O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 16
  • Polecenia 0

Komentarze

0

sprzedajmy go !! i ściągnijmy Oleguer'a :)

0

karci0 widzę Cię w pierwszym składzie na rewanżowy mecz z arsenalem.

0

GRACIAS!

0

GRACIAS!

0

czyżby powtórka z manchesteru? tam nas załatwił slepy rudzielec:0 Vamos Barca!!

Zobacz wszystkie

0

sprzedajmy go !! i ściągnijmy Oleguer'a :)

0

fajne fotka

0

czyżby powtórka z manchesteru? tam nas załatwił slepy rudzielec:0 Vamos Barca!!

0

karci0 widzę Cię w pierwszym składzie na rewanżowy mecz z arsenalem.

0

pierwszy gol dla espanyolu niesłuszny ale na nasze szczescie sedzia dał nam karnego :P a tak na serio sie czekałem juz od drugiej polowy zeby ktos sie w polu karnym wywrócił:D:D:D valdes dał dupy przy tej bramce, to prawda ze go tracił łokciem ale i tak powinien był to wybic:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?