych, nie potrzebujemy w klubie 2 zawodników o tym samym profilu, dlatego on zawsze będzie wchodził z ławki bo to nie jest talent pokroju Gaviego czy Pedriego.

4

@Lucyfffer oczywiście, że tak, kto jak nie Gavi?

0

@mightyanaldevastator z zawodu brat xD po co wypowiadasz się o czymś, o czym nie masz pojęcia? Brat Pedriego jest szefem kuchni, ukończył szkołę gastronomiczną i pracuje w jednej z restauracji w Barcelonie

0

@tgrzeb jeśli wg Ciebie Gavi robi tylko dużo hałasu i wiatru na boisku to znaczy, że nie masz pojęcia o futbolu..

0

@xavi890 w takim razie jesteś kolejnym pajacem. Jeśli Pedri nie nadaje się do piłki nożnej to Twoim zdaniem kto? Ty?? xD

0

@BISHBASHBOSH Torres to powinien szukać klubu w Arabii i się pakować, najgorszy transfer Barcy ever

0

@Czarny_ck w pierwszej kolejności to powinni zarejestrować Gaviego, dopiero potem innych

0

@Guess ja nic podobnego w nich nie widzę, Gavi jest o wiele klas wyżej

0

@Michau98 a kto tutaj robi z siebie klauna? Może ty?

0

@Czarny_ck ostudzić głowę.. widziałeś jego mecze przed kontuzją w ogóle? Nie łapał żadnych kartek więc przestańcie robić z niego kogoś agresywnego i z czerwonymi w każdym meczu

0

@sokot Gavi do rotacji,, żartujesz prawda?

1

@David_Martin Najwięcej z nich zarabia Ansu - 14M co jest wielkim nieporozumieniem, Pedri 9 i nie wiem czy to jest tak duzo, biorąc pod uwagę, że taki Torres zarabia więcej od niego

0

@Serducho Mamy już jednego rekina w drużynie, ale to bardziej baby rekin :D

1

@Darek789 Jeśli dobrze pamiętam to kilka tygodni temu było mówione, że on zostanie zarejestrowany w miejsce Gaviego, póki Gavi jest kontuzjowany, ale potem, gdy Gavi wróci to zaczną się kolejne komedie z jego rejestracją

3

@Darek789 Nie słyszałem jeszcze większej bzdury

0

Szkoda, że ostatnie mecze w jego wykonaniu też nie są jakieś wybitne

2

Uwielbiam Pedriego, ale nawet on nie potrafi doceniać Gaviego i jego talentu, w tym sezonie Gavi bardzo się poprawił, a mimo to ciągle widzę chwalenie Pedriego i De Jonga przez Gundogana i Gundogana przez Pedriego. A Gavi to co, gra z nimi czy obok nich? Słusznie ktoś na twitterze skomentował, że Gundogan powinien być mentorem dla takich zawodników jak Gavi czy Pedri, tak jak Lewy, doradzać im, ale jak widać nie jest chętny na to.

0

@Donio O ile wiem mama i siostra Gaviego przyleciały do Barcelony, ale z Gavim w szpitalu był jego tata, być może nie mogło być wiele osób, skoro byli jego tata, agent, lekarze klubowi oraz dwóch ochroniarzy Barcy

0

@LatajacyHolender o ile wiem Pedri zna angielski, Gavi nie, ale kilka razy było mówione, że podobno Gavi uczył Lewego hiszpańskiego, a Lewy Gaviego angielskiego.

1

@FioletoweOczy a dlaczego z leszcza?

3

@Roobo Nie sądzę.

0

@Gacu95 totalny idiota bez wiedzy na temat futbolu, bez komentarza..

0

@Explode rekinek to niech się zabiera z Barcy jak najszybciej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?