pierwszy gol dla espanyolu niesłuszny ale na nasze szczescie sedzia dał nam karnego :P a tak na serio sie czekałem juz od drugiej polowy zeby ktos sie w polu karnym wywrócił:D:D:D valdes dał dupy przy tej bramce, to prawda ze go tracił łokciem ale i tak powinien był to wybic:/
Komentarze
0
sprzedajmy go !! i ściągnijmy Oleguer'a :)
0
karci0 widzę Cię w pierwszym składzie na rewanżowy mecz z arsenalem.
0
GRACIAS!
0
GRACIAS!
0
czyżby powtórka z manchesteru? tam nas załatwił slepy rudzielec:0 Vamos Barca!!
0
sprzedajmy go !! i ściągnijmy Oleguer'a :)
0
fajne fotka
0
czyżby powtórka z manchesteru? tam nas załatwił slepy rudzielec:0 Vamos Barca!!
0
karci0 widzę Cię w pierwszym składzie na rewanżowy mecz z arsenalem.
0
pierwszy gol dla espanyolu niesłuszny ale na nasze szczescie sedzia dał nam karnego :P a tak na serio sie czekałem juz od drugiej polowy zeby ktos sie w polu karnym wywrócił:D:D:D valdes dał dupy przy tej bramce, to prawda ze go tracił łokciem ale i tak powinien był to wybic:/