0

Jakie statystyki? Proszę, przytocz. Po jakich statystykach chciałbyś ich zamienić na Cou i Arthura? Żeby nie było - nie twierdzę że są w mega formie, albo że rakieta nie powinien odpocząć

2

Nie musiałby nikt, przy takim trenerze obrona w składzie Munir, Denis Suarez, Alena, Malcom by sama świetnie dawała sobie radę wybijać piłki sprzed bramki strzeżonej przez Rickiego Puiga XD

0

Vidal ogony... Chłopie, czy ty sam siebie słuchasz? Jedyny koleś, który wprowadza w tę drużynę zadziorność bez względu na stan meczu, a ty takie pierdoły gadasz... Arthur po kontuzji, poza tym on fizycznie potrzebuje się podbudować. Po prostu jak się takie rzeczy czyta to witki opadają. Taktyka którzy wystawiliby samych ofensywnych piłkarzy i dziwiliby się, że zespół traci gole...

5

Niech ten trener w końcu odsunie Munira i pozwoli Malcomowi złapać troszke formy... nie mogę patrzeć już na jego grę, jedyny argument jaki mi przychodzi do głowy, który może przemawiać za wpuszczaniem go na boisko, to żeby ktokolwiek zwrócił na niego uwagę i go kupił...

0

niech żyje obiektywne podejście! nawet nie chce mi się wyliczać błędów sędziów na korzyść Realu w ostatnim czasie, nie mówiąc o terminarzu.

0

Takie wypowiedzi aż do bólu oddają wspaniałą atmosferę między tymi piłkarzami. W pewnym momencie widać było, że kolejne bramki już aż tak się nie liczą i czasem wręcz na siłę szukali Neya. Szkoda, że się nie udało, ale jestem pełen podziwu dla takiej więzi między nimi :)

0

droczy sie jak kazda kobieta:p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?