gawelip
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Henry by blysnął gdyby nie Eto'o;p. Przeciez cała Barca chce z Niego zrobic w tym sezonie króla strzelców jak nic.
0
Jestem za. Nie wieze zeby tak odrodzona Barca nic w tym sezonie nie wygrala!!!
0
Mam nadzieje ze nie spadł z tej formy z przed urazu.
0
Wolałbym kogos lepszego:) ale z 2 strony łatwe przejscie dalej:) to nic zlego :D a tak na marginesie to skad sie wziął ten RealMardryt9?? czy ja ja pomylilem strony Barcy i realu czy on:D:D i cieszy mnnie to ze real bedzie wyeliminowany przez taki klb Liverpool..!!!
0
To niech sie staraja o Cristiano bo przeciez on podobne moglby odejsc.........
0
R.I.P
Niech zpoczywa w pokoju.....
0
Najlepiej to zeby wszyscy zostali :PP i po klopocie :D
0
m_o_z A co?? poszedłbys??
0
Jestem za poniewaz po odejsciu Deco musi ktos go zastapic.
0
Cos mi sie wydaje ze fffj wie ze trenuje z druga druzyna Barcy ale gdyby nawet go pozyskali to i tak dla nas nic dobrego nie zrobi:PP
0
Zobaczymy co potrafia i co wniasa co Barcy :D
0
Nie dziwie ze czemu tak gra. Ma tyle problemow ze ja bym na jego miejscu nie wytrzyma.:)
0
beda linki do bramek z tego meczu??
0
Ja postawil bym Puyola na prawel flance a Pique na srodku z Marquezem a na lewej stronie Sylvinho.
0
robokochambarce popieram lepsze to niz potem w sezonie.
Bardzo mi sie podobalo jak gral z Wisla :)
0
mysle ze skonczy cie na tym ze Silva przejdzie do Barcy:)
0
A i gdzie moge pobrac Dundee Barca 1 polowa??
0
Wielkie Dzieki:)
0
Jestem za Barca i jest mi z tym bardzo dobrze ale, zauwazcie ze jestem tez Polakiem i mam nadzieje ze Wisla wygra chociaz to 1-0 (bo tyle im wystarczy zeby przejsc).
Juz widze ten wynik Barcelona 7-0 Wisła Kraków :D
0
Juz widze ten wymik Barcelona 7-0 Wisła Kraków! :D
0
W tym jednym pliku niechca mi chodzic 3 bramki 1-0 pater 2-1 pater i 3-4 rivaldo
VeB!!